Тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення та довголіття

Для здоров’я і довгих років: тибетська гормональна гімнастика

У деяких тибетських монастирях ченці практикую тибетську гормональну гімнастику для оздоровлення і довголіття, яка займає всього 5 хвилин часу. Схід славиться своєю мудрість, медициною і тривалістю життя, тому неодмінно варто скористатися тими секретами, якими вони діляться, щоб не тільки зберегти свою молодість, але й зміцнити організм в цілому.

Самі вправи, які потрібно виконувати, не несуть великих фізичних навантажень, тому підходять фактично всім, хто хоче доторкнутися до секретів молодості і довголіття. Які вибрати тренажери на всі групи м’язів.

Чому варто виконувати гімнастику тибетську

Тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення та довголіття допомагає:
*Нормалізувати функціонування всіх систем організму;
*Привести в норму гормони;
*Підвищити гостроту зору і слуху;
*Уповільнити вікові зміни організму;
*Збільшити на 20-30 років тривалість життя;
*Зарядитися енергією і бадьорістю на весь день;
*Поліпшити емоційний стан людини;
*Позбутися целюліту;
*Зміцнити судини.

Щоб досягти таких вражаючих результатів, мало практикувати Тибетську гормональну гімнастику для оздоровлення і довгожительства (відео), важливо робити це, дотримуючись певних правил.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Основні принципи виконання тибетської гімнастики

Тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення і довгожительства (фото) – це певна система. Як і в будь-якій іншій системі, у неї є свої правила та основні принципи:

*Вправи виконуються щодня;
*Всі вправи обов’язково потрібно робити до 6 ранку, після пробудження. Так-так, запорука молодості криється з пробудженням сонця;
*Гімнастика виявиться не ефективною, якщо не відмовитися від наркотичних засобів, тютюну, спиртних напоїв;
*Гімнастику можна робити в будь-якому віці;
*Тибетську гормональну гімнастику для оздоровлення і довголіття можна виконувати на м’яких поверхнях. Всі вправи робляться на спині, на підлозі. *Можна підстелити гімнастичний килимок;
*Кожній вправу в рамках даної гімнастики складається з 30 однакових рухів, які потрібно виконувати за принципом один рух-одна секунда. В результаті на одне вправу йде тільки 30 секунд;
*На самому початку виконання вправ можуть виникнути болі, які не повинні лякати. Вважається, що саме так тіло людини залишають хронічні захворювання;

По закінченню гімнастики слід випивати склянку теплої водички, щоб активізувати роботу лімфатичної системи і промити стінки ШЛУНКОВО-кишкового тракту.
Тільки якщо слідувати цим правилам, тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення та довголіття почне свою магічну дію. У рясний випадку всі старання виявляться марними. Які вправи допоможуть накачати попу будинку.


Які вправи входять в комплекс

Тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення та довголіття складається з ряду конкретних вправ, які допомагають відкрити всім чакрам людського тіла і позитивно впливають на нього.

Вправа 1

Лягти на спину, пуки витягнути над грудьми, з’єднавши долоні. Виконати 5 розтирань долоньок в натисканням один на одного. Якщо вдасться розтерти долоні до сухого гарячого стану, значить організм в нормі. Якщо ж долоні ніяк не вдається розтерти так, щоб вони були гарячими, значить у людини знижений біополе. А якщо долоні залишаються холодними, і при цьому ще й вологими, значить, в організмі є проблеми з судинами серйозного характеру.

Вправа 2

Після розтирання долонь до гарячого стану їх слід покласти на очні яблука в закритому вигляді. 30 раз (не забуваємо, що один раз – це одна секунда) треба злегка натиснути на очні яблука. При проблемах із зором рекомендується після натискання ще потримати долоньки на очних яблуках, не натискаючи на них.

Вправа 3

Далі, розігріті долоньки перемістити на вуха, і теж зробити 30 натискань.

Вправа 4

Мізинець, безіменний, середній і вказівний пальці стиснути в кулак, великий палець залишити відстовбурченим в бік. Великими пальцями треба натиснути за вухами, кулаки при цьому притиснути до щік знизу. Далі, треба надавлюють рухами рухатися в бік підборіддя, при цьому кулаки повинні залишатися притиснутими до щік. Далі, дійшовши до підборіддя треба повернутися в початкову точку по тій же доріжці.


Вправа 5

До лоба доторкнутися правою рукою, зверху додати е цільової долонькою. Долоньки в такому положенні слід перемішати від скроні до скроні, ледве доторкаючись до лоба. Яку вибрати дієта для схуднення живота і боків для жінок: меню на тиждень.

Вправа 6

На відстань 5 сантиметрів від маківки голови покласти праву долоню, зверху кладе ліву долоню. Слід виконувати дугоподібне рух рук від потиличної частки до лобової частці, і в зворотному напрямку. Траєкторія руху буде нагадувати арку.

Вправа 7

Положення рук залишається таким же, як у вправі під номером 6, тільки цього разу дугоподібні рухи слід виконувати від одного вуха до іншого і у зворотному напрямку.

Вправа 8

На область, де знаходитися щитовидна залоза, покласти праву долоню, зверху ліву долоню. Руки слід переміщати по тілу від щитовидки до пупка. На останньому, 30-му підході, треба опустити руки на живіт і притиснути до тіла.

Вправа 9

Права долоня на животі, ліва зверху. За годинниковою стрілкою треба рухати рукою по животу круговими рухами.

Вправа 10

Лежачи на спині, руки підняти вгору. Круговими рухами обертати кисті за годинниковою стрілкою (5-6 разів), потім виконувати обертання проти годинникової стрілки. Після вправи потрясти кистями рук близько 5 секунд (руки при цьому всі також підняті вгору).

Вправа 11

Ноги підняти вгору, ступнями робити кругові рухи за годинниковою стрілкою, потім проти годинникової стрілки. Після вправи потрясти ступнями близько 5 секунд не опускаючи ноги.

Вправа 12

Сидячи на підлозі, слід долоньками розтерти стопи. Якщо ступні страждають від сухості, їх можна злегка змастити оливковою олією.

Вправа 13

Сидячи на підлозі, почати розтирати гомілки, рухаючись знизу вгору з зовнішньої сторони. Дійшовши до колін, їх треба ніжно масажувати за годинниковою стрілкою.

Відгуки

Є чимало відгуків про тибетської гормональної гімнастики для омолоджування і довголіття, що свідчить про популярність цієї методики.

Алла, 36 років: «Цей комплекс вправ показав мені інструктор з йоги. Спочатку було дуже складно рано прокидатися, просто нестерпно. Зараз це стало дуже доброю звичкою, а гімнастика заряджає бадьорістю і гарним настроєм на весь день. Раніше у мене весь час хрустіли коліна, тепер ця проблема зникла, не кажучи про те, як у мене змінилася шкіра обличчя!»


Іван, 56 років: «Всім рекомендую випробувати тибетську омолоджуючу гімнастику. Зокрема, якщо вам, як і мені, протипоказані великі фізичні навантаження. Вправи легкі, але такі ефективні! Підтягується тіло, поліпшується самопочуття, всі кісточки ніби стають місцями. Просто клас!».

Валерія, 40 років: «Тибетська гормональна гімнастика для оздоровлення та довголіття дійсно допомагає організму в цілому, хоч я й не вірила в магію. Магії не сталося, але поліпшення спостерігаються – це факт. Шкіра стала більш пружною, колір у неї змінився, в тілі зникла напруга і затиски».

Щоб виконувати вправи тибетської гормональної гімнастики для оздоровлення і довголіття можна подивитися відео-урок, щоб упевнитися в правильності своїх дій.