Вправа планка: відгуки, результати до і після

Результати після виконання вправи планка

Вправа планка є універсальним. Так його називають тому, що воно здатне підтягнути м’язи всього тіла. При цьому, виконуючи вправу, людина стоїть на місці: просто максимально напружується. Не всі вірять в те, що планка ефективна, тому, шукають за вправі планка відгуки, результати «до» і «після». Що ж, розглянемо ці питання докладніше.

Вправа це може стати відмінним доповненням до будь-якого виду гімнастики. Суть можна зрозуміти, якщо уважно почитати опис і подивитися фотографії. Необхідно не просто стати в потрібну позу, а прибрати вигин в спині і постаратися всі м’язи однаково сильно напружити. Вже на наступний день можна буде відчути, які саме м’язи тіла опрацьовувалися під час планки і продовжити свої заняття по досягненню досконалості.

Як робити планку правильно

Розглядаючи вправа планка: відгуки, результати «до» і «після», можна прийти до висновку, що жінки хвалять цей спосіб підтримки м’язів в тонусі. Достатньо всього декількох підходів в день, а це не займе більше десяти хвилин, щоб почати знову відчувати своє тіло і приходити в норму після тривалого утримання від фізичних навантажень.


Але, планку потрібно робити правильно і в статті про її результати, звичайно, питання правильного виконання не можна обійти стороною. Лягти потрібно на плоску поверхню на живіт. Луки зігнути в ліктях і поставити їх так, щоб вони були десь під плечима. Тепер потрібно стати на пальці ніг (найзручніше це вправу виконувати в спортивному взутті). Тіло повинно набратися і являти собою одну витягнену лінію. Для цього доведеться прибрати вигин в спині, а всі м’язи піджати (в тому числі, і прес, і сідниці).

В ідеалі, в такому положенні, при максимальній напрузі, потрібно стояти дві хвилини. З першого разу це виходить далеко не у всіх, так що, можна стояти стільки, скільки виходить. Але часом слід поступово збільшувати, щоб у підсумку наблизитися до тимчасового ідеалу. Зробити досить до трьох підходів.


Про що важливо пам’ятати при виконанні вправи:
• В перші рази виконання планки можна розводити ноги на ширину плечей: кажуть, що так виконувати стійку буде легше. Але, в ідеалі, при виконанні планки ступні потрібно зводити разом.
• Ноги також повинні бути постійно напружені, їх можна згинати.
• Сідниці тримаємо в напрузі.
• Потрібно простежити, щоб поперек не прогиналася. Причому, мається на увазі не тільки прогин вниз, але і вгору. Спина при правильному вправі повинна бути прямою.
• Обов’язково підтягуємо прес.
• Дихання затримувати не можна: воно повинно бути глибоким і рівномірним.

Про ускладнення вправи

Якщо подивитися на фото «до» і «після» вправи планка, то важко повірити, що одна стійка допомагає досягти такого результату. Насправді, коли основна техніка освоєна, вправу можна поступово ускладнювати. Зокрема, піднімати ноги вгору по черзі, потім відривати руки від підлоги по черзі і витягати їх вперед.

Можна також витягувати руку і одночасно протилежну ногу і залишатися в такій позі протягом тієї кількості часу, скільки це виходить.


Відгуки про планці

Отже, відгуки про вправі планка, фото «до» і «після», говорять самі за себе. Люди, які регулярно виконують планку, підкреслюють, що вдається кріпити всі м’язи спини. Для здоров’я хребта це відмінний ефект.

Також можна зміцнити м’язи рук і ніг, і це за умови, що не виконується зовсім ніяких силових вправ. Плюс до цього, животик стає плоским і качає прес. Результати, перші результати від виконання планки, можна помітити вже через кілька занять. Але, щоб привести всі м’язи і тіло в тонус, знадобиться кілька тижнів вправ. А, щоб закріпити результат, то виконувати планку потрібно кожен день. Благо, загальний час, який витрачається, складає не більше 10 хвилин.


Важливо! Перед початком виконання планки рекомендується зробити мінімальну розминку, щоб трохи розігріти м’язи. Робити вправу можна в будь-який час дня (навіть на
повний шлунок).

Якщо жінка хоче швидко прийти в норму після пологів або просто привести фігуру в порядок, то можна починати саме з планки. До виконання цієї вправи немає абсолютно ніяких протипоказань: тільки користь.

Результати від виконання планки – підтягування всіх м’язів, а також появу життєво важливої енергії у всьому тілі. Є ще парочка ефективних вправ, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (74 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *