Спортивне харчування для схуднення для жінок: схуднення, меню і відгуки

Як використовувати спортивне харчування для схуднення для жінок?

У тих жінок, та й чоловіків теж, хто знайомий зі спортивним харчуванням тільки з чуток, склалося про нього два кардинально протилежних думки. Обивателі думають, що спортпит – це хімічне зло.

І друге твердження – якщо вживати спортивне харчування і більше нічим не займатися, то станеться диво дивне: виростуть м’язи, утворюється рельєфність тіла, підбіжить жир і так далі.

Це думка зовсім неправильне, а друге…теж неправильне. Спортивне харчування – це місток, який в симбіозі з наполегливою працею, потом і певним стилем харчування, служить переправою до стрункого і рельєфному тілу.

Жироспалювачі для схуднення для жінок

Жироспалювачі гідно займають значну нішу в процесі схуднення і дієти, а конкретніше – в позбавленні від зайвої ліпідного шару. Ці препарати сприяють прискоренню метаболічних процесів і «утилізують» підшкірний жир.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Для професійних спортсменів схуднення – це незамінний атрибут у придбанні змагальної форми, а для любителів – хороший спосіб привести своє тіло в порядок.

Як вибрати?

Спалювачі жиру умовно можна розділити на чотири групи:

 • натуральні (природні);
 • спортивні;
 • Бади (біологічно активні добавки);
 • лікарські препарати.

Вибір жиросжигателя залежить від підготовленості жінки до прийому і переслідуваних нею цілей. Якщо для спортсменів спортсменок або «просунутих користувачів» тренажерного залу рекомендовані спортивні та лікарські препарати, то новачкам або тим, хто не займається, краще познайомитися з двома іншими групами – БАДами і природними продуктами.

Для пошуку жиросжигателя необов’язково бігти в аптеку або магазин, стрімголов, потрібно лише озирнутися навколо. Звичні продукти здатні допомогти в жироспалюванні.

Серед них:

 • зелений чай і кава (звичайно, без цукру);
 • печінка (яловича);
 • кисло– молочні продукти (низької жирності і нульовим вмістом цукру);
 • морська капуста;
 • малина, ананаси, грейпфрут;
 • спеції (пряні, гострі).

Бади є концентрованими аналогами харчових продуктів, що сприяють ефективному жіросжіганію. У порівнянні зі спортивними і лікарськими препаратами, вони відносяться до більш щадним організм добавок.

Де купити?


Фармакологічні спалювачі жиру можна знайти в аптеці. Найвідоміші з них це: сибутрамін, тироксин, ЕКА.

Останнім часом більшість лікарських жіросжігателей по праву заборонено для вільного продажу, так як має масу протипоказань і побічних ефектів.

Прийом лікарських та спортивних жіросжігателей вимагає обов’язкової консультації з лікарем або компетентним фахівцем.

Спортивні препарати можна придбати в спеціальних магазинах. Всі вони знаходяться у вільному продажу за різною вартістю. У їх складі знаходяться як природні схуднення – гаурана, кофеїн, так і хімічні сполуки, типу синефрин, піколіната хрому та інше. Знову-таки вибір потрібної марки і виробника залежить від поставленої мети.

Як працюють?

Свою назву схуднення повністю виправдовують.

За рахунок містяться в них речовин досягається наступний ефект:

 • відбувається прискорення обмінних процесів в організмі;
 • збільшуються енергетичні витрати;
 • блокується всмоктування протеїнів і вуглеводів;
 • виділяються гормони, які є регуляторами вуглеводного обміну;
 • виводиться зайва рідина;
 • пригнічує апетит.

Жироспалювачі самі по собі не спалюють жир. Вони працюють тільки в умовах фізичної активності і спеціальної методики харчування.

Як правильно приймати?

Будь-яке втручання в роботу організму – пригнічення, зміна, перемикання з одних функцій на інші – вимагає обов’язкового контролю.

Кілька рекомендацій по вживанню:


 • Підбір марки препарату слід здійснювати індивідуально.
  Фахівець може проконсультувати і визначитися з вибором. Можливий і самостійний підбір за допомогою пробників. Якщо після здійсненого прийому відчувається прилив енергії, і фізична активність досягає 200%, то не варто сумніватися, що цей препарат треба.
 • Для тих, хто тільки освоює тренажерний зал або індивідуальні тренування, рекомендується починати тренування з 50-60 мл натурального кави без додавання цукру (адже до складу жіросжігателей входить кофеїн). А для досвідчених спортсменок, які виявили бажання познайомитися з цими препаратами, необхідно підібрати дозу, нездатну нашкодити і перетворити потрібний ефект у побочку.
 • Прийом жиросжигающих препаратів не варто ставити на постійну основу. Перерву в місяць обов’язковий, інакше є ризик не досягти належного ефекту. Тривалий прийом провокує жіночий організм на значне зниження функції (або відмову) самостійного жиросжигания.

Побічні дії

Передозування або неправильний прийом препаратів здатний завдати великої шкоди організму.

Слід ретельно стежити за своїм станом і звернути увагу на наявність наступних проявів:

 • нудота;
 • надмірне нервове збудження;
 • сонливість, тремтіння;
 • посилення частоти серцевого ритму.

Зазначені прояви можуть бути першим дзвіночком до починаються побічним властивостями препаратів.

Серед них:

 • безсоння, порушення сну;
 • різноманітною етимології алергії і висипу;
 • проблеми в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту і печінки;
 • ішемічна хвороба серця, тахікардія;
 • підвищена нервова збудливість, тремор, тривожні стани, психоз.

Спортивне харчування для схуднення

Для позбавлення від підшкірної ліпідної прошарку спеціально створені для схуднення, а інші спортивні добавки мають непряме відношення до схудненню. Однак, вживання їх в комплексі надасть позитивний ефект і прискорить процес схуднення.

Спорт.піт. для схуднення для жінок включає наступні препарати:


 • Вітамінно-мінеральний комплекс.
  Він служить для поліпшення самопочуття і підтримки організму в стресовому і такій нелегкій справі, як схуднення. Цей комплекс за рахунок підтримки нормальної функціональності, допомагає робити тренування більш інтенсивними, що збільшує витрату енергії, і, отже, зменшує жировий прошарок.
 • Жироспалювачі. До цієї категорії відносяться ті препарати, основна функція яких — допомогти організму спалити підшкірний жир. Ідуть вибирати препарати з обережністю.
 • Протеїни. Вони сприяють збереженню та нарощуванню м’язової маси. Разом з тим, насичуючи організм білком, який не відкладається в ліпідний шар, препарати протеїну забезпечують схуднення. Найкраще для цієї мети підходить дівчатам казеїн.
 • Амінокислоти – це вже розщеплені білки. Вони не містять ні жирів, ні вуглеводів, тому їх дію щодо сприяння схудненню в рази більше, ніж дія протеїнів. Можливо одночасне вживання і амінокислот (наприклад, комплекс ВСАА), і протеїну. Але від такого спільно прийому ніякої подвоєною користі не варто чекати, окрім як збільшення фінансових витрат.
 • Л-карнітин. Він сприяє прискоренню процесу схуднення завдяки своїй другорядної функції – транспортування і розщеплення жирних кислот. Це властивість є незаперечною перевагою у збільшенні витривалості, а відповідно, і в більшому спалюванні ліпідів.
 • Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти. Сприяють поліпшенню метаболізму жирів, прискорюють безліч біохімічних процесів в організмі, в тому числі і жиросжигание.

Відмінність між худением і спаленням жиру

Схуднення і жиросжигание – це не синоніми. Наочним прикладом є зображення, яке вже давно прижилося на просторах Інтернету, і як не можна краще пояснює різницю у цих двох процесах.

Спаленням жиру називається керований процес цілеспрямованого ліполізу (розщеплення жирів) без втрати м’язової маси. А схуднення – банальне зниження ваги за рахунок, в першу чергу, м’язової маси, а в останню – жирового прошарку.

Для чого потрібно жінкам спортивне харчування?

Найчастіше жінкам не потрібно вдаватися до спортивного харчування, якщо ресурсів їх організму виявляється достатньо для формування тіла бажаної форми.

Але існує ряд факторів, які на додаток до тренувань роблять вживання спортпита необхідним:

 • неможливість повноцінного харчування;
 • постійні недосипання;
 • повільне відновлення після тренувань;
 • фізіологічні особливості.

При недостатній вазі спортивне харчування допоможе набрати відсутні кілограми за рахунок придбання міцного м’язового корсета, підтримати здорове тіло допоможуть вітамінні комплекси, а в боротьбі із зайвою вагою допоможуть амінокислоти і жіросжігателі.

Види препаратів для спалювання жиру

В спортивному харчуванні жиросжигающие препарати представлені в двох видах:


 • Для зовнішнього застосування.
  До застосовуваних зовнішньо відносять всілякі гелі і креми. Принцип дії полягає в тому, що, потрапляючи через шкіру, вони носять розігріваючий ефект, допомагають спалювати жирові клітини, сприяють зменшенню обсягів і корекції фігури. У їх складі знаходяться кофеїн, червоний перець, ментол, цитрусові.
 • Для прийому всередину. Всередину вживають таблетки, різноманітні капсули, добавки, замінники їжі. Вони, в свою чергу, мають свою класифікацію у відповідності з характером впливу на жіночий організм.

Класифікація

 • Блокатори. Вони припиняють процеси, що відповідають за набір і накопичення жиру. Вони блокують дію жирів, вугілля або гормону кортизолу.
 • Термодженікі (термогеники або енергетики). Їх принцип дії полягає в підвищенні температури тіла і прискорення обмінних процесів в організмі.
 • Діуретики. Дані препарати мають сечогінну дію, і разом з втратою сечі з організму виводиться деяка кількість жирів.
 • Аноректики (аноретики). Препарати даної класифікації, що з’явилися порівняно недавно, сприяють зниженню апетиту.

Багато з наведених вище препаратів для жіросжіганія не є способом здорового позбавлення від зайвої жирової прошарку, тому безконтрольне і неграмотне їх вживання може призвести до погіршення жіночого здоров’я.

Раціон

Процес жиросжигания і схуднення вимагає від жінки дотримуватися особливого режиму тренувань і деяких обмежень і правил у харчуванні:

 • Для того щоб ці процеси відбувалися правильно та найменшим негативним впливом на організм, потрібно дотримувати баланс нутрієнтів.
 • Золотою серединою, якщо метою є спалювання жиру, є побудова раціону на принципі співвідношення 30% білків, 40% корисних жирів і 30% вуглеводів в добовому меню. Ця формула не універсальна. Все залежить від поставленої мети. Але коливання процентного співвідношення нутрієнтів допустимо максимум на 10%. Як вже говорилося вище, можливо заміщення одного прийому їжі вживанням жиросжигателя (протеїну).
 • Обов’язковим пунктом у раціоні будь-якої жінки, що бажає схуднути, повинно бути дотримання водного балансу. Обсяг споживаної чистої води становить не менше 2000 мл на добу.

Зразкове меню на день

Виходячи з вищесказаного, меню можна побудувати наступним чином:

 • Сніданок: відварені яйця, запечене філе (птах).
 • Обід: легкий суп-пюре, салат з овочів.
 • Полуденок: зелений фрукт.
 • Вечеря: запечена риба, огірковий салат.

Якщо в цей день проходить тренування, то необхідно додати прийом енергетика (жиросжигателя) перед тренуванням. У нетреніровочние дні останній прийом їжі або пізня вечеря можна замінити казеїном.

Протипоказання

Яке б не було бажання схуднути або спалити ненависний жир завжди необхідно пам’ятати, що будь-які обмеження або прийом засобів, що впливають на функціональність організму, має ряд протипоказань.

Нижче наведено перелік станів, при яких абсолютним табу є прийом яких би то ні було жіросжігателей:

 • вік до 18 років і після 60;
 • період вагітності і лактації;
 • цукровий діабет (будь-якій стадії);
 • патології в роботі серця, нирок, печінки, ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
 • онкологічні захворювання;
 • індивідуальна непереносимість.

Спортивне харчування жінкам, охочим схуднути, використовувати можна, а в деяких випадках навіть потрібно. Але до цього питання слід підходити з чітким розумінням і грамотної аргументацією.

Звернутися за допомогою треба до лікарям і фахівцям. Вони допоможуть зробити правильний вибір препарату, який згодом порадує своєю ефективністю.

Відгуки

Відгуки про препарати: