Вправи для схуднення живота і боків

Як схуднути в животі й боках: вправи

Щоб позбутися проблемних зон, потрібно правильно підібрати вправи для схуднення живота і боків. Але також свою лепту в процес відновлення тіла внесе правильне харчування, помірне фізичне навантаження протягом тижня і навіть регулярний сон.

Щоб підібрати оптимальні вправи, необхідно відразу розуміти, якого саме результату хочеться досягти. З поширених фізичних навантажень для позбавлення від зайвого жиру в області живота, сідниць і стегон можна відзначити біг, гімнастика, аеробіка. Певний комплекс вправ необхідно виконувати регулярно вдома або в тренажерному залі.

Важливо! Якщо просто сидіти на дієті і не тренувати тіло, то, можливо, жир і піде. Але тіло не стане як по велінню чарівної палички красивим і підтягнутим. Над тілом необхідно працювати.

Щоб схуднути в області живота і сідниць, потрібно буде чергувати навантаження і відпочинок. Тому, оптимальний графік занять – через день. Найкраще займатися в полуденний час або вже ввечері. Будь-яке заняття, незалежно від того, який комплекс вправ ви виберете для себе, повинно починатися з розминки.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 


Схуднути в животі: гімнастика

Зверніть увагу, що однакові вправи для схуднення живота і боків для чоловіків і жінок підходять. Відрізнятися буде тільки кількість підходів і тривалість вправ. Якщо чоловікові піде зайва мускулатура, то жінці вона, як правило, ні до чого.

Важливо! Щоб схуднути швидко, потрібно робити 3-4 вправи з представленого списку. В середньому кожна вправа робиться по три підходи. Кожен підхід включає 15-25 повторень.

На які вправи звернути свою увагу:

• Скручування. В положенні лежачи на спині, розвести лікті. Піднімати верхню частину тіла на вдиху, затримуватися, наскільки можливо, повертатися у вихідну позицію.
• Піднімати ноги. Потрібно лягти на підлогу і постаратися притиснути поперек до підлоги. Ноги підняти вертикально вгору, руки просто знаходяться вздовж тіла. Тепер опускати ноги, щоб ледве-ледве стосуватися п’ятами підлоги. Затримуватися, як виходить, потім повертатися у вихідне положення. При виконанні треба стежити, щоб поперек від підлоги не відривалася.
• Брас. Лягти на спину, упертися долонями в підлогу. Тепер підтягувати ноги до живота повільно, п’яти не розводити. Випрямляти ноги швидко.
• Тренування на прес. Потрібно буде лягти і зігнути ноги, поставивши стопи на підлогу. Долоні покласти на потилицю, розвівши лікті. На вдиху намагатися піднятися за рахунок преса до колін, на виході опускатися. Також можна тягнутися по черзі до кожної з ніг. Також можна робити вправу планка (докладний опис техніки).

Схуднути в стегнах: гімнастика

Далі приступаємо до вправ для схуднення живота і боків в домашніх умовах для жінок і чоловіків. Вправи на стегна будуть відрізнятися тим, що під час їх проведення задіюються м’язи ніг і часто активізуються м’язи всього тіла.


На які вправи звернути свою увагу:

• Бігати на місці. Коліна намагатися піднімати настільки високо, щоб коліно перебувало перпендикулярно тіло. Жир спалюється швидко.
• Поставити ноги на ширину плечей. Повільно нахилятися спочатку в одну сторону, потім в іншу. Стегна повинні бути статичними, а спина не гуляти вперед або назад. Слід напружити все тіло, втягнути сідниці.
• Присідання. Вони не повинні бути глибокими, важливо стежити, щоб ноги не відривалися від підлоги. Вага намагайтеся переносити на п’яти. Також можна присідати до рівня стільця на кожній нозі по черзі.
• У положенні лежачи на спині, потрібно буде підняти ноги вгору і як би крутити педалі велосипеда. Спочатку крутити їх вперед, а потім крутити назад.

Щоб ніжки були стрункими

Різні вправи для схуднення живота і боків в тренажерному залі підкаже інструктор. Але, в якості розминки можна завжди виконувати будь-які з тих вправ, які наведені в даній статті. В якості дієтичного харчування можна робити собі сир з молока в домашніх умовах з фото.


На які вправи звернути свою увагу:

• Махати ногами, тримати за спинку стільця. Махати не тільки вперед і назад, а також з боків. Вправа вкрай ефективне і перед його початком потрібно розігрітися, щоб уникнути травм.
• Взяти сходинки, невисоку підставку, і ставити на неї на 15 секунд спочатку однією ногою, потім інший.
• У положенні лежачи на боці, нижню руку зігнути в лікті. Вона буде опорною. Відривати стегна від підлоги, спираючись тільки на руку і стопи. Важливо натягнути тіло як струну, щоб воно все було на одній площині. Робити спочатку в одну, а потім в іншу сторону.
• Лягти на бік і одну руку покласти під голову, а другу руку покласти на талію. На видиху випрямлену ногу піднімати вгору.
• Сісти і спертися на долоні ззаду. Намагатися колінами зігнутих ніг стосуватися підлоги.
• Щоб схуднути в литках, треба просто постійно ставати на носочки.


Такі елементарні, але дуже ефективні вправи для схуднення живота і боків можна проводити і вдома, і в тренажерному залі. Головне – це попередньо розігрівати м’язи, а також регулярно виконувати вправи. Вони підходять як для жінок, так і для чоловіка.