Роздільне харчування таблиця сумісності продуктів: білки, жири, вуглеводи

Роздільне харчування таблиця сумісності продуктів: білки, жири, вуглеводи

Як відомо основа будь-якого харчування людини – це повноцінне поглинання жирів, білків і вуглеводів. Без їх сукупності не буде правильного розвитку і функціонування організму. Вони є просто не замінної частиною життєдіяльності людства. Але необхідно знати і про їх сумісності, так як у зв’язку з цим чинником можна допомагати організму правильно функціонувати.

Кожна людина знає, що різноманітності продуктів при споживанні, засвоюваність у них так само різна. Необхідно зазначити, що їх сумісність – це грамотне і розумне харчування, в тому числі і фрукти, деякі з яких можуть запросто призвести до розладу шлунку. Тому варто задуматися, що і з чим краще споживати в своєму раціоні харчування.

Ще здавна вважалося, що за допомогою продуктів можна влаштовувати розвантажувальні дні, які сприятливо впливають на людський організм, але також зазначено, що повний перехід на харчування, що складається тільки з фруктів – це глибока помилка. Як відомо таке харчування наділена безліччю вітамінів, мінералів і корисних речовин.

Фрукти мають гарний апетитний вигляд і наділені приємним ароматом, який необхідний для дотику і нюху. Адже в першу чергу ми дивимося і нюхаємо, а вже потім споживаємо. Поєднуючи фрукти з горіхами, людина отримує багатий комплекс поживних і корисних речовин. Вони є досить сумісними і незамінними продуктами в раціоні харчування.

Фрукти в роздільному харчуванні

Для того щоб споживання фруктів в раціоні харчування людини приносило задоволення і користь необхідно враховувати їх поєднання з іншими продуктами. Як відомо, вони погано поєднуються з білками, а також з крохмалями, таке поєднання може викликати розлад шлунку, що додасть дискомфорт організму на певний проміжок часу. Тому не варто споживати в їжу, наприклад, м’ясо і фрукти одночасно.

Фрукти вважаються мало перетравлюється продуктом, тому швидко залишають кишечник, а, наприклад м’ясо для переробки займає певний час, і якщо їх поєднувати, то фрукти в кишечнику будуть просто гнити, чекаючи поки інша їжа перетравиться. Насправді все відбувається набагато складніше, ніж здається, тому варто все-таки прислухатися до таблиці сумісності продуктів харчування.

Краще всього приймати фрукти самостійним чином, наприклад, за півгодини до їжі, тоді вони швидко переваряться. Не варто їх вживати, наприклад, під час повноцінного обіду, так як зрозуміло, що вони будуть довгий час в очікуванні перетравлення основної їжі і просто вийде нетравлення шлунка.

Сумісність фруктів буває різна, наприклад, не варто їсти одночасно солодкі і кислі фрукти, або одночасно фініки і ананаси, банани з апельсинами.

Доктор Вальтер довів на життєвому досвіді, що навіть у вегетаріанство є помилки. Коли він хотів відновити здоров’я, він намагався викликати в собі звірячий апетит, дратуючи тим самим свій шлунок. Питво він замінив фруктовими соками, що призвело до неврозу, хоча спочатку він думав, що це просто відчуття голоду і тільки.

Тоді він спробував загасити все це рясним харчуванням, але результат був безуспішним. Тому що позбутися він неврозу вживанням їжі, просто неможливо. Виходячи з цього, доктор відмовився від вегетаріанського харчування. Але зробив він це не тому, що вегетаріанство може завдати шкоди здоров’ю, а тому, що він змінив свій раціон харчування, а саме він перестав пити фруктові соки. Але тут він виходив з того, що заважає здоров’ю неправильне застосування таких напоїв. Роздільне харчування таблиця сумісності продуктів меню може бути тільки з правильним, розробленим поєднанням продуктів, і ніяк не інакше.

Правильно розроблене поєднання фруктів:

– грейпфрут і апельсин;

– фініки з бананами;

– диня, хурма;

– вишні та абрикоси;

– слива, вишня;

– інжир з яблуками.

І ще безліч різноманітних фруктів можуть мати повне поєднання в раціоні харчування, єдиним критерієм тут вважається те, що цукор до них краще не додавати. У салат з білками може входити, наприклад, сир з горіхами і авокадо.

На сьогоднішній день роздільне харчування таблиця сумісності продуктів відгуки мають лише позитивний напрямок. Як і багато дієтологічні концепції, доведено, що різниця буде відчуватися в результаті лише правильного харчування. Дієтологи вважають, що роздільне харчування – це правильне харчування, яке тестується і розробляється вже давно. І ґрунтується на досвіді, так і на результатах.

По суті схожих поглядів багато, і всі вони ґрунтуються на різних методах. Але схожість, мають у тому, що які–небудь рекомендації не були надані, вони будуть поділені на 3 основні групи:

– продукти, в яких є білок;

– продукти, в яких є вуглеводи;

– нейтральна група, в яку входять зелень, фрукти і тваринні жири.

Але важливо, щоб основною частиною харчування були фрукти та овочі. Роздільне харчування таблиця сумісності продуктів білки жири вуглеводи повинні мати своє середовище для правильного травлення, тільки тоді вийде повна гармонія поєднання продуктів, наприклад:

– не можна одночасно вживати в їжу білки і вуглеводи або цукру і вуглеводи;

– не можна одночасно вживати в їжу жири з білками.

Для того щоб краще розібратися з продуктами можна розподілити їх за групами:

– кислі фрукти – лимон, апельсин, гранат та інші;

– солодкі – виноград, хурма, родзинки та інші;

– напівкислі – вишня, чорниця, абрикоси та інші;

– багаті крохмалем – картопля, манка, мюслі;

– цукру – мед, повидло, варення;

– багаті білком – м’ясо, риба, сир;

– багаті жирами сало, масло, жирне м’ясо, жирна риба і так далі.

Правильне харчування для схуднення складається в першу чергу з підбору та поєднання продуктів один з одним, а, як відомо, правильно харчуватися – це значить зберегти своє здоров’я.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (71 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *