Швидке схуднення живота або як японці радять худнути

Як японці радять худнути швидко в животі

Ви чули що-небудь про швидке схуднення живота або як японці радять худнути? У цій статті ми докладно розповімо і про методикою, і про самому процесі. Після першого ознайомлення з такою методикою багато хто задається питанням: чи справді таке можливо.

Але японський лікар, який десять років тому розробив цю методику і активно її застосовувати у своїй практиці, запевняє, що все це реальність.

З допомогою простих вправ, без дієт або сильних фізичних навантажень, буде швидко привести область живота в норму. Причому, це можна зробити і без фінансових вкладень, що є величезним плюсом.

Вперше цей спосіб японський лікар описав у книзі, яка в азіатському регіоні стала справжнім хітом продажів.
Швидке схуднення живота або як японці радять худнути: відгуки або сама методика, описана в книжці.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 


Що підготувати заздалегідь:

• Абсолютно звичайний рушник;
• Міцну нитка;
• Рівну горизонтальну поверхню;
• 5-10 вільних хвилин;

Суть методики в тому, що з рушники потрібно скрутити валик і просто лежати на ньому протягом десяти хвилин кожен день.

Живіт піде. Причому, якщо з’явиться ще 10 вільних хвилин, то рушник можна пересунути на кілька сантиметрів вгору: це підніме груди, поліпшити поставу, а при тривалій регулярній практиці навіть можна буде збільшити свій зріст.

Застосовуємо методику на практиці

Швидке схуднення живота або як японці радять худнути, відео показує, як це робити правильно. Ми ж постараємося все розповісти і пояснити словами. Найчастіше людина швидко в короткі терміни худне, тому що, з організму виходить зайва рідина. Другий шлях швидкого схуднення – сильні постійні фізичні навантаження.
Японський доктор знайшов свій третій шлях, який полягає у зверненні уваги на скелет людини. У чому основна причина великих обсягів талії, подумав він? Це розбіжність тазових і подреберных кісток. Досвідченим шляхом японський лікар довів, що підкладання валика під поперек достатньо, щоб позбутися від живота.

Етапи підготовки до вправи:

• З рушника скрутити щільний валик;
• Міцно перев’язати його ниткою;
• Тепер сісти на тверду горизонтальну поверхню (можна сісти на підлогу, на який ліжка покривало або килимок для йоги);
• Валик покласти за сідницями;
• Тепер акуратно опустити спину на валик, притримуючи його руками. Притримувати обов’язково, щоб валик не катався по тілу. Коли ви ляжете, то валик повинен бути точно під пупком;
• Коли ви лягли, перевірте позу: це запорука успіху. Потрібно знайти пупок і провести вказівним пальцем від пупка вертикальну лінію до самої рушники;
• Тепер розслабитися, розставити ноги на ширину плечей, а ось стопи звести разом (торкатися один одного мають тільки великі пальці);
• Руки витягнути і завести за голову, укласти долонями вниз, з’єднавши мізинці;
• Так, ця поза незручна. Буде хотітися постійно випрямити руки і поворушити ногами. Але доведеться в позі зафіксувати на 5-10 хвилин;

Які можуть бути складності

Швидке схуднення живота або як японці радять худнути, повний сил чоловік буде не відразу. Начебто, все дуже просто, але в правильній позі скелет буде поступово підніматися, щоб досягти потрібної форми. Для багатьох цей процес супроводжується певними болючими відчуттями. Не тільки японці знають, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін відгуки.


Буває, що з-за болю відразу лежати п’ять хвилин неможливо. Тоді треба лежати, поки комфортно, але намагатися з кожним днем час збільшувати хоча б на 10 секунд. Звичайно, щоб досягти необхідного ефекту, важлива регулярність проведення вправи.

Тепер ви знаєте, простий, але ефективний метод швидкого схуднення живота або як японці радять худнути. Зверніть увагу, що вправа багато в чому схоже на розтяжку. Тільки, на відміну від класичного підходу, тягнуться тут не м’язи, а область під ребрами. Є і більш традиційні варіанти, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін.

На які рекомендації звернути увагу:

• В перший раз краще попросити, що б хто-небудь був поруч і допоміг правильно укласти валик під поперек;
• На чільне місце потрібно поставити годинник, щоб засікати, рівно 5 хвилин і не ворушитися;
• Щоб вийти з положення правильно, потрібно з валика акуратно перекотитися на правий бік, полежати так хвилинку, а потім вже вставати;
• Якщо больові відчуття є, то протягом трьох хвилин вони повинні пройти;
• Вже через тиждень можна відчути, що м’язи живота почали підтягуватися;
• Вправа добре допомагає засинати людям, що страждають безсонням;


Якщо ви не довіряєте цій японській методиці, то шкоди не буде в тому, щоб спробувати виконувати вправу, хоча б протягом тижня. Тому як, японські лікарі запевняють, що ви почнете відчувати себе по-іншому. Але, щоб живіт пішов, потрібно буде займатися протягом декількох місяців.