Шість кроків до втрати ваги

Як схуднути швидко: 6 кроків до втрати ваги

Про що мова? Насправді, є шість ступенів до схудненню. Вони зовсім не складні у виконанні, але почніть дотримуватися їх, і скоро ваше тіло зміниться.

Зміст []

  • Перша ступінь: Їжте повільно
  • Друга щабель: Робіть зарядку вранці
  • Третя ступінь: Частіше пийте воду
  • Четверта щабель: Їжте на кухні
  • П’ята сходинка: Ходіть пішки
  • Шоста ступінь: Не відкладайте нові звички на потім

Перша ступінь: Їжте повільно

Відомо, що людина стає ситим приблизно через двадцять хвилин з моменту початку трапези. Зрозуміло якщо не “набивати живіт” відразу ж чим попало. Не поспішаючи пережовуйте їжу, насолоджуйтеся смаком. Це відмінно позначиться на травленні. А значить, жири не будуть відкладатися на боках.

Друга щабель: Робіть зарядку вранці

Це чудова звичка, яка забезпечить вам бадьорість протягом всього дня, розбудить всі процеси життєдіяльності, подарує чудовий настрій. Крім того, зробивши зарядку, ви захочете зберегти відчуття легкості в тілі і не станете об’їдатися.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Третя ступінь: Частіше пийте воду

Часом ми навіть не замислюємося про те, яку кількість рідини випиваємо за день. Це призводить до того, що ми починаємо плутати голод і спрагу. Спробуйте замість того, щоб зайвий раз перекусити – випити склянку води. У більшості випадків це допомагає втамувати апетит.


Ось побачите, якщо ви регулярно будете заповнювати в організмі запаси цієї корисної рідини, є буде хотітися набагато рідше.

Четверта щабель: Їжте на кухні

Якщо ви регулярно перекушуєте на бігу, то ризикуєте заробити проблеми з травленням. Шлунок просто не справляється з переварюванням закинутою в нього їжі. Не випадково їжа готується саме в спеціально призначеному для цього приміщенні – на кухні. І важливо снідати, обідати і вечеряти саме там.

П’ята сходинка: Ходіть пішки

Якщо ви будете регулярно гуляти на свіжому повітрі, то принесете вашому організму величезну користь. Щиро полюбіть такі прогулянки. Гуляйте разом з родиною або з друзями. Тоді це увійде в звичку і ваша фігура поступово буде ставати більш підтягнутою і стрункою.


Шоста ступінь: Не відкладайте нові звички на потім

Тепер, коли ви точно знаєте, як вам схуднути, поспішіть втілювати ці знання в дійсність. Пам’ятайте, що у вас всього одне життя. Тому не потрібно відкладати його на потім. Зараз ви стоїте на місці і відкладаєте ваші цілі на потім. А могли б уже рухатися вперед, ставити перед собою нові завдання і досягати їх.

Якщо ви пройдете ці шість східців у стрункості, не відкладаючи на завтра, це незабаром допоможе вам доїтися відмінних результатів.