Вправи для схуднення живота і боків

Як схуднути в животі й боках: вправи

Щоб позбутися проблемних зон, потрібно правильно підібрати вправи для схуднення живота і боків. Але також свою лепту в процес відновлення тіла внесе правильне харчування, помірне фізичне навантаження протягом тижня і навіть регулярний сон.

Щоб підібрати оптимальні вправи, необхідно відразу розуміти, якого саме результату хочеться досягти. З поширених фізичних навантажень для позбавлення від зайвого жиру в області живота, сідниць і стегон можна відзначити біг, гімнастика, аеробіка. Певний комплекс вправ необхідно виконувати регулярно вдома або в тренажерному залі.

Важливо! Якщо просто сидіти на дієті і не тренувати тіло, то, можливо, жир і піде. Але тіло не стане як по велінню чарівної палички красивим і підтягнутим. Над тілом необхідно працювати.

Щоб схуднути в області живота і сідниць, потрібно буде чергувати навантаження і відпочинок. Тому, оптимальний графік занять – через день. Найкраще займатися в полуденний час або вже ввечері. Будь-яке заняття, незалежно від того, який комплекс вправ ви виберете для себе, повинно починатися з розминки.


Схуднути в животі: гімнастика

Зверніть увагу, що однакові вправи для схуднення живота і боків для чоловіків і жінок підходять. Відрізнятися буде тільки кількість підходів і тривалість вправ. Якщо чоловікові піде зайва мускулатура, то жінці вона, як правило, ні до чого.

Важливо! Щоб схуднути швидко, потрібно робити 3-4 вправи з представленого списку. В середньому кожна вправа робиться по три підходи. Кожен підхід включає 15-25 повторень.

На які вправи звернути свою увагу:

• Скручування. В положенні лежачи на спині, розвести лікті. Піднімати верхню частину тіла на вдиху, затримуватися, наскільки можливо, повертатися у вихідну позицію.
• Піднімати ноги. Потрібно лягти на підлогу і постаратися притиснути поперек до підлоги. Ноги підняти вертикально вгору, руки просто знаходяться вздовж тіла. Тепер опускати ноги, щоб ледве-ледве стосуватися п’ятами підлоги. Затримуватися, як виходить, потім повертатися у вихідне положення. При виконанні треба стежити, щоб поперек від підлоги не відривалася.
• Брас. Лягти на спину, упертися долонями в підлогу. Тепер підтягувати ноги до живота повільно, п’яти не розводити. Випрямляти ноги швидко.
• Тренування на прес. Потрібно буде лягти і зігнути ноги, поставивши стопи на підлогу. Долоні покласти на потилицю, розвівши лікті. На вдиху намагатися піднятися за рахунок преса до колін, на виході опускатися. Також можна тягнутися по черзі до кожної з ніг. Також можна робити вправу планка (докладний опис техніки).

Схуднути в стегнах: гімнастика

Далі приступаємо до вправ для схуднення живота і боків в домашніх умовах для жінок і чоловіків. Вправи на стегна будуть відрізнятися тим, що під час їх проведення задіюються м’язи ніг і часто активізуються м’язи всього тіла.


На які вправи звернути свою увагу:

• Бігати на місці. Коліна намагатися піднімати настільки високо, щоб коліно перебувало перпендикулярно тіло. Жир спалюється швидко.
• Поставити ноги на ширину плечей. Повільно нахилятися спочатку в одну сторону, потім в іншу. Стегна повинні бути статичними, а спина не гуляти вперед або назад. Слід напружити все тіло, втягнути сідниці.
• Присідання. Вони не повинні бути глибокими, важливо стежити, щоб ноги не відривалися від підлоги. Вага намагайтеся переносити на п’яти. Також можна присідати до рівня стільця на кожній нозі по черзі.
• У положенні лежачи на спині, потрібно буде підняти ноги вгору і як би крутити педалі велосипеда. Спочатку крутити їх вперед, а потім крутити назад.

Щоб ніжки були стрункими

Різні вправи для схуднення живота і боків в тренажерному залі підкаже інструктор. Але, в якості розминки можна завжди виконувати будь-які з тих вправ, які наведені в даній статті. В якості дієтичного харчування можна робити собі сир з молока в домашніх умовах з фото.


На які вправи звернути свою увагу:

• Махати ногами, тримати за спинку стільця. Махати не тільки вперед і назад, а також з боків. Вправа вкрай ефективне і перед його початком потрібно розігрітися, щоб уникнути травм.
• Взяти сходинки, невисоку підставку, і ставити на неї на 15 секунд спочатку однією ногою, потім інший.
• У положенні лежачи на боці, нижню руку зігнути в лікті. Вона буде опорною. Відривати стегна від підлоги, спираючись тільки на руку і стопи. Важливо натягнути тіло як струну, щоб воно все було на одній площині. Робити спочатку в одну, а потім в іншу сторону.
• Лягти на бік і одну руку покласти під голову, а другу руку покласти на талію. На видиху випрямлену ногу піднімати вгору.
• Сісти і спертися на долоні ззаду. Намагатися колінами зігнутих ніг стосуватися підлоги.
• Щоб схуднути в литках, треба просто постійно ставати на носочки.


Такі елементарні, але дуже ефективні вправи для схуднення живота і боків можна проводити і вдома, і в тренажерному залі. Головне – це попередньо розігрівати м’язи, а також регулярно виконувати вправи. Вони підходять як для жінок, так і для чоловіка.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (76 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *