Проблемні зони – як з ними боротися?

Як боротися з проблемними зонами на тілі?


Проблемні зони приносять людині незручності. По-перше, це негарно, тому що звисаючі складки випинаються назовні і звисають. По-друге, доводиться підбирати такий одяг, щоб ховалися настільки неприємні недоліки. Але ж можна спробувати позбутися від проблемних зон і це не так вже й складно, як може здатися, на перший погляд, головне-це наполегливість і витримка.

Зміст []

  • Стегна
  • Пахви
  • Боки, живіт

Стегна

Якщо у людини на внутрішній стороні стегон є проблемні зони, то необхідно зайнятися фізичною вправою, яке більшою мірою буде спрямовано на підтягування великої, середньої і малої сідничного м’яза.

Для цього слід прийняти положення лежачи і, повернувшись набік, піднімати якомога вище (пряму) ногу у напрямку до тулуба 25 разів. Робиться спочатку на одному боці з тієї ж ноги, а після перевертається на інший бік і повторюють ті ж самі дії. Проводять, таким чином, кілька підходів.

В сукупності з першим вправою робиться друге. Для цього людина стає на коліна, лікті впираються в підлогу і робляться махи ногами, по черзі міняючи праву ногу на ліву ногу. При цьому намагаються не згинати ногу в колінному суглобі. Таким чином, необхідно зробити як мінімум по 25 разів кожною ногою) по кілька підходів.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Пахви

Часто (особливо у жінок) можна спостерігати, як звисаючі складки випинаються назовні в зоні декольте, а також в області пахв. Проблема такої неприємності може бути вирішена за допомогою м’язи грудей. Для цієї фізичної вправи знадобляться гантелі (гирьки) вагою 2 кілограми.

Лягають на спину, беруть “вага” (гирьки), руки заносять над грудьми, після чого розводять у різні сторони. Роблять по 20 раз в кілька підходів. Руки не повинні торкатися підлоги, інакше навантаження втрачається, і у вправі немає сенсу.

Боки, живіт

Для того щоб допомогти боків і живота позбутися проблемних зон слід робити вправи, які відповідають за прес. Для цього лягають на спину, руки закріплюють за головою (можна переплести пальці, щоб руки не ковзали), ноги згинають в колінах і піднімають тулуб (верхню частину). Вправа виконується 25 раз в кілька підходів.

Якщо використовувати другу вправу можна робити в сукупності з першим), тоді лягають набік і згинають ноги в колінному суглобі. Між корпусом і стегнами виходить прямий кут. Верхню руку витягують вперед, нижню кладуть за голову, а потім піднімають корпус. Роблять так кілька підходів стільки ж разів, як і попередню вправу.

Після того як вправи легко і правильно виконуватися м’язи почнуть звикати, тим самим будуть йти проблемні зони. Головне в цьому – це точне дотримання даних рекомендацій.
Подивіться, як швидко прибрати живіт і боки в домашніх умовах.