Проблемні зони – як з ними боротися?

Як боротися з проблемними зонами на тілі?


Проблемні зони приносять людині незручності. По-перше, це негарно, тому що звисаючі складки випинаються назовні і звисають. По-друге, доводиться підбирати такий одяг, щоб ховалися настільки неприємні недоліки. Але ж можна спробувати позбутися від проблемних зон і це не так вже й складно, як може здатися, на перший погляд, головне-це наполегливість і витримка.

Зміст []

  • Стегна
  • Пахви
  • Боки, живіт

Стегна

Якщо у людини на внутрішній стороні стегон є проблемні зони, то необхідно зайнятися фізичною вправою, яке більшою мірою буде спрямовано на підтягування великої, середньої і малої сідничного м’яза.

Для цього слід прийняти положення лежачи і, повернувшись набік, піднімати якомога вище (пряму) ногу у напрямку до тулуба 25 разів. Робиться спочатку на одному боці з тієї ж ноги, а після перевертається на інший бік і повторюють ті ж самі дії. Проводять, таким чином, кілька підходів.

В сукупності з першим вправою робиться друге. Для цього людина стає на коліна, лікті впираються в підлогу і робляться махи ногами, по черзі міняючи праву ногу на ліву ногу. При цьому намагаються не згинати ногу в колінному суглобі. Таким чином, необхідно зробити як мінімум по 25 разів кожною ногою) по кілька підходів.

Пахви

Часто (особливо у жінок) можна спостерігати, як звисаючі складки випинаються назовні в зоні декольте, а також в області пахв. Проблема такої неприємності може бути вирішена за допомогою м’язи грудей. Для цієї фізичної вправи знадобляться гантелі (гирьки) вагою 2 кілограми.

Лягають на спину, беруть “вага” (гирьки), руки заносять над грудьми, після чого розводять у різні сторони. Роблять по 20 раз в кілька підходів. Руки не повинні торкатися підлоги, інакше навантаження втрачається, і у вправі немає сенсу.

Боки, живіт

Для того щоб допомогти боків і живота позбутися проблемних зон слід робити вправи, які відповідають за прес. Для цього лягають на спину, руки закріплюють за головою (можна переплести пальці, щоб руки не ковзали), ноги згинають в колінах і піднімають тулуб (верхню частину). Вправа виконується 25 раз в кілька підходів.

Якщо використовувати другу вправу можна робити в сукупності з першим), тоді лягають набік і згинають ноги в колінному суглобі. Між корпусом і стегнами виходить прямий кут. Верхню руку витягують вперед, нижню кладуть за голову, а потім піднімають корпус. Роблять так кілька підходів стільки ж разів, як і попередню вправу.

Після того як вправи легко і правильно виконуватися м’язи почнуть звикати, тим самим будуть йти проблемні зони. Головне в цьому – це точне дотримання даних рекомендацій.
Подивіться, як швидко прибрати живіт і боки в домашніх умовах.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (76 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *