Різдвяний піст в 2019 році, якого числа починається

Коли починається Різдвяний піст 2018

Тому мало сенсу позбавляти себе улюблених ласощів на Новий Рік, якщо не подбати про те, щоб залишити в минулому всі образи, пробачити оточуючих і зробити ще один маленький крок до Бога. Тільки молитви та духовне очищення перетворюють звичайну дієту підготовку до великого свята Різдва Христового.

Зміст []

  • Дата проведення поста
  • Навіщо потрібен піст?
  • Що можна їсти на Новий рік?

Дата проведення поста

У найдавніших записах 4 і 5 століть нашої ери Филастрий, Блаженний Августин і Лев Великий згадують про Різдвяний піст, як про давньої християнської традиції. Але не було єдності і в різних країнах його проводили з невеликими відмінностями. Тому в 1166 році патріарх Лука в Константинополі вирішив, що треба постити 40 днів перед святом народження Христа Спасителя.

У той час свято припадає на 28 грудня, тому утримання їжі починалося з 15 листопада. Але щоб визначити, якого числа розпочнеться Різдвяний піст у 2018 році треба згадати про перехід на новий стиль і зсув календаря на 13 днів. Тому зараз православні християни дотримуються обмеження з 28 листопада по 7 січня.


Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Навіщо потрібен піст?

Різдвяний піст несе в собі багато сенсів:
1. Це підготовка до зими. Організм, очищаючись від шлаків і токсинів, накопичених за літо, легше переносить холоду. Так дітям і дорослим простіше боротися з хворобами і легше пережити сувору пору року.

2. Це підготовка до свята. Різдво Христове – одне з найбільш шанованих релігійних свят усього світу. Його значення важко переоцінити. І кожен щиро віруючий мирянин повинен очистити свої тіло і душу, щоб показати свою віру в Бога і в Ісуса Христа, який з’явився на світ.

3. Це прообраз посту Мойсея. Старозавітний пророк 40 днів і ночей постив у пустелі, щоб Бог дав йому скрижалі, містять закони для нового народу. Так і зараз Різдвяний піст потрібен, щоб у наступний рік перейти очищеним і оновленим людиною, готовим до подальшого духовного зростання і розвитку.

Якщо у християнина немає бажання проводити духовну роботу, а пост значить чергову, перевірену століттями дієту, то не варто розраховувати на користь від такого дотримання обмежень. Молитви і слідування законам Божим у справах у багато разів важливіше.

Що можна їсти на Новий рік?

Різдвяний піст не обов’язковий, але коли в 2018 році виникне бажання його дотримати, важливо знати основні правила. Доведеться відмовитися від м’яса, риби і молочних продуктів, а також яєць, перейшовши в основному на злакові каші. Але в деякі дні треба обмежитися і зовсім сухоядением. Це досить суворе утримання від їжі, яка має 3 етапи проведення:


1. 28.11-19.12. У всі дні тижня, крім середи і п’ятниці можна готувати гарячу їжу. У вівторок, четвер і на вихідних можна їсти рибу і морепродукти. Якщо свята Введення Богородиці в Храм (4 грудня) та Святого Миколая (19 грудня) випадає на понеділок, середу або п’ятницю, можна знехтувати сухоядением і навіть приготувати рибки.

2. 20.12-01.01. Правила Чотиридесятниці поступово посилюються. По вівторках і четвергах забороняється, їсти рибу, але ще можна гарячу їжу без олії. У 2018 Новий Рік випадає на неділю, тому можна буде святковий стіл прикрасити рибою. А з першого січня вже доведеться перейти на каші, супи, тушковані гриби і овочі.

3. 02.01-06.01. Найбільш сувора частина Різдвяного посту. Мирянам повністю забороняється риба. Понеділок, середа і п’ятниця стають сухоядными днями. У вівторок і четвер можна їсти гарячу їжу, але без олії, а на вихідних з ним. Самий строгий день – 6 січня, коли до появи першої зірки на небі зовсім треба утриматися від їжі в честь наступаючого свята.


Під час посту краще відмовитися від алкогольних напоїв, але на вихідних та у свята дозволено пити вино. Також варто враховувати, що вагітним жінкам і годуючим жінкам, дітям та людям похилого віку, а також тим, хто займається посиленою фізичною працею не варто суворо дотримуватися посту.

Адже сенс обмежень саме оздоровлення душі і тіла, а не в муках. Тому силою змушувати себе та інших дотримувати всі правила неправильно.