Швидке схуднення живота або як японці радять худнути

Як японці радять худнути швидко в животі

Ви чули що-небудь про швидке схуднення живота або як японці радять худнути? У цій статті ми докладно розповімо і про методикою, і про самому процесі. Після першого ознайомлення з такою методикою багато хто задається питанням: чи справді таке можливо.

Але японський лікар, який десять років тому розробив цю методику і активно її застосовувати у своїй практиці, запевняє, що все це реальність.

З допомогою простих вправ, без дієт або сильних фізичних навантажень, буде швидко привести область живота в норму. Причому, це можна зробити і без фінансових вкладень, що є величезним плюсом.

Вперше цей спосіб японський лікар описав у книзі, яка в азіатському регіоні стала справжнім хітом продажів.
Швидке схуднення живота або як японці радять худнути: відгуки або сама методика, описана в книжці.


Що підготувати заздалегідь:

• Абсолютно звичайний рушник;
• Міцну нитка;
• Рівну горизонтальну поверхню;
• 5-10 вільних хвилин;

Суть методики в тому, що з рушники потрібно скрутити валик і просто лежати на ньому протягом десяти хвилин кожен день.

Живіт піде. Причому, якщо з’явиться ще 10 вільних хвилин, то рушник можна пересунути на кілька сантиметрів вгору: це підніме груди, поліпшити поставу, а при тривалій регулярній практиці навіть можна буде збільшити свій зріст.

Застосовуємо методику на практиці

Швидке схуднення живота або як японці радять худнути, відео показує, як це робити правильно. Ми ж постараємося все розповісти і пояснити словами. Найчастіше людина швидко в короткі терміни худне, тому що, з організму виходить зайва рідина. Другий шлях швидкого схуднення – сильні постійні фізичні навантаження.
Японський доктор знайшов свій третій шлях, який полягає у зверненні уваги на скелет людини. У чому основна причина великих обсягів талії, подумав він? Це розбіжність тазових і подреберных кісток. Досвідченим шляхом японський лікар довів, що підкладання валика під поперек достатньо, щоб позбутися від живота.

Етапи підготовки до вправи:

• З рушника скрутити щільний валик;
• Міцно перев’язати його ниткою;
• Тепер сісти на тверду горизонтальну поверхню (можна сісти на підлогу, на який ліжка покривало або килимок для йоги);
• Валик покласти за сідницями;
• Тепер акуратно опустити спину на валик, притримуючи його руками. Притримувати обов’язково, щоб валик не катався по тілу. Коли ви ляжете, то валик повинен бути точно під пупком;
• Коли ви лягли, перевірте позу: це запорука успіху. Потрібно знайти пупок і провести вказівним пальцем від пупка вертикальну лінію до самої рушники;
• Тепер розслабитися, розставити ноги на ширину плечей, а ось стопи звести разом (торкатися один одного мають тільки великі пальці);
• Руки витягнути і завести за голову, укласти долонями вниз, з’єднавши мізинці;
• Так, ця поза незручна. Буде хотітися постійно випрямити руки і поворушити ногами. Але доведеться в позі зафіксувати на 5-10 хвилин;

Які можуть бути складності

Швидке схуднення живота або як японці радять худнути, повний сил чоловік буде не відразу. Начебто, все дуже просто, але в правильній позі скелет буде поступово підніматися, щоб досягти потрібної форми. Для багатьох цей процес супроводжується певними болючими відчуттями. Не тільки японці знають, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін відгуки.


Буває, що з-за болю відразу лежати п’ять хвилин неможливо. Тоді треба лежати, поки комфортно, але намагатися з кожним днем час збільшувати хоча б на 10 секунд. Звичайно, щоб досягти необхідного ефекту, важлива регулярність проведення вправи.

Тепер ви знаєте, простий, але ефективний метод швидкого схуднення живота або як японці радять худнути. Зверніть увагу, що вправа багато в чому схоже на розтяжку. Тільки, на відміну від класичного підходу, тягнуться тут не м’язи, а область під ребрами. Є і більш традиційні варіанти, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін.

На які рекомендації звернути увагу:

• В перший раз краще попросити, що б хто-небудь був поруч і допоміг правильно укласти валик під поперек;
• На чільне місце потрібно поставити годинник, щоб засікати, рівно 5 хвилин і не ворушитися;
• Щоб вийти з положення правильно, потрібно з валика акуратно перекотитися на правий бік, полежати так хвилинку, а потім вже вставати;
• Якщо больові відчуття є, то протягом трьох хвилин вони повинні пройти;
• Вже через тиждень можна відчути, що м’язи живота почали підтягуватися;
• Вправа добре допомагає засинати людям, що страждають безсонням;


Якщо ви не довіряєте цій японській методиці, то шкоди не буде в тому, щоб спробувати виконувати вправу, хоча б протягом тижня. Тому як, японські лікарі запевняють, що ви почнете відчувати себе по-іншому. Але, щоб живіт пішов, потрібно буде займатися протягом декількох місяців.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (75 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *