Тренажери для схуднення живота і боків в домашніх умовах

Які тренажери допоможуть у схуднення живота і боків будинку

Ідеальний і плоский животик – мрія багатьох з нас. Це стосується не тільки жіночої половини населення, але і чоловічий. Бувають випадку, коли живіт і боки дуже виділяються на тлі загальної картини дуже підтягнутого тіла, і це робить фігуру не ідеальною.

На жаль, живота і боки – це найбільш вразливі місця для відкладення жиру, тому зайва вага у цих місцях – проблема багатьох. Впорається з цим, і добитися бажаних форм допоможуть тренажери для схуднення живота і боків. Як правило, різні тренажери розраховані на різні групи м’язів. Тому, перш, ніж братися за старанну роботу на тренажерах, варто ознайомитися з тими, які найбільше підходять для зони живота і боків.

Прибрати живіт і боки не виходячи з дому

Тренажери для схуднення живота і боків в домашніх умовах – це необхідна річ для тих, хто страждає від надлишку маси. Вибрати відповідний тренажер зовсім не складно, головне визначитися, який з них оптимально підійде саме вам, і скільки грошей ви готові віддати за диво-техніку. Купуючи тренажери для схуднення живота і боків у домашніх умовах слід розуміти, що бажаний результат досягається тільки у разі регулярних занять, а також при дотриманні правильного режиму харчування. Щоб нарешті отримати свій ідеальний живіт і позбутися від «вушок» з боків, слід запастися не тільки спеціальними тренажерами, але і великим терпінням. Адже прибрати декілька зайвих кілограм і підтягти м’язи під силу кожному, а от вже скинути більше 5 кг ваги і закріпити результат – процес довгий, нелегкий. У цій справі головне чітко йти до своєї мети і не пасувати. Отже, які ж тренажери для схуднення живота і боків можна придбати для домашнього використання?


Електромеханічні тренажери

Багато фітнес-інструктори сходяться на думку, що для того, щоб прибрати жир з зони живота, а заодно і ненависні боки, краще всього використовувати кардіотренажери, а не силові. Силові тренажери більше підходять тим, хто не бореться з жиром, а хоче придбати рельєф. А ось кардіо тренажери не тільки допомагають зігнати непотрібне, але й зміцнює серцево-судинну систему, що добре позначається на всьому організмі в принципі. Досягти поставлених цілей допоможе меню правильного харчування на кожен день для схуднення з рецептами.

Самим ідеальним варіантом в даному випадку стануть еліптичні тренажери, при роботі на яких задіяні всі групи м’язів. Цей тренажер допоможе не тільки впоратися з проблемною зоною, але і сприяє грамотному розвитку всього тіла, зміцнюючи його і підтягуючи.

Регулярні заняття на цьому тренажері призведуть не тільки в плоскому животу, але і до округлим сідницях, струнким ніжкам і витонченої талії. До мінусів тренажерів цієї групи для схуднення живота і боків (фото) можна віднести лише ціну і значні розміри. На жаль, не завжди є можливість і місце вмістити у своєму будинку таку махину.

Вирішити проблему великих розмірів і дорожнечі допоможуть велотренажер, степпер або бігова доріжка. Звичайно, пристосування теж не віднести до ряду мініатюрних, проте вони набагато компактніші, ніж еліптичні тренажери. Найбільш ефективними транажерами з цієї групи для області живота і богів є велотренажер і бігова доріжка. Степпер ж, хоч і дає навантаження на м’язи преса, більше тренує ноги і сідниці.

Звичайно, такі тренажери розрізняються за ціною, які продаються дорожче, які-то дешевше. Але купити електромеханічний тренажер для схуднення живота і боків може зовсім не кожен. В такому випадку набагато дешевше обійдуться тренажери для схуднення в тренажерному залі. У спеціально обладнаних місцях знайдеться місце для кожного тренажера, будь то бігова доріжка, степпре, або еліпс. До того ж у спортивному залі, крім таких видів тренажерів є спеціально обладнані місця для розвитку м’язів преса, причому різних його груп. Абонемент в тренажерний зал обійдеться дешевше, ніж покупка тренажера на будинок, однак слід вибирати ті зали, які зручно ходити і в яких є все необхідне, щоб прибрати жир з живота і боків. До того ж в тренажерному залі завжди перебувати інструктор, який допоможе у випадку якихось питань по роботі тренажерів, або проконсультує з приводу програми і навантажень.

Тренажери для ледачих

Не кожен може собі дозволити великі фізичні навантаження, в силу стану здоров’я або великої завантаженості справами. Але, що тоді робити? Не ходити адже з обвислими боками і випираючим животом.

До тренажером для ледачих відносяться різні пояси з вібрацією. Такі тренажери не вимагають ніяких зусиль з боку людини. Все, що потрібно, це просто надіти пояс, причому найбільш зручний варіант, який зберігає мобільність – це пояси, що працюють на батарейках. Розповідаємо також про те, ягоди годжі як приймати для схуднення.

