Тренажер Степпер: відгуки, ефективність і скільки коштує?

Тренажер степпер: відгуки та правила занять

Відвідування тренажерного залу – обов’язкова умова для отримання стрункого і привабливого тіла. Для занять застосовуються спеціальні установки – тренажери, кожен з яких має свій вплив на певну групу м’язів і організм в цілому.

Розрізняють кардіо і силові тренажери. Перший тип змушує тренувати тіло і рухатися в постійному швидкому темпі, котра вчить пульс і дихання. Другі використовують певні групи м’язів, навантажуючи їх за рахунок додаткового вантажу або ваги власного тіла.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Одним з популярних кардіотренажерів як для спортивних залів, так і для дому, є степпер. Він не тільки навантажують весь організм із-за того, що людина постійно рухається, імітуючи ходьбу, але і активно працює над зоною ніг, стегон і сідниць.

Що таке степпер?

Степпер отримав свою назву із-за принципу дії. Степ в перекладі з англійської означає крок. Тренажер створює повну імітацію ходьби людини по сходах.

При підйомі вгору задіюються великі групи м’язів і сильніше навантажуються, ніж при русі по горизонтальній площині. Тому такі вправи вважаються одними з найбільш ефективних. Тренажер степпер дуже схожий на тренажер Скандинавська ходьба.

Як він працює?

Для роботи на такій установці спортсмен ставить ноги на платформи, постава при цьому зберігається прямий, а корпус трохи нахиляється вперед. Залежно від комплектації, руки розташовуються на спеціальних поручнях або на поясі.

Одна з платформ завжди знаходиться вище іншої. У рух приводиться шляхом розгинання однієї з ніг, від чого створюється тиск на педаль і вона опускається. При цьому друга піднімається, згинаючи розташовану на неї ногу. Руху циклічно повторюються в комфортному для спортсмена темпі.

Такі тренажери завжди обладнані важіль для регулювання навантаження. Це дозволяє ускладнювати тренування у міру звикання. Завдяки вбудованим датчикам можна відслідковувати прогрес.

Які м’язи працюють на степпере?

В першу чергу степпер працює над м’язами нижньої частини тіла.

До них відносяться:


 • Квадріцепс – чотириголовий м’яз стегна.
 • Велика сідничний м’яз.
 • Мала сідничний м’яз.
 • Двоголовий м’яз стегна.
 • Литковий м’яз.

Якщо тренажер обладнаний додатковими важелями для рук з поворотним механізмом, то в роботу включаються і інші м’язи:

 • Прямі і косі м’язи преса.
 • Грудні м’язи.
 • Трицепс.
 • Найширші м’язи спини.

Вони задіюються в меншій мірі, але навіть в цьому випадку навантаження виходить комплексною і ефективною.

Різновиди степерів

Тренажер ділиться на 2 види в залежності від принципу ходу педалей:

 • Взаємозалежний хід дозволяє при опусканні одній з платформ піднімати другу без прикладання зусиль. У такому разі педалі пов’язані між собою. Ці тренажери більше поширені, але створюють сильну небажану навантаження на суглоби.
 • У другому виді при незалежному ході педалей суглоби менш завантажені, і при цьому задіюється більша кількість м’язів для виконання рухів. Тренування з таким комплексом набагато ефективніше і корисніше. Друге відмінність між такими тренажерами – наявність або відсутність поручні для рук.

Розрізняють степпери:

Міні


Міні-степпери являють собою тільки підлогову платформу з педалями. Займаючись на ньому потрібно тримати рівновагу і зберігати рівну поставу.

Руки допомагають працювати, як при звичайному русі або тримаються на поясі. Іноді у комплектацію входять еспандери, прикріплені до платформи.

Вони дозволяють піднімати або розводити руки під час ходьби, навантажуючи їх за рахунок натягу. При цьому буде задіяна не тільки нижня частина тіла, але і плечовий пояс.

Балансувальний

Балансувальна модель нагадує крісло-гойдалку. Платформа нахиляється при зсуві центру ваги в одну із сторін.

Для утримання рівноваги на ній задіяні додаткові групи м’язів, ускладнюючи при цьому заняття і підвищуючи їх ефективність.

Стандартний


Стандартний степпер обладнаний одним круглим поручнем, що знаходяться прямо перед спортсменом або двома, що знаходяться з боків.

Таким чином, спираючись на рукояті, людина під час руху розподіляє навантаження між руками і ногами.

При цьому знижується робота тих м’язів, які використовуються для утримання рівноваги.

Поворотний


Поворотний степпер вважається найефективнішим. Він обладнаний рукояттю, яка рухається з боку в бік синхронно здійснюваних кроків.

Людина, утримуючись за поручень, вчиняє не тільки рухи ногами, але і повороти всього корпусу. При цьому працює плечовий пояс, спина і бічні м’язи.

Такий тренажер краще інших може боротися із зайвою вагою завдяки більшому навантаженні і комплексній дії.

Користь степпера

Такий досить простий у використанні тренажер має ряд корисних властивостей:

 • Зміцнення ніг і сідничних м’язів.
 • Активне жиросжигание.
 • Нормалізація дихальних процесів.
 • Зміцнення серцево-судинної системи.
 • Зміцнення імунітету.
 • Поліпшення координації.
 • Зміцнення постави.

Займатися на степпере корисно і зручно. Він досить простий у використанні, не вимагає попереднього ознайомлення і досить компактний для домашнього застосування.

Як займатися на тренажері з максимальною ефективністю?

Для досягнення максимального ефекту від занять недостатньо просто постійно вправлятися.

Для цього потрібно дотримуватися правильну техніку і виконувати певні правила:


 • Перше і найголовніше правило – заняття повинні бути постійними.
  Перерви і тимчасові припинення тренувань негативно позначаться на кінцевому результаті. Ймовірно, його просто не буде.
 • Потрібно стежити за інтенсивністю занять. Початківцям можна перевантажувати свій організм зайвими підходами. Від цього з’явиться біль у м’язах. З-за неї важко буде зберегти регулярність тренувань і доведеться робити перерву. Незвична велике навантаження також може призвести до пошкоджень.
 • Важливо стежити за пульсом і диханням. Частота серцевого ритму повинна знаходитися в межах допустимих норм. Для цього потрібно розрахувати свій параметр перед початком тренувань. З 200 вираховується вік спортсмена і виходить допустима кількість ударів в хвилину. Дихання теж має бути в нормі. При фізичному навантаженні – часте, але помірне. Як тільки з’являються труднощі, навантаження потрібно зменшити. Будь-яке перевищення норми пульсу або дихання сигналізує про потребу в зниженні темпу або зусиль.
 • Перед кожним тренуванням проводиться розминка. Вона підготує і розігріє м’язи і суглоби.
 • Взуття має бути зручним, не сковувати рухів і не бути занадто вільною. Обов’язково вибирати спеціальні спортивні кросівки або кеди. Вони забезпечують правильну підтримку та хороше зчеплення з поверхнею, запобігаючи пошкодження голеностопа.

Спортивний зал будинку? Легко!

З еспандером Ви зможете підтримувати м’язи в тонусі, спалити зайві калорії і скорегувати фігуру!

Вправи з еспандером опрацьовують всі групи м’язів тіла – ідеально підходить для домашніх занять.

Наші читачі рекомендують використовувати новітній винахід – Фітнес – еспандер ESONSTYLE.

Він допоможе Вам:

 • Накачати сідниці
 • Спалювати калорії
 • Зробити стрункі ніжки
 • Накачати руки і плечі
 • Замінити фітнес зал

Детальніше про це читайте тут >>

Комплексне засіб для схуднення Редуслим!

Його можна використовувати чоловікам і жінкам в будь-якому віці незалежно від типу фігури…

Читати далі…

Як вибрати надійний степпер для дому?

Який же тренажер краще вибрати? Кожній людині доведеться за смаком різний вигляд степпера.


 • В першу чергу при виборі домашнього степпера потрібно звертати увагу на надійність конструкції.
  Всі з’єднання і кріплення повинні бути міцними і не мати видимих пошкоджень. Хід педалей повинен бути плавним, не мати застрявання. Поява скрипу або клацань під час роботи також свідчить про несправності або пошкодження апарату.
 • Для домашнього використання найчастіше вибираються компактні степпери. Вони зручні для розміщення у невеликих приміщеннях. Його можна легко прибрати в шафу, на балкон або в комору, а також дуже зручно транспортувати. Ще один з плюсів – доступна ціна. Такої моделі буде достатньо для профілактичних занять, з метою підтримувати організм у тонусі.
 • Міні-степпери мають свій недолік – відсутність опори для рук. Тому, якщо головним критерієм варто найбільша ефективність, то кращий вибір – модель з поручнями. Причому краще брати конструкцію з поворотним механізмом. Вона надає більший вплив на м’язи верхньої частини тіла. Поворотні моделі дорожчі, ніж міні-степпери і займають більше місця, але вони більш ефективні при тренуваннях для схуднення.
 • Вибираючи між механічним і електронним степпером варто керуватися тільки особистими перевагами і сумою, яку ви готові витратити. Моделі, оснащені електронним комп’ютером і датчиками контролю показників організму, дозволяють відслідковувати прогрес і стежити за величиною навантаження. Але така комплектація істотно збільшить вартість тренажера. Для домашнього застосування вигідніше взяти механічну модель. Вона більш обмежена в можливостях, але, тим не менш, дозволяє контролювати кількість виконаних кроків.
 • За принципом роботи педалей завжди краще вибрати степпер з незалежним ходом. Він не так сильно навантажує суглоби і дозволить уникнути травм недосвідченим спортсменам з невідпрацьованої технікою.
 • Якщо ви маєте чисто практичні цілі (знизити вагу, прибрати жир зі стегон і сідниць), то підійде найпростіша й недорога модель. Якщо нужноотслеживать прогрес тренувань і Ви не обмежені у фінансах, можете придбати найдорожчу модель з можливістю налаштування і перенастроювання і функціями контролю життєвих показників. Такі апарати будуть наочно показувати, скільки калорій йде, скільки кроків зроблено, які показники пульсу.

Одні з найпопулярніших степерів: Torneo (Торнео) Ritmo, Bradex Balance, HouseFit, Kettler Montana, Gambit, K-Power, Twister.

Допомагає тренажер схуднути?

Степпер, як і будь-який інший кардиотренажер, допомагає в процесі схуднення. Але його ефект буде більш помітний в комплексному застосуванні з правильним харчуванням та іншими тренажерами.

Міні степпер відмінно зміцнює сідниці і зону ніг, сприяє схудненню в області стегон. Стандартна модель з поручнями працює ще ефективніша, так як вона задіює все тіло відразу.

Помилки занять

Багато не можуть побачити бажаного результату за допущення помилок:

 • Перша з них – неправильно розподіл навантаження. Часто, застосовуючи степпер з опорою для рук, весь вага переноситься на них. Людина просто висить на поручні, завантажуючи м’язи плечового поясу і абсолютно не напружуючи ноги. Вага тіла повинна розподілятися рівномірно.
 • Друга помилка – неправильне розташування колін під час руху. Не можна зводити їх всередину один до одного. Це викликає дискомфорт, який відбуває бажання подальших тренувань на степпере. Стопи, як і коліна повинні бути паралельні між собою.


Щоб більше завантажити не ноги, а сідниці нога повинна спиратися рівно на всю стопу. При цьому не можна звішувати п’яти з тренажера.

Потрібно розташовувати ноги на середині платформи і робити плавні натиски. Так само сідниці не будуть навантажуватися, якщо тиснути на педаль тільки носком, зусилля повинне додаватися всією стопою.

Для ефективного схуднення потрібно нахилити корпус трохи вперед, виконати невеликий упор на руки, але не спиратися ліктем повністю. Сідниці відводяться трохи назад, а коліна під час руху ніколи не повністю випрямляються. Обидві ноги завжди зберігаються в зігнутому положенні для створення максимального навантаження під час тренування.

Вправи на степпере для схуднення

Степпер допоможе в схудненні, лише якщо під час тренувань викладатися по повній. Для цього рухаючись, потрібно створювати додаткове навантаження на тіло.


 • Крокуючи на міні-степпере потрібно виконувати рухи руками,
  піднімаючи кожну з них по черзі вгору і здійснюючи махи з пружними рухами. Така вправа виконується під час перших 5-10 хвилин тренування.
 • Потім дія змінюється на повороти корпусу. Вони повинні нагадувати рухи, що виконуються на поворотній моделі, тільки з меншою амплітудою. Руки при цьому зігнуті в ліктях і притиснуті до боків. Важливо стежити за тим, щоб дихання було рівним і чітким, з невеликим збільшенням.
 • При наявності еспандера потрібно по черзі піднімати обидві руки спочатку вгору, потім розводити в сторони, потім розташувавши перед собою і нахиливши трохи вниз згинати в ліктях до плечей. Рухи повинні бути інтенсивними, швидкими, без ривків і кидків. Потрібно відчувати навантаження та роботу кожного м’яза.
 • Інший спосіб тренування прискорення темпу. При цьому досить початкового опору і не варто його збільшувати. Для такого комплексу потрібно почати зі спокійного кроку і йти в протягом 5 хвилин. Після цього потрібно прискорюватися протягом 1 хвилини і 4 хвилини бігти в швидкому темпі. Завершальний етап – зниження швидкості і рух спокійним кроком ще 5 хвилин. Такий комплекс потрібно повторити двічі за одне тренування з перервою між ними в пару хвилин.
 • Для звичайних тренувань без різких прискорень і додаткових рухів підходить система трехподходных тренувань. Кількість занять на тиждень – 3. У перший тиждень кожне тренування виконуються 3 підходи по 10 хвилин кожен. У другу – тривалість кожного етапу збільшується до 15 хвилин. З третього тижня починаються чергування. Спочатку 20 хвилин, другий підхід 15, а третій знову 20 хвилин. На четвертому тижні застосовується та ж система чергувань. Тільки крайні етапи збільшуються до 25 хвилин, а середній знижується до 10. Перерва між підходами – 1 – 2 хвилини.
 • Як тільки з’явиться відчуття нестачі навантаження, потрібно збільшувати опір тренажера. При цьому перерви між етапами повинні скорочуватися і поступово зникати. У результаті організм звикне до тривалої навантаженні без відпочинку, і можна буде займатися набагато ефективніше.

Для помітного результату потрібно займатися протягом не менш двох місяців по 3-4 рази в тиждень. До тренувань потрібно додавати ранкові або вечірні пробіжки, сдоровое харчування, басейн і заняття на інших тренажерах.

Вартість

 • Ціна степерів коливається в діапазоні від 2000 до 20000 рублів. Вартість залежить від комплектації і моделі тренажера.
 • Міні-степпери найдешевші і вигідні для дому. Їх ціна починається від 1800 і доходить до 3000 рублів.
 • Моделі з вбудованими еспандером або поручнями для рук коштують трохи дорожче, від 3000 до 5000 рублів. При цьому ефективність заняття помітно зростає.
 • Одні з найефективніших степерів – поворотні. Вони знаходяться в ціновому діапазоні від 5000 до 10000 рублів.
 • Моделі дорожче 10000 рублів оснащені більш потужними комп’ютерами і датчиками і мають конструкцію, що займає багато місця. Такі степпери найчастіше застосовуються в спортивних залах.

Худнути й зміцнювати м’язи можна навіть з таким маленьким і простим тренажером як степпер. За рахунок його невеликий ціни і компактності його зручно використовувати вдома. Це помітно економить час і дозволяє збільшувати тривалість тренувань.

Купити степпер можна в спортивному магазині або замовити в Інтернет-магазині.

Відгуки

Відгуки про тренажері Степпер:


1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (56 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *