Скипидарні ванни для схуднення: за 10 процедур йде до 7 кг, відгуки

Мінус 7 кг за 10 процедур: скипидарні ванни для схуднення

В гонитві за ідеальною фігурою жінки готові на багато жертв. Саме тому вони перебувати в постійному пошуку того самого засобу або методу, який допоможе їм домогтися бажаного результату, а головне, підтримувати цей результат в подальшому.

Але, основний критерій відбору, серед безлічі методик і способів схуднути – це швидкий результат без шкоди для здоров’я.

Одна з таких методик набирає обертів останнім часом – це скипидарні ванни для схуднення, за 10 процедур йде до 7 кілограм, принаймні, так кажуть, якщо звернутися до реклами та відгуками. На саме справі, цей спосіб боротьби із зайвими кілограмами такий ефективний і в чому його перевага серед всіх інших? З самого початку, звичайно, виникає питання, а що ж таке скипидарні ванни для схуднення? У цьому треба розібратися.

Що таке скипидарні ванни

Про скипидарні ванни для схуднення стало можливим говорити завдяки лікаря-натуропату Абраму Залманову. Звідси випливає ще одна назва цієї процедури – Залмановские ванни. Концепція даного методу полягає в тому, щоб використовувати ефірні масла як добавку для ванни, так як лікар був переконаний, що організм слід лікувати за допомогою медичних препаратів, а природними речовинами, які діють у комплексі.


Лікар вважав, що основна проблема нездорового тіла криється в закупорених капілярах, з-за чого відбувається порушення обміну речовин. Як і будь-які інші методики, скипидарні ванни мають ряд показань і протипоказань, тому перед. Ніж розпочинати лікування, слід звернутися за консультацією до фахівця.

Важливо відзначити, що скипидарні ванни робляться не на основі звичного нам скипидару, який робиться з деревини і може бути дуже токсичним і небезпечним для організму. У разі скипидарних ванн для схуднення мова йде про живичном скипидарі, які отримують з живиці. Такий скипидар можна знайти в аптеках і використовувати в домашніх умовах. Завдяки скипидарним ванн для схуднення може піти 7 кілограм за 10 процедур, але, тоді чому деякі відгуки лікарів такі суперечливі?

Позитивні властивості Залмановских ванн

Ефективність скипидарних ванн можна обґрунтувати наступним рядом переваг:
• Відкривають капіляри і приводять у норму кров’яний тиск;
• Прискорюють кровообіг, що покращує приплив крові до шкіри і іншим органам;
• Приводить в норму обмін речовин, що допомагає позбавитися від зайвої ваги;

Скипидарні ванни корисні не тільки тим, хто бажає позбавитися від зайвих кілограмів, ну і тим, кого мучать болі в спині і суглобах.

Протипоказання до застосування

Скипидарні ванни для схуднення не можна приймати у таких випадках:
• Вагітність і період лактації;
• Захворювання шкіри, свербіж і подразнення;
• При захворюваннях серцево-судинної системи;
• Варикозне розширення вен;
• У період загострення хронічних захворювань.

Відгуки людей

Якщо все ж хочеться випробувати скипидарні ванни для схуднення, поправити здоров’я і зміцнити організм, тоді варто ознайомитися з реальними відгуками людей, в яких можна знайти інформацію про те, наскільки це ефективно і інші корисні поради.

Ірина, 28 років

Прочитала в одному журналі про скипидарні ванни для схуднення і згадала, що колись моя бабуся мені розповідала про подібне. Зараз живичний скипидар можна знайти в аптеках і спокійно дозволити собі таку процедуру в домашніх умовах, що є безсумнівним плюсом. Приймати таку ванну дуже приємно, якщо немає ніяких протипоказань. Я провела вже 6 процедур і відчуваю себе на підйомі. Скинула поки тільки 2 кілограми. Але, колір шкіри став краще, спала набряклість, та й сил додалося.
Мені подобається ефект в цілому, навіть нехай і зайві кілограми йдуть не так швидко, як очікувалося. Як можна проводити обгортання від целюліту в домашніх умовах: дуже ефективне.


Щоб почати правильно проводити процедури з живичным скипидаром в домашніх умовах, необхідна обов’язкова консультація з лікарем. Худнути слід правильно і під наглядом!

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (58 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *