Великий піст 2018 календар харчування по днях для мирян, меню

Великий піст 2018 календар харчування по днях для мирян

Зміст []

  • Підготовчий етап
  • Початок посади і заборони
  • Важливі правила
  • 1 тиждень – строгість у всьому
  • 2-6 тиждень – дотримуючись режим
  • Страсна седмиця

Підготовчий етап

Перед тим, як приступити до дій за дотримання дієти, православні прагнуть очистити душу. Для цього вони починають вдаватися до певних обмежень до початку Чотиридесятниці. Перед постом християнин звертає свої думки до Бога і просить у нього прощення за всі свої гріхи, а потім приходить до близьким, рідним і недругам, щоб відпустити образи в Прощену Неділю.

Позбувшись від вантажу провини, мирянин приступає до самого важкого випробування у своєму житті, щоб очистити не тільки душу, а й тіло. Пройшовши всі етапи Великого посту 2018, слідуючи вказівкам служителів церкви і календарем харчування по днях для мирян і розробивши своє меню, людина наближається до Господа.


Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Чотиридесятниця вважається самим непростим випробуванням, адже воно триває сім тижнів і передбачає не тільки дотримання стрости в прийомі їжі, але і накладає інші обмеження. Під час взятого на себе зобов’язання пройти пост, православний звужує своє дозвілля.

В цей час забороняється відвідувати громадські заходи, що несуть розважальний характер. Також необхідно обмежити взаємодію з світом високих технологій, виключивши комп’ютерні ігри, перегляд комедійних фільмів і прослуховування веселої музики.

Вільний час потрібно присвятити читанню Біблії і налаштуватися на одну хвилю з Богом. Звертатися до Всевишнього можна не тільки під час молитов. Потрібно направляти до Нього всі свої думки, щоб бути почутим і прощеним. Адже в сучасному суспільстві людина піддається спокусам і не завжди може від них утриматися. А Всевидюще Господь здатен почути сильний поклик, звернувши свій погляд на молящего про прощення.


Початок посади і заборони

Великий піст 2018 починається з 19 лютого і триватиме до 7 квітня, на ці дні є певний календар харчування по днях для мирян, меню якого може підтримати тіло працюючого і відпочиваючого людини. Перше, що забороняється вживати в їжу протягом православної дієти – це будь-яка тваринна їжа.

Факт!
По суті, слід звернутися до меню вегетаріанців, які вважають, що не можна їсти не тільки м’ясо тварин, але і вироблені ними продукти.

Заборонена до вживання риба. Її можна їсти тільки в певні дні в обмеженій кількості. При цьому вона не повинна бути жирною.Тим не менш, в раціон харчування можуть входити інші продукти, які подарувало мирянам водна стихія.

Це різні варіанти морепродуктів, таких як креветки, кальмари, мідії та аналогічні морські мешканці. Часто церква не забороняє вживати ракоподібних, в тому числі і крабів.


Під сувору заборону служителі РПЦ поставили такі види продуктів, які, хоч і не є тваринами за походженням, але все ж несуть радість шлунку, а не користь душі і тіла:

• алкоголь і тютюн;
• напівфабрикати і всі варіанти фастфуда;
• будь-які види солодощів;
• кофеинсодержащие напої;
• різні види чаю, виняток – трав’яний і фруктовий;
• всі варіанти здоби з кондитерських магазинів.

Рекомендується максимально обмежити вживання цукру, різних спецій, включаючи сіль. Адже метою посту є упокорення тіла. Церква не забороняє вживання кави без кофеїну. Адже саме цей компонент відповідає за отримання насолоди, а піст передбачає відмову від всіх мирських утіх.

Важливі правила

Щоб налаштувати організм на потрібний лад, необхідно ввести обмеження з першого дня і протриматися першу, найсуворіший тиждень. Надалі християнин може дозволити собі різні нововведення в раціон, розбавивши мізерну їжу. Є кілька важливих правил, яких слід дотримуватися з першого дня:


1. Повний перехід на вегетаріанський спосіб харчування, який включає відмова від скоромної їжі. В тому числі і того, що виробляють кури, гуси, корови, кози та інші тварини, що приносять користь.

2. Сідати за стіл і починати трапезу потрібно тільки з настанням вечора, а вдень варто повністю відмовитися від будь-якої їжі. Послаблення буде до закінчення тижня, коли вживання страв буде можливо за стандартним графіком.

3. В понеділок, середу і п’ятницю всі дозволені страви вживаються в розігрітому або холодному варіанті. А у вівторок і четвер можна насолодитися гарячими стравами. Додавання олії в обох випадках залишається під забороною. А от у вихідні його можна додати й випити трохи вина з виноградних лоз. Єдиний день, коли вживання алкоголю під повною забороною – це Пристрасна седмиця (остання сувора тиждень перед Світлим Великоднем).

4. У Страсну п’ятницю потрібно повністю обмежити будь-яке вживання їжі, посидівши на воді. Так православний дякує Господу за те, що він зійшов на Голгофу.

Звертаючись до Бога і прагнучи дотримати всі правила прийому їжі у Великий піст 2018, слід врахувати свій календар харчування по днях заздалегідь, щоб суворе меню для мирян не нашкодило здоров’ю. Важливо не забувати й про потреби тіла.


Церква дозволяє не дотримуватись суворої дієти тим, хто не може поститися з медичних показань. Таким людям краще всього вдатися до молитвам і відвідуванню храму, причаститися і сповідатися. Цього буде достатньо.

Для здорової людини практика голодування для очищення організму від шкідливих речовин, накопичених за певний період, здатна принести йому користь. Тому не варто лякатися того, що припускає календар харчування по днях для мирян і православне меню на Великий піст.

1 тиждень – строгість у всьому

Понеділок слід почати з утримання від вживання будь-якої їжі. У вівторок дозволено з’їсти чорний хліб. Запити його можна водою або чаєм, що складається з фруктів, ягід і трав. Можливо вживання квасу.

У середу і четвер їжа повинна бути сухою і вживатися в сирому варіанті без будь-термічної обробки. Це різні комбінації овочів і фруктів з додаванням горіхів і зелені. Хліб дозволено.

П’ятниця і субота не відрізняються від двох попередніх днів, але можливо додавання до овочів олії. А ось в неділю страви можна приготувати на плиті і запити трапезу виноградним вином.


2-6 тиждень – дотримуючись режим

Надалі, аж до Вербної неділі, що випадає на 1 квітня, календар набуває стабільність. Так в понеділок, середу і четвер варто знову утримуватися від термічної обробки продуктів, розпивання вина і використання рослинного масла.

Важливо! Вівторок і четвер – дні, в які дозволено кулінарна обробка продуктів. Цим можна скористатися, щоб заздалегідь приготувати пироги і каші, залишивши їх до завтра в холодильнику.

Вихідні – час, коли мирянин відпочиває, спрямовуючи свої думки до Бога. Тому в ці дні обмеження Великого посту стають слабшими. Християнин може випити вина і насолодитися стравами, заправленими рослинним маслом. Головне – не забувати про смиренність, і не вдаритися в обжерливість.

Страсна седмиця

Вербна неділя – останній день перед самої суворої тижнем посту, тому в цей день дозволено вживання риби. Зате потім з понеділка по середу необхідно переключитися на сыроядение без використання рослинного масла для заправки салатів. Трохи підкріпивши сили в Чистий четвер гарячими стравами, доведеться затягнути пояси.


У Страсну П’ятницю необхідно утриматися від вживання їжі аж до вечірньої служби і виносу плащаниці з храму. Краще всього, якщо мирянин і на наступний день утримається від їжі. Але якщо не виходить, то можна їсти згідно стандартним правилам посту, без вживання олії.

7 квітня настане світле свято Великодня. Після відвідин храму починається розговіння. З цього дня можна повернути в свій раціон скоромну їжу, не забуваючи про тих уроках, які підніс Великий піст за 7 тижнів.