Вправи для внутрішньої поверхні стегна в домашніх умовах

Підтягуємо м’язи внутрішньої частини стегна. Комплекс простих вправ

Стрункі ніжки, «летить» хода – мрія будь-якої дівчини. Комусь таке щастя дісталося від природи, інші з дитинства займаються спортом або регулярно відвідують тренажерний зал. Загалом, часу і сил не шкодують. Зрозуміло, краса вимагає жертв. Тільки результат далеко не завжди радує, особливо стегна з внутрішньої сторони. Хочеться підтягнутих рельєфних м’язів, пружної шкіри без целюліту. Після тренувань всі болить: гомілки, поперек, стопи. А красива форма стегон так і залишається недосяжним ідеалом. В чому справа?

Давайте розбиратися разом. М’язовий апарат, в тому числі і ніг, повинен розвиватися і формуватися гармонійно. Проведемо аналогію зі спортивною командою. Якщо один з учасників слабкий, «не тягне», за нього доводиться товаришам віддуватися. Те ж саме і з мускулатурою відбувається. М’язи з внутрішньої сторони стегна «ліниві». Велику частину часу відпочивають, при ходьбі теж особливо не напружуються. Тому втрачають тонус, працюють упівсили. Навантаження на «сусідів» зростає, і це позначається не тільки на зовнішньому вигляді ніжок, але і на здоров’я в цілому. Наприклад, через зміщення центру ваги порушується постава.

Людини зі слабкими внутрішніми м’язами зони «галіфе» видає широка, як у моряка, хода. Йому нелегко утримувати рівновагу при перестановці ніг взад-вперед і в сторони. Відчувається скутість в колінних суглобах, напруга в гомілкостопі. З віком ці симптоми наростають. Впоратися з ситуацією допоможуть спеціальні вправи для внутрішньої поверхні стегна, в домашніх умовах їх виконують через день.

Комплекс нескладний, не вимагає дорогих пристосувань, доступний навіть тим, хто з фізкультурою давно не дружить. Нагорода за терпіння і труд – захоплені погляди оточуючих. Налаштувалися? Тоді поїхали, вірніше побігли.

Обов’язкова розминка

З 5 хвилинного бігу на місці, стрибків на скакалці рекомендується починати заняття тим, хто бореться із зайвою вагою. Динамічні вправи чудово розігрівають м’язи, і спалюють жир. Якщо така розминка надто втомлює, робіть присідання.

Широко розставте ноги, коліна і стопи розведіть в сторони. Повільно опускайтеся до положення «стегна паралельні підлозі». Також плавно поверніться у вихідну позицію. 10-15 разів буде достатньо.

Не подобається поза борця сумо, виконуйте схрещені махи ногами. Тримаючись за спинку стільця, ліву ногу переміщайте вперед і вправо. При цьому стопа опорної, правою, ноги повинна бути розгорнута туди ж. Спину і плечі тримайте прямо, підборіддя піднятий. Після десяти повторів поміняйте ноги. Годиться для розминки і такий варіант. Махи прямою ногою (по 7 разів) вперед, вбік, назад. Перекинулися, і теж саме – тільки з іншої ноги. Стежте, щоб таз залишався нерухомим.

Основні вправи для внутрішньої сторони стегна

– Ляжте на спину, ноги зігніть. Не відриваючи п’яток від підлоги, максимально розведіть коліна. Порахуйте до 5 і зведіть їх разом. Не поспішайте, вправи для внутрішньої поверхні стегна виконують без ривків.

– В тому ж положенні «на спині» підніміть прямі ноги під кутом в 90 градусів. Долоні розмістіть під попереком. Тепер, ноги в сторони, шкарпетки не тягніть. Інакше будуть напружуватися не стегна, а литкові м’язи. Зробіть 10 повторів, ноги на підлогу не опускайте.

– Переверніться на бік (правий), голову покладіть на зігнуту в лікті праву руку. Ліву опустіть на підлогу перед собою. Ногу, що лежить зверху, піднімайте як можна вище, носок на себе. Тримайте спину, корпус назад не відхиляйте. Рухи виконують у швидкому темпі, по 20 разів кожною ногою.

Спеціальні вправи для внутрішньої поверхні стегна в домашніх умовах добре діють з обважненням. М’язи підтягуються і обсяг набувають. Якраз те, що треба.

– В руки візьміть невеликі гантелі або пластикові пляшки з водою. Тримати їх потрібно на рівні талії. Ноги для стійкості трохи розставте. Робіть плавні перекати: носочок – ступня – п’ята. І навпаки. Всього – 15 разів.

– Вправи для внутрішньої сторони стегна не менш ефективні з додатковою вагою на ногах-черевики з масивної підошвою, мішечки з піском. Прив’яжіть їх до щиколоткам. Лягайте на підлогу, на килимок або ковдру. Пам’ятайте, вправа «ножиці»? Його і потрібно робити, спочатку – вперед-назад, потім – в сторони – ніжки разом.

Розтяжка

Закінчують вправи для внутрішньої поверхні стегна завжди розтяжкою. У йогів є чудова поза. Її назва в перекладі на російську мову означає «крила метелика». Виконують її наступним чином. Сидячи на підлозі, з притягнутими до грудей колінами, міцно обхопіть руками стопи. Тепер «розкрийте крильця» (коліна). В ідеалі вони повинні лягти на килимок, або хоча б стосуватися його. Можна впиратися в них ліктями, для досягнення мети здійснювати покачивающие, легкі пружні рухи стегнами. Головне, відчути натяг м’язів.

І в кінці – «танець живота». Стоячи, обертайте стегнами спочатку за годинниковою стрілкою, потім – в протилежному напрямку. Під улюблену мелодію, в комфортній обстановці, в зручній спортивній одязі вправи для внутрішньої поверхні стегна робити легко і приємно. Погодьтеся, в будь-якій роботі важливий позитивний настрій.

Швидше домогтися успіху допоможе схуднення за допомогою валика з рушники відгуки. Щоб скинути зайву вагу, вводите розвантажувальні дні для схуднення відгуки результати відмінні. Практикуйте схуднення для ледачих всього 1 стаканчик вранці мінус 2 кг в день, кефірна дієта на 7 днів фото до і після вражають. Удачі!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (75 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *