Процедури для схуднення

Процедури для схуднення: радіочастотна лимфокоррекция

Проблема зайвої ваги існує давно, і вона хвилює як чоловіків, так і жінок, як юнаків, так і дівчат. Однак, дана проблема цілком вирішувана на сьогоднішній момент. Найбільш популярною зараз у сфері корекції фігури з апаратних методик є радіочастотна процедура. Суть даної процедури для схуднення зводиться до того, що на жирову тканину впливають дві фізичні величини — вакуум і радиочастотник. В ході однієї процедури можна домогтися не тільки зменшення локальних жирових відкладень, але і підтяжки шкіри, що може дозволити собі не кожен апарат.

Якщо порівняти радиочастотник і масаж, то останній явно програє в ефективності: масаж — це, як не крути, ручна робота і тут, безумовно, необхідно враховувати людський фактор. При роботі руками не завжди можна правильно оцінити навантаження на той і інший ділянку. Апаратна методика, все-таки, дозволяє нам виставити певні параметри, за допомогою яких і відбувається вплив на проблемну зону.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Радіочастотна лимфокоррекция — це досить серйозна процедура. І це, насамперед серйозне навантаження на організм. Тому, що стосується термінів виконання даної процедури, то рекомендується одна процедура один раз в 7-10 днів, не частіше. Курс — 5-10 процедур. Цього буде цілком достатньо на проміжок від 6 до 8 місяців.

Коли дія радиочастотника закінчується, пацієнту необхідно здатися лікареві. І тоді лікар зможе реально оцінити результати, з якими прийшов пацієнт до даного моменту: чи потрібна йому докоррекция і яким способом вона буде обрана.

Що стосується очікуваних результатів після проведення курсу даних процедур: при роботі з певними жировими відкладеннями (так званими «жировими пастками»), зазначається їх значно зменшення, часом до 5-6 см за курс проведених процедур. Однак, необхідно зробити акцент і на свій режим харчування — це один з найважливіших факторів, пов’язаних з даною проблемою. Але не забудьте, не буде схуднення, якщо ви не налаштовані психологічно.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (54 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *