Правила для створення красивого і шикарного тіла

Іди цим правилам і у тебе буде красиве і розкішне тіло


Втратити вага лише в одній області найчастіше буває недосяжно – худне все тіло.

Знайти заповітний рельєф черевного преса нелегко: простих вправ раз на добу буде недостатньо.

Внутрішня частина стегон піддається корекції, якщо виконувати вправи зі штангою або гантелями.

Жорсткі дієти, які обмежують кількість кілокалорій, як правило, діють лише на час.


Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

З регулярними заняттями спортом краще всього поєднується харчування з високим вмістом тваринного білка, але в раціон можна включити і фрукти.

Плавання корисно для організму в цілому, але не дає ефекту різкого схуднення.

Адже просто прийти раз на тиждень і трохи поплавати – цього явно недостатньо.

Худнути красиво – це означає, набирати м’язову масу, а не тільки скинути зайвий жир, знайшовши некрасиві складки.


До одним з найбільш ефективних вправ відносяться тренування типу «станова тяга», а також прості присідання.

Просто сидячи на дієтах і скидаючи жир, неможливо наростити м’язи.

Для того щоб м’язи росли і робили фігуру рельєфною – необхідно живити їх!

Обмеженнями себе в кількості їжі неможливо знайти тривалий і стійкий результат.

Грамотний підхід – це і збалансоване харчування (строго стежити за білками, жирами та вуглеводами), і спортивні тренування, складені з урахуванням особливостей організму і бажаного результату.


Не варто вестися на провокації ушлих компаній, що продають «чудесні» еліксири і інші лікарські засоби, які, судячи за словами виробників, дають миттєвий ефект.

Правильний підхід – це не помах чарівної палички, а усвідомлене зміна свого способу життя на здоровий.

Не варто нехтувати генетикою, але і виправдовувати свою лінь нею теж не слід. Важкі кістки не виключають того, що при правильному харчуванні і фізичної активності людина зможе прибрати з цих кісток жирові відкладення.

Розрекламовані швидкі сніданки, батончики мюслі і молочні продукти зовсім не є дієтичними.

Точно так само, неможливо схуднути, якщо вдаватися лише до простих засобів на кшталт обертання обруча навколо талії кілька разів на добу.


Целюліт найчастіше з’являється від надмірного вживання солодощів.

У багатьох дієтах написано правило «не їсти після шостої вечора», але цей підхід застосовується не до всіх. Все індивідуально – не варто їсти за кілька годин до сну, адже всі засинають в різний час.

Для того щоб знайти фігуру своєї мрії і при цьому зберегти надовго і результат, і здоров’я, пам’ятайте: варто комплексно підходити до перегляду способу життя!