Як діють такі тренажери і чи дійсно вони ефективно спалюють жир в області живота і боків? Механізм дії електронних поясів досить просто: як тільки вони починають працювати, вони посилають в тіло електронний імпульс, що змушує скорочуватися м’язи преса. Ось тренажер, який допоможе за 15 хвилин в день накачати ідеальний прес.

Що ж стосується ефекту, то такі тренажери для схуднення живота і боком не зарекомендували себе як ефективні. Безумовно, якийсь ефект є, але він незначний. Спочатку такі тренажери розроблялися для того, щоб допомогти хворим людям, не здатним до пересуванню, позбутися від пролежнів.
Ефект від електронних вібруючих поясів залежить від його моделі, вони, безумовно, можуть допомогти привести м’язи в тонус, а ось «вигнати» зайві кілограми навряд чи. Так чи інакше, перевагою таких тренажерів є низька ціна, і можливість привести м’язи в тонус, не докладаючи особливих зусиль та не витрачаючи свій дорогоцінний час.

Не механічні тренажери

До ряду недорогих, але не менш ефективних тренажерів для схуднення можна віднести старі добрі предмети, як хула-хуп, диск для обертання і фітбол. Мало того, що ці предмети обійдуться дешево, так ще й допоможуть швидко позбутися від зайвих кілограм і скорегувати форму живота і боків. Головне в цій справі регулярність і час.

Диск для обертання

Самий звичайний диск для обертання являє собою круглу підлогову пластину, яка обертається в різні боки. Для такого тренажера знайдеться місце навіть в самій маленькій квартирі.


Щоб досягти результату, тренуватися слід щодня близько 20-30 хвилин. Тренування можна проводити як під музику, так і в повній тиші. А ще можна включити аудіокнигу і поєднувати приємне з корисним. Перш ніж приступати безпосередньо до самого процесу, краще трохи розім’яти м’язи, щоб уникнути розтягнень. Для цього можна зробити 5 хвилинну зарядку. До плюсів цього тренажера можна віднести прийнятну ціну, малі габарити. До мінусів же повільний результат.

Хула-хуп

Цей тренажер являє собою модифіковану версію звичайного обруча для обертання. Відмінність в тому, що хула-хуп більш важкий і має спеціальні виступи, завдяки яким при обертанні підсилює кровообіг і процес спалювання жиру проходити швидше і ефективніше. Щоб домогтися бажаних форм, крутити хула-хуп слід кожен день 15-20 хвилин. При цьому обертання повинні проходити безперервно і в різні боки. Спочатку від виступів, які є на обручі, можуть залишатися синці, але потім м’язи приходять у тонус і тілесних ушкоджень більше не залишається. Як і у випадку з диском для обертання, перед тренуванням слід трохи розім’ятися. Придбати дійсно якісний хула-хуп можна за посиланням.

Фітбол

Є цілий ряд вправ на цьому м’ячі для схуднення. Є комплекси, які розраховані на вагу групи м’язів, а є комплекси, які опрацьовують тільки окремі групи м’язів. Яку серію вправ вибрати – вирішується індивідуально, в залежності від потреб. Слід врахувати, що фітболи відрізняються між собою за розмірами. Підбирати нудно той, який підходить по вазі і росту. У спортивних магазинах обов’язково слід звернутися до продавця-консультанта, який допоможе вибрати правильний фітбол. Як і інші тренажери, фітбол вимагає регулярних занять. Щоб добитися ідеального живота і красивої талії на ньому слід займатися три рази в тиждень по 30 хвилин. Розминку перед початком занять, як і в інших випадках, ніхто не відміняв.

Кілька рекомендацій щодо занять на тренажерах

Якою б тренажер не був би обраний для роботи, будь то дорогий еліпс або звичайний фітбол, головне дотримуватися декількох рекомендацій. У такому разі результат буде неодмінно досягнуть!
• Перед початком тренування слід обов’язково розім’ятися. Звичайні махи руками і ногами, обертання головою, присідання розігріють м’язи і підготують навантаження. Так-так, саме час згадати пару вправ з уроків фізкультури. В кінці тренування слід проводити розтяжку і розслаблення м’язів.
• Щоб досягти бажаного результату будь-яка тренування повинна бути регулярною. В ідеалі слід займатися три рази в тиждень, а щоб організм швидше адаптувався, краще проводити тренування в один і той же час, тобто дотримуватися розкладу.
• Будь-яка тренування принесе більше результатів, якщо буде йти в комплексі з правильним харчуванням та дотриманням спортивного раціону. На момент тренувань краще відмовитися від споживання жирної їжі.


Тренажери для схуднення живота і боків не можуть сотворити чуда, а ось людина може, якщо буде старанно займатися і дотримувати всі рекомендації. У боротьбі із зайвими відкладеннями на животі слід пам’ятати приказку: «Без труда нема плода і рибку без ставка». Вправи на тренажерах не тільки приведуть фігуру в норму, але і зміцнять здоров’я, підвищать витривалість і допоможуть впоратися з поганим настроєм і стресом.

Плоский живіт і тоненька талія варті того часу і докладених зусиль. Адже куди приємніше чути в свою адресу компліменти, ніж докори і зауваження!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (76 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *