Вправа планка: відгуки, результати до і після

Результати після виконання вправи планка

Вправа планка є універсальним. Так його називають тому, що воно здатне підтягнути м’язи всього тіла. При цьому, виконуючи вправу, людина стоїть на місці: просто максимально напружується. Не всі вірять в те, що планка ефективна, тому, шукають за вправі планка відгуки, результати «до» і «після». Що ж, розглянемо ці питання докладніше.

Вправа це може стати відмінним доповненням до будь-якого виду гімнастики. Суть можна зрозуміти, якщо уважно почитати опис і подивитися фотографії. Необхідно не просто стати в потрібну позу, а прибрати вигин в спині і постаратися всі м’язи однаково сильно напружити. Вже на наступний день можна буде відчути, які саме м’язи тіла опрацьовувалися під час планки і продовжити свої заняття по досягненню досконалості.

Як робити планку правильно

Розглядаючи вправа планка: відгуки, результати «до» і «після», можна прийти до висновку, що жінки хвалять цей спосіб підтримки м’язів в тонусі. Достатньо всього декількох підходів в день, а це не займе більше десяти хвилин, щоб почати знову відчувати своє тіло і приходити в норму після тривалого утримання від фізичних навантажень.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 


Але, планку потрібно робити правильно і в статті про її результати, звичайно, питання правильного виконання не можна обійти стороною. Лягти потрібно на плоску поверхню на живіт. Луки зігнути в ліктях і поставити їх так, щоб вони були десь під плечима. Тепер потрібно стати на пальці ніг (найзручніше це вправу виконувати в спортивному взутті). Тіло повинно набратися і являти собою одну витягнену лінію. Для цього доведеться прибрати вигин в спині, а всі м’язи піджати (в тому числі, і прес, і сідниці).

В ідеалі, в такому положенні, при максимальній напрузі, потрібно стояти дві хвилини. З першого разу це виходить далеко не у всіх, так що, можна стояти стільки, скільки виходить. Але часом слід поступово збільшувати, щоб у підсумку наблизитися до тимчасового ідеалу. Зробити досить до трьох підходів.


Про що важливо пам’ятати при виконанні вправи:
• В перші рази виконання планки можна розводити ноги на ширину плечей: кажуть, що так виконувати стійку буде легше. Але, в ідеалі, при виконанні планки ступні потрібно зводити разом.
• Ноги також повинні бути постійно напружені, їх можна згинати.
• Сідниці тримаємо в напрузі.
• Потрібно простежити, щоб поперек не прогиналася. Причому, мається на увазі не тільки прогин вниз, але і вгору. Спина при правильному вправі повинна бути прямою.
• Обов’язково підтягуємо прес.
• Дихання затримувати не можна: воно повинно бути глибоким і рівномірним.

Про ускладнення вправи

Якщо подивитися на фото «до» і «після» вправи планка, то важко повірити, що одна стійка допомагає досягти такого результату. Насправді, коли основна техніка освоєна, вправу можна поступово ускладнювати. Зокрема, піднімати ноги вгору по черзі, потім відривати руки від підлоги по черзі і витягати їх вперед.

Можна також витягувати руку і одночасно протилежну ногу і залишатися в такій позі протягом тієї кількості часу, скільки це виходить.


Відгуки про планці

Отже, відгуки про вправі планка, фото «до» і «після», говорять самі за себе. Люди, які регулярно виконують планку, підкреслюють, що вдається кріпити всі м’язи спини. Для здоров’я хребта це відмінний ефект.

Також можна зміцнити м’язи рук і ніг, і це за умови, що не виконується зовсім ніяких силових вправ. Плюс до цього, животик стає плоским і качає прес. Результати, перші результати від виконання планки, можна помітити вже через кілька занять. Але, щоб привести всі м’язи і тіло в тонус, знадобиться кілька тижнів вправ. А, щоб закріпити результат, то виконувати планку потрібно кожен день. Благо, загальний час, який витрачається, складає не більше 10 хвилин.


Важливо! Перед початком виконання планки рекомендується зробити мінімальну розминку, щоб трохи розігріти м’язи. Робити вправу можна в будь-який час дня (навіть на
повний шлунок).

Якщо жінка хоче швидко прийти в норму після пологів або просто привести фігуру в порядок, то можна починати саме з планки. До виконання цієї вправи немає абсолютно ніяких протипоказань: тільки користь.

Результати від виконання планки – підтягування всіх м’язів, а також появу життєво важливої енергії у всьому тілі. Є ще парочка ефективних вправ, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін.