Тренажери для дому на всі групи м’язів

Вибір тренажерів на всі групи м’язів для будинку

При сучасній швидкості житті рідко виходить викроїти час на похід у фітнес-клуб або тренажерний зал, так як дорога до цих закладів, особливо, якщо вони далеко від дому, теж займає багато часу. Та й не завжди можна знайти зайві кошти для занять. Яка б не була причина неможливості піти в спортивний клуб, можна завжди скористатися альтернативою і почати займатися вдома.

Однак, для того, щоб заняття на дому були ефективні, важливо вибрати правильний інвентар для своїх занять. Краще всього підійдуть тренажери для дому на всі групи м’язів, так ка коні багатофункціональні.

Всім здається, що почати займатися вдома – це складно і вимагає великої самодисципліни. Багато хто просто не знаю, як правильно підійти до справи і з чого почати, тому закидаються свої спроби займатися спортом в домашніх умовах, ще навіть не почавши.

З чого починати?

Для того, що думки про фітнесі на дому стали дією, в голові слід вибудувати чіткий план на шляху до реалізації своїх бажань. В саму першу чергу слід визначитися, з якою метою проводяться ці заняття спортом вдома? Можливо для того, щоб схуднути, наростити м’язи, зробити тіло більш рельєфним, просто підтримувати себе в хорошій формі. Коли ціль чітко визначена, то і легше підібрати вправи і придбати потрібний тренажер для дому на всі групи м’язів.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Ще. Перш ніж розпочинати свої тренування, слід відповісти для себе на наступні питання, які допоможуть скласти більш конкретний план занять:
• Як часто ви готові займатися вдома і скільки часу можете витратити на одне тренування?;
• Ви будете займатися самі чи з кимось? Якщо до тренувань приєднатися хтось, то слід врахувати вагу всіх займаються;
• Скільки місця ви готові віддати під тренажери, і чи знайдеться місце хоча б для самого маленького з них?;
• Як сильно ви готові розщедритися на тренажери для дому на всі групи м’язів?

Відповість на ці питання, записавши їх на папері, вийти виділити основні аспекти, за якими буде вибиратися тренажер на всі групи мишщ. До таких критеріїв належать:
• Бюджет;
• Габарити;
• Функціональність;
• Технічні характеристики.

Порада: Якщо є можливість, то консультація тренера або фітнес-інструктора буде не зайвою. Фахівці допоможуть визначити, який тренажер, для яких цілей буде найбільш підходящим.


При виборі тренажерів для дому на всі групи м’язів важливо не зациклюватися на зовнішньому вигляді і бренді, так як часом це просто маркетинговий прийом. В хорошому магазині консультанти повинні обов’язково надавати можливість випробувати товар у дії. Навіть якщо покупка здійснюється через інтернет-магазин, то слід спочатку вибрати модель, потім відправитися в реальний магазин, щоб подивитися на неї вживу і по можливості випробувати, а тільки потім робити замовлення по інтернету. Яке можна проводити обгортання харчовою плівкою для схуднення в домашніх умовах: рецепти.

Переваги домашніх тренажерів і занять на дому

Заняття на тренажерах для дому на всі групи м’язів надають позитивний ефект на все тіло, так як під час занять задіяні всі групи м’язів. До того ж, тут є і матеріальна вигода. Один раз, купуючи тренажер для дому на вагу групи м’язів, більше не продється витрачати гроші на щомісячний абонемент у спортивний клуб.

Заняття на тренажерах в домашніх умовах допоможуть:
• Зробити фігуру більш підтягнутою, прибрати жировий прошарок;
• Тренувати і підвищувати витривалість;
• Зміцнити серцево-судинну систему;
• Позбутися від стресу;
• Зміцнити нервову систему;
• Поліпшити кровообіг і дихання;
• Вивести з організму шлаки і токсини;
• Підвищити гнучкість зв’язок і суглобів;
• Поліпшити настрій і самопочуття в цілому;
• Скоротити ризик виникнення таких захворювань, як артрит, інфаркт, венозна недостатність;
• Вивести надлишок води і солей з організму.

Не варто недооцінювати всю користь від занять спорту, тим більше, коли таких результатів можна досягти, не залишаючи меж будинку.

Види тренажерів

Тренажери, які можна експлуатувати в домашніх умовах діляться на два типи: вузькоспрямовані тренажери і комплексні.

Вузькоспрямовані тренажери

Такі тренажери розраховані на роботу якоїсь конкретної групи м’язів, тобто на виконання лише одного комплексу вправ. Наприклад, підтягування рук, прокачування ніг або преса.


До таких тренажерів відноситься обладнання, що імітує лижну їзду, тренажери для веслування, степпери з важелями для підтягування рук. Також, знамениті переходять еліпсоїдів підходять під категорію вузьконаправлених тренажерів, так як поєднують в собі функцію бігової доріжки і степпера.

Ще один варіант узконаправленны тренажерів, який є найбільш функціональними в цій категорії – райдер. Заняття на цьому тренажері дуже нагадують верхову їзду, тому ще часто їх називають «вершники». Тренажер степпер за цим посиланням – відмінне рішення для дому.

Комплексні тренажери

Комплексні тренажери називають мультистанциями, так як вони розраховані на більш широку лінійку різних вправ, у ході виконання яких задіяно кілька груп м’язів. Комплексні тренажери поєднують в собі декілька видів відокремлених тренажерів: парти для біцепса, турнік для підтягувань, лави для нахилів, велотренажери. Комплексні тренажери дозволяють виконувати різні вправи по черзі, тим самим прокачуючи окремо різні групи м’язів.

Види комплексних тренажерів

Комплексні тренажери в свою чергу можуть бути простими і складними. Ціна і комплектація тренажерів може бути різною. Все залежить від функціональності тренажера для будинку на вагу групи м’язів. Наприклад, є аналогічні установки професійному устаткуванню, і коштують вони дорожче. А є встановлення більш дешеві і прості, для яких, напевно, знайдеться місце в кожному будинку.

Що вибрати з простих тренажерів

Є ціла лінійка простих комплексних тренажерів, які підійдуть для домашнього користування. Завдяки ним можна виконувати різні вправи, задіюючи при цьому максимальну кількість м’язів. Основне їх переваги – це дешевизна і компактність.

Прості комплексні тренажери складаються з брусів для підтягування, поперечини і лави. Стандартний приклад такої установки – це шведські стінки. Це міцна, надійна установка, завдяки якій модно качати прес, розвивати м’язи рук, робити підйоми. Щоб збільшити навантаження. Можна додатково використовувати обважнювачі для рук і ніг.

До простим тренажерів також можна віднести:

• Фітбол – дозволяє робити вправи для прокачування преса, спини, віджимання, а також тренує рівновагу;
• Тренажер Абслейтера – задіює руки, плечі, спину, прес. Працює за принципом натягування арбалета;
• Валик торсо-трек – хитає всі групи м’язів. Працює за принципом переходу з положення на колінах в позу планки.

Що вибрати зі складних тренажерів

Перш, ніж віддати своє уподобання таким тренажерів, слід розуміти, що для них потрібно багато місця і коштуватимуть вони недешево. Але, складні тренажери – це кращі тренажери для дому на вагу групи м’язів. Працюючи на них, задіяно фактично все тіло.


Складні тренажери діляться на два виду:

• З вбудованим вантажем;
• Зі змінним капіталом.

Складні тренажери з вбудованим вантажем

Ці тренажери також мають назву силові станції. Вбудовані в конструкцію плоскі вантажі виступають в якості обважнювачів. Ці вантажі розташовані на осях установки і переміщаються вертикально при роботі на тренажері. Регулювати вагу можна спеціальним фіксатором. Такими тренажерами легше користуватися, а також вони дозволяють контролювати навантаження, зменшуючи її або навпаки, підвищуючи. Важливо відзначити, що вантаж від стійки не відокремлюється, а значить, не зможе нашкодити людини, як це трапляється при падінні штанги або гантелі. Завдяки таким тренажерів можна проводити повноцінне тренування на дому, результатом якої стане підтягнуте і красиве тіло в цілому. Можна доглянути для себе тренажер для м’язів ніг і сідниць Leg Magic для струнких ніжок і сідниць.

Складні тренажери зі змінним вантажем

Під такими тренажерами маються на увазі звичайні гирі, гантельки, штанги. До цього інвентарю вантаж спочатку не прикріплений, тому його можна постійно змінювати, докуповуючи більш важкі або легкі. Ці тренажери теж задіює багато груп м’язів і тренують рівновагу.

Поради щодо вибору тренажерів

Щоб вибрати найбільш підходящі тренажер для дому на всі групи м’язів, можна скористатися кількома практичними порадами:
• Вибираючи тренажер, в першу чергу, потрібно оперувати площею і особливостями житлового приміщення;
• Слід звернути увагу на шум, який видає тренажер при роботі. На деяких тренажерах є спеціальні шумоподавляющіе пристрою, що допомагає уникнути гучного звуку при падінні вантажу;
• Слід заздалегідь визначитися, які групи м’язів треба прокачати, і виходячи з цього вибирати відповідний тренажер;
• Щоб зрозуміти, як працює тренажер, його можна випробувати, відправившись в тренажерний зал, де інструктор помиє розібратися з тим, як правильно ним користуватися і для яких м’язів він буде найбільш ефективний;
• Завжди, купуючи тренажер, слід переконатися в наявності гарантійного талона на нього;
• При покупці важливо звернути увагу, міцно зібрана конструкція, так як не налагоджена робота конструкції може призвести до травматичних наслідків.

Кардіо тренажери

Це, мабуть, найбільш популярні тренажери для домашнього користування. Кардіотренування розробляють всі групи м’язів, допомагають спалити зайві калорії. Такі тренажери вважаються найбільш універсальними, саме тому часто віддають переваги саме їм.

До найбільш популярним тренажерів для дому на вагу групи м’язів відносяться:
• Бігова доріжка;
• Велотренажер;
• Еліпсоїд;
• Степпер;

Бігова доріжка

Класичний варіант стандартного багатофункціонального тренажера. Можна знайти моделі для малих квартир, і більш габаритні установки. Можуть бути механічними і електричними. Перші починають працювати, коли людина починає рух, другі включаються вручну.

Механічні тренажери коштують дешевше, але у них є свій ряд мінусів:
• Працюють від батарейок;
• Саму доріжку (полотно) доводиться рухати власними зусиллями.
• Немає тренувальних програм.

Поряд з мінусами є і свої плюси:
• Мала вага;
• Малі габарити;
• Дешевизна;
• Економія електроенергії.

Переваги електричних бігових доріжок:
• Можна регулювати нахил доріжки, що дозволяє імітувати підйом в гору;
• Доріжка рухається самостійно, незалежно від руху людини;
• Є декілька тренувальних програм;


У найбільш дорогих моделей електричних бігових доріжок є можливість синхронізувати дані тренування з комп’ютером або смартфоном, є екран TV, роз’єм для навушників та інше.

Велотренажери

Виходячи з назви, не складно здогадатися, що такі тренажери імітують їзду на велосипеді. Такі тренажери теж є універсальними, допомагають зміцнити м’язи ніг, живота, сідниць, преса.

Такий тренажер особливо вигідна тим, у кого є проблеми з суглобами ніг або хребта. Як і у випадку з біговою доріжкою, велотренажери можуть бути механічними і електричними. Принцип роботи та відмінності цих установок точно такі ж, як і у бігової доріжки.

Еліпсоїд

З лінійки кардиотренадеров, еліпсоїд належить до ряду найбільш дорогих установок. Однак, він завойовує все більшу популярність серед тих, хто вирішив тренуватися вдома. Теж буває електричним і механічним. Продається різних розмірів, тому вибрати підходящий нескладно, навіть для малого приміщення можна підібрати простий, але від цього не менш функціональний еліпсоїд.

Степпер

Степпер працює за принципом підйому людини по сходах. Це найбільш простий, функціональний, дешевий і доступний варіант для використання в домашніх умовах. Основний акцент припадає на м’язи сідниць, литок, стегон. Оскільки цей тренажер входить в лінійку кардіотренажерів, він сприяє ще й ефективному жиро спалюванню.

Вибір тренажера для будинку на вагу групи м’язів – це завжди індивідуальний вибір. Можна відмовитися від купівлі цілих установок, і зробити тренажер для дому на всі групи м’язів своїми руками. Звичайно, відтворити велотренажер або бігову доріжку не вдасться. Але, спробувати зробити шведську стінку з підручних засобів можна. Однак, гарантій надійності таких саморобних установок немає, тому відповідальність за надійність покладається на плечі творця такого тренажера.

Якщо ретельно вивчити ринок тренажерів, визначитися, для чого він потрібен. Зважити всі плюси і мінуси, а також можливості приміщення, то напевно вдасться вибрати який-небудь підходящий тренажер для дому на всі групи м’язів, який буде служити довго. А про походи в спортивні клуби можна буде забути назавжди!