Вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах

Як робити вправи Кегеля жінкам в домашніх умовах

Робити вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах потрібно обов’язково. Адже такі тренування, які забирають всього кілька хвилин в день, допомагають впоратися з багатьма жіночими проблемами, покращують загальне самопочуття.

Зміцнення тазового дна повинно проводитися не тільки перед пологами, але протягом усього життя леді. А ще можна схуднути на молокочаї за 3 тижні на 15 кг відгуки.

Цікаво! Арнольд Кегель – це професор акушерства і гінекології, який розробив ці вправи і дав їм своє ім’я. Він часто вислуховував скарги жінок про проблеми з виділенням сечі при вагітності, а потім після пологів.

Також багато жінок скаржилися на розриви під час пологів. Тоді були розроблені спеціальні вправи для зміцнення м’язів тазового дна, які полягали в розслабленні і розтягуванні цій області.

З’явився комплекс в середині минулого століття і придумав їх лікар чоловік. Але сьогодні відгуки про вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах тільки позитивні.


Мільйонам жінок ці вправи допомогли уникнути розривів при пологах і ускладнень, пов’язаних з подальшим відновленням родових шляхів.

Суть комплексу

Система вправ застосовується в багатьох країнах. Вона корисна для вагітних жінок, але також здатна значно поліпшити якість сексуального життя пари.

Вагінальні м’язи не губляться своїй еластичності, а значить, з віком відчуття стають тільки приємніше.
Якщо постійно тренувати м’язи піхви, то жінка навчитися контролювати точку досягнення блаженства під час сексу. Такі вправи регулюють вироблення гормонів в організмі жінки, це покращує загальне самопочуття.


Чутливість у процесі інтимної близькості підвищується за рахунок звуження каналу вагіни. Вправи, крім вже сказаного, є чудовою профілактикою вагінізму.

Важливо! Вправи Кегеля треба обов’язково практикувати в період виношування малюка. Вони готують піхву до виходу дитини. Можна навчитися розслабляти м’язи піхви, і під час роду уникнути багатьох неприємностей.

Кому ще слід обов’язково робити вправ Кегеля:
• Для відновлення піхви після пологів. Розтягнуті тканини швидко досягнуть норми;
• Для профілактики проблем виділенням сечі;
• Щоб посилити сексуальний потяг;
• Для продовження молодості організму;
• Щоб поліпшити загальне самопочуття;
• Профілактика запалення сечової і статевої системи;
• Щоб підвищити якість інтимного життя;
• Відновити еластичність м’язів піхви, яка втрачається при різкому наборі кг;

Вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах (з фото)
Робити вправи потрібно в положенні лежачи. Так на початковому етапі жінка зможе визначити, де ж взагалі м’язи піхви знаходяться і що вони з себе представляють. Потім можна робити такі вправи сидячи або стоячи: це вже не має значення.


Варіант №1

Просто напружувати м’язи піхви, фіксувати їх на 10 хвилин у такому положенні, а потім розслабляти. Через десять хвилин знову напружувати і знову розслабляти. Повтори робити кожні п’ять хвилин.

Далі необхідно проводити ритмічні скорочення. М’язи напружуються і розслабляються, але вже динамічно, без десятисекундной фіксації.

Варіант №2

Можна уявити, що жінка піднімається високо вгору, але підйом відбувається в області промежини. З кожним підйомом потрібно стискати м’язи все сильніше. Коли верхня точка буде досягнута, потрібно починати спускатися вниз.

Варіант №3

Напружувати м’язи в області промежини, затримуючи їх у такому положенні на три рахунки. Потім розслабляти. Підхід один виконується, треба десять разів його повторити.

Наступна вправа в даному варіанті навантаження полягає в тому, щоб максимально швидко напружувати і розслабляти м’язи. Також зробити десять підходів. Потім, це третя вправа, потрібно уявити, що стався запор і почати тужитися. Повтор знову проводитися десять разів.

Важливо! Будь-який з наведених варіантів вправ потрібно робити п’ять разів на день. Через тиждень кількість повторів при одному підході можна накинути. В ідеалі, кожен з п’яти разів протягом дня кожну вправу потрібно повторювати по три десятка разів.

З даного матеріалу стає абсолютно ясно, що вправи Кегеля для жінок в домашніх умовах для вагітних важливі, але вони також важливі і для інших жінок.

Тренування м’язів тазового дна поліпшується в будь-якому віці стан сечової і статевої системи, посилює інтимне потяг і робить сексуальне життя більш якісною.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (74 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *