Різдвяний піст 2018-2019: календар харчування по днях для мирян

Що можна їсти в Різдвяний піст, календар харчування по днях

Тим, хто планує почати дотримуватися різдвяного посту 2018, календар харчування по днях для мирян доведеться дуже до речі. Що дозволено, а що заборонено їсти в піст – читайте в нашій статті.

Зміст []

  • Коли починається різдвяний піст?
  • Календар харчування по днях для мирян
  • Від яких продуктів варто відмовитися на 40 днів?

Коли починається різдвяний піст?

Щороку різдвяний піст починається рівно за 40 днів до світлого свята. Початок – 28 листопада 2018 року. Закінчення – 6 січня 2018 року. Миряни, які дотримуються посту, знають, що 27 листопада – це останній день, коли можна вживати в їжу ті продукти, які протягом 40 днів будуть заборонені.


Варто відзначити, що 27 листопада, згідно з православним календарем – день пам’яті апостола Пилипа. Деякі віруючі називають 27 листопада – Філіппов день.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Календар харчування по днях для мирян

Віруючим, вирішили дотримуватися різдвяного посту 2018-2019, пропонуємо познайомитися з докладним описом, що можна їсти по днях:

З 28 по 30 листопада – дозволені продукти з маслом.

1 грудня – дозволяється їсти їжу без олії.

З 2 по 4 грудня – рибний день.

З 5 по 7 грудня – дозволяється вживати їжу з олією.

8 грудня – їжа без олії.

З 9 по 10 грудня – рибний день.

11 грудня – їжа без олії.

З 12 по 14 грудня – дозволяється вживати їжу з олією.

15 грудня – їжа без олії.


З 16 по 17 грудня – рибний день.

18 грудня – їжа з додаванням масла.

19 грудня – рибний день.

20 грудня – їжа без олії.

21 грудня – дозволяється вживати їжу з олією.

22 грудня – їжа без олії.

З 23 по 24 грудня – рибний день.

25 грудня – їжа без олії.

26 грудня – рибний день.

27 грудня – їжа без олії.


28 грудня – рибний день.

29 грудня – їжа без олії.

З 30 по 31 грудня – рибний день.

З 1 по 2 січня, 4 січня – їжа без олії.

Середа, 3 січня – сухоїдіння.

З 5 по 6 січня – сухоїдіння.

Від яких продуктів варто відмовитися на 40 днів?

Для мирян, які дотримуються різдвяного посту 2018-2019, важливо дотримуватися календар харчування по днях і не вживати в їжу такі продукти:


• м’ясо;
• яйця;
• молочні продукти;
• вино;
• рослинна олія (не можна вживати у середу, п’ятницю і деякі інші дні);
• рибу (в деякі дні вживати рибу дозволяється).

Важливо! Людям, що страждають хронічними захворюваннями, необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати пост. Те ж саме стосується вагітних жінок, дітей та інвалідів.

Ці категорії віруючих можуть частково харчуватися так, як це диктують правила посту. Як правило, їх раціон підлягає частковому коригуванню, яка здійснюється виключно лікарем.

Особливості харчування на момент зустрічі Нового року
Окремої уваги заслуговує питання, яким повинен бути календар харчування на Новий рік в різдвяний піст 2018. Чи є винятки для святкового меню?


Згідно старим православним календарем, Різдво святкується 25 грудня. За новим календарем свято настає 7 січня. Це означає, що мирянам доводиться дотримуватися основ поста практично на 2 тижні довше. Спокуси віруючих підстерігають на кожному кроці. У цей час важливо тримати себе в рамках і довести пост до кінця.

Настання Нового року – особливо складний момент для тих віруючих, хто дотримується посту. Православний світ тільки готується розговлятися, а світське суспільство це практикує. На думку церкви, у Новий рік не варто давати собі послаблення і вживати заборонені продукти.

Рада!
Віруючим, які сумніваються, як харчуватися в пост, слід проконсультуватися з батюшкою в церкві.