Шейпінг для схуднення

Шейпінг: схуднути без ризику для здоров’я

Якщо ви вирішили, нарешті, зайнятися своєю фігурою, запам’ятайте одне — чудес не буває і ті чарівні засоби, які обіцяють вам швидкий результат, можуть бути небезпечні для здоров’я. Краще сполучення — це збалансоване харчування і спорт. Розглянемо шейпінг для схуднення.

Дівчата, що займаються шейпінгом, виглядають жіночно з округлими формами. Якщо хочете виглядати як справжня жінка, то шейпінг — це вірний засіб.

Важливою перевагою, яке є у занять шейпінгом, є перемога над целюлітом. Відбувається це за рахунок того, що вправи проводяться у визначеному імпульсному режимі, який дозволяє забезпечувати організму процес катаболики, тобто спалювання жиру.

За рахунок фізичних навантажень, ми покращуємо мікроциркуляцію і відновлюємо обмінні процеси, а саме це є гарантією того, що знизивши вагу, ви не наберете його знову.

Шейпінгом можуть займатися як чоловіки, так і жінки, вагітні та молоді мами, а також ті, кому за 50. Заняття зазвичай тривають всього 2 рази в тиждень по 55 хвилин.

Основна мета шейпінгу — це не накачати «банки», а привести м’язи в тонус, підкреслити природну красу. Тут ви не зустрінете ударних навантажень, здатних травмувати суглоби і хребет. У шейпінгу немає виснажливих тренувань і стану «вичавлений як лимон», тому вправи підходять людям з різним рівнем фізичної підготовки і з різним станом здоров’я.

Шейпінг відрізняється індивідуальним підходом до кожного тренується, так як кожна фігура унікальна.

Тренер за допомогою комп’ютерної діагностики підбирає вам індивідуальний комплекс вправ. При цьому враховується все: ваш зріст, вага, статура. З допомогою індивідуального комплексу вправ ви прокручуєте саме ваші проблемні зони, послідовно навантажуючи всі групи м’язів.

Також, це обов’язкова система живлення, яка розробляється спільно з комплексом вправ. Розробляється конкретна меню тренувального дня. Важливо, що це не дієта — їсти можна і потрібно. Головне — знати періодичність прийому їжі і поєднання продуктів.

Щоб об’єктивно оцінити ефективність результатів заняття шейпінгом, необхідно кожен місяць виконувати разом з тренером комп’ютерне тестування, заміри обсягів талії, а також контролювати зниження ваги, яке у кожного відбувається в індивідуальному порядку. Якщо результатів ви не спостерігаєте, а результат повинен бути видний через місяць після занять шейпінгом, то тренер в індивідуальному порядку змінює для вас програму тренування.

Перед новачком нерідко виникає питання, займатися шейпінгом в домашніх умовах або йти в спеціальний клуб. Відповідь проста: тільки фахівець може розробити спеціальну програму тренування шейпінгом по корекції конкретної фігури, а головне — гарантувати результат. Вдома займатися завжди лінь, знаходяться якісь відмовки, а час йде. Саме в спеціальному клубі заняття дуже дисциплінують, інструктор контролює правильність виконання вправ, а також спрацьовує ефект того, що ви займаєтеся в групі. У кого-то вправи виходять краще, і за них хочеться повторювати, присутній якийсь дух змагання.

Також не варто забувати, що головним у цій справі є регулярність. Тільки зробивши шейпінг життя, і налагодивши правильне харчування, ви швидко схуднете і надовго збережіть результат.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (73 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *