Роздільне харчування для схуднення: меню на тиждень, таблиця

Роздільне харчування для схуднення: меню на тиждень, таблиця

Багато людей намагаються пробувати дієти, які приведуть їх організм і тіло до бажаного результату. І нерідко стикаються з такою проблемою, що нічого не виходить, а результат не приносить задоволення. Плюс до всього не завжди вдається стримувати себе і часом ті, хто виключив, наприклад, тістечка зі свого раціону, все-таки дозволяють собі розслабитися і насолодитися улюбленими смаками.

Часом практично кожен другий замислюється, як працює його організм, чи правильно відбувається травлення, чи правильно розрахована харчування і так далі. Найпершою причиною всьому є, як відомо, неправильно підібране меню, так як в нього входять жирні, калорійні продукти. В наслідок яких, накопичуються небажані кілограми і потім за допомогою виснажливих дієт, людина намагається їх скинути, а зробити це, як відомо не так вже й легко. Про правильне харчування під час схуднення можна дізнатися тут.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Спочатку багато хто намагається дотримуватися правильний раціон харчування, застосовуючи режим і так далі, але потім, йдуть, наприклад, на день народження і розслабляються там різноманітними смачними частуваннями. На наступний день йде спроба виправлення своїх помилок, вони влаштовують розвантажувальний день, а організм тим часом відчуває шок, у зв’язку з такими різкими навантаженнями відбувається неправильний обмін речовин і, природно, нічого позитивного з цього отримати практично неможливо.

Тому багато людей віддають перевагу роздільне харчування для схуднення. За допомогою такого способу життя можна позбутися від небажаних і примхливих кілограмів, які практично не хотіли покидати тіло. Звичайно, і безперечно, що багато чули про це, але лише мала частина використовувала його у своїй практиці. Адже як завжди, то лінь, то колись, або просто не віриться вже.

Необхідно відзначити, що роздільне харчування для схуднення меню на тиждень для жінок має свої нюанси та критерії. Є несумісні продукти, які викликають обережність у своєму вжитку. Лікарі й досі вивчають сумісність і засвоюваність деяких продуктів харчування. І, як відомо з практики лікарів, не можна поєднувати білки і вуглеводи. Тому що для засвоєння білків потрібно кисле середовище, а вуглеводи обходяться лужним середовищем. При їх ненавмисної сумісності травлення сповільнюється, так як продукти не встигають оброблятися шлунковим соком.

Тому варто розібратися, яким продуктам потрібне кисле середовище, а яким лужне середовище. Але не варто забувати і про нейтральні продукти, які можна вживати без прояву особливої обережності. Роздільне харчування для схуднення таблиця, в якій розроблено комплекс поглинання продуктів буде хорошим помічником для початківців, а в процесі кожна людина просто звикає до свого раціону, і вже потім, не потребує підказок.

Роздільне харчування для схуднення меню на тиждень таблиця розраховується таким чином, щоб в ній не допускалося наступне:

– білки з білками, тому що станеться утруднення перетравлення їжі, що спричинить за собою газоутворення в ШКТ;
– білки з жирами, тому що шлунковий сік не буде виділятися в необхідній кількості, що сповільнить процес травлення;
– білки з кислотами є несумісними, тому що додаткова кислота буде гальмувати перетравлення їжі;
– вуглеводи з кислотами будуть сповільнювати процес розщеплення вуглеводів;
– вуглеводи з вуглеводами уповільнюють процес обміну речовин;
– вуглеводи і цукор викликають не бажане бродіння.

Якщо вдатися до таблиці добре сумісних продуктів, можна отримати наступне:

– крохмалисті овочі і некрохмалисті;
– хліб і помідори;
– масло і сметана;
– олія і кондитерські вироби.

Можна перерахувати велику кількість продуктів, які знаходять сприятливе поєднання для організму, обумовлюють хороше травлення і результат, але слід також зазначити, що розраховувати меню необхідно індивідуально. Це залежить від переносимості продуктів, який може або алергічної реакції на той чи інший продукт. Загалом, підбір раціону повинен ґрунтуватися саме на цих принципах.

Таке роздільне харчування і по сьогодні має навколо себе безліч суперечок і похвали. Найголовніше, що дане харчування абсолютно не має ніяких протиріч. Плюс до всього має масу свідчень при багатьох захворюваннях. Будь-яка людина, що бажає скинути зайву вагу або просто стежить за правильним здоровим харчуванням повинен звернути увагу на спеціально розроблений раціон сумісності продуктів.

Причому, виходячи з усього вищесказаного, можна не відзначити, що раціон продуктів досить великий, і дозволить приготувати абсолютно будь-які кулінарні шедеври, не обмежуючи людини в смаках і пристрастях.

Таблиця меню тижневого споживання:

1. Понеділок:

сніданок:
– вівсянка на воді;
– чай не солодкий;

2. Обід:
– відварне м’ясо;
– відварна цвітна капуста;
– йогурт;

3. Вечеря:
– омлет;
– овочі, можна з рослинним маслом;
– сік.

Вівторок:

Сніданок:
– гречка на воді;
– кефір, має не високу жирність;

Обід:
– відварна риба;
– тушковані овочі;
– не солодкий чай;

Вечеря:
– сир з малим відсотком жирності;
– фрукти;
– йогурт.

Середа:

Сніданок:
– сухофрукти;
– чай не солодкий;

Обід:
– відварений бульйон з м’ясом;
– овочі;
– кефір не жирний;

Вечеря:
– овочі тушковані;
– рублена котлета.

Четвер:

Сніданок:
– відварений рис;
– відварене яйце;
– не солодкий чай;

Обід:
– Відварна риба;
– овочевий салат з рослинним маслом;
– йогурт;

– Вечеря:
– запечені овочі з грибами;
– кисляк.

П’ятниця:

Сніданок:
– відварений рис;
– чай не солодкий;

Обід:
– овочевий суп;
– відварне м’ясо;
– кефір з малим вмістом жирності;

Вечеря:
– запечена риба з овочами;
– йогурт.

Субота:

Сніданок:
– сухофрукти;
– простокваша;

Обід:
– тушковані овочі з грибами;
– сік;
– фрукти;

Вечеря:
– відварне м’ясо;
– варена гречка;
– кефір з малим зміст жирності.

Неділя:

Сніданок:
– сир;
– сухофрукти;
– чай без цукру;

Обід:
– овочі з рослинною олією;
– відварна курка з бульйоном;
– фрукти;
– сік;

– Вечеря:
– запечена картопля;
– листя салату;
– кисляк.

Дотримуючись даного раціону, варто вживати не менше трьох літрів води в своєму харчуванні, і, звичайно, найкращим результатом похваляться ті, хто додасть до всього іншого фізичні навантаження. Так як у сукупності кілограми підуть швидше. Деякі не можуть утриматися і все-таки тішать себе смачними десертами. Виключення робити можна, але в невеликих кількостях, і краще це робити вранці, а не ввечері перед сном. Куріння і алкоголь, необхідно виключити повністю.

Також для тих, хто хоче схуднути, рекомендуємо звернути увагу на блокатор калорій, що допоможе більш легко позбутися зайвої ваги.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (69 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *