Око відродження, вправи

Секрет молодості і здоров’я тибетських ченців: око відродження

Око відродження – вправи, які підвищують рівень вільної енергії в організмі. Вірніше, вони будять нашу енергію, яка постійно присутня в тілі, але блокується різними зовнішніми факторами. Вправи часто використовуються як додаткові в різних системах особистісного зростання. Але можна також використовувати їх як окрему програму по тому, як натренувати своє тіло.

В Око відродження входить 5 вправ, які дійшли до нас з давніх тибетських ритуальних практик. Вправи дають ключ не тільки в дивовижній життєвій силі, але також до здоров’я і молодості.

Важливо! Перед початком виконання комплексу важливо створити намір для заняття фізичною активністю. Треба проговорити про себе, для чого ви робите вправи. Приміром, щоб зміцнити здоров’я, щоб досягти гармонії душі, щоб завжди відчувати себе добре.

Перша вправа

Треба стати прямо й витягти руки в сторони по горизонталі. Тепер слід обертатися за годинниковою стрілкою навколо своєї осі. Вистачить трьох обертів. Якщо під час виконання вправи паморочиться голова, то потрібно зафіксувати свій погляд на одній нерухомій точці: запаморочення відразу пройде. Не варто пити багато води в процесі вправ, можна до і після.


Важливо! Найзручніше фіксувати погляд на великих пальцях, які будуть перед кружащимся людиною. Увагу при виконанні вправи переноситься на процеси, які проходять у тілі.

Друга вправа

Потрібно тепер лягти на спину не на підлогу, а на килим або якусь м’яку підстилку. Руки витягнути уздовж тулуба і долоні притиснути до підлоги. Підняти голову, притиснувши підборіддя до ключиці. Тепер прямі ноги піднімаються вертикально вгору. Але таз відривати від підлоги не можна.

Щоб отримати ефект від вправи, важливо правильно дихати. Спочатку робиться вдих, глибокий висновок робиться у процесі підняття голови та ніг. Потім робиться видих на опусканні ніг і голови. По можливості очі слід тримати закритими і намагатися сфокусуватися максимально на тих відчуттях, які відбуваються в тілі.


Третя вправа

Наступна вправа око відродження – ще один око відродження древній секрет тибетських лам. Вихідним положенням буде стійка на колінах. Коліна стоять на ширині плечей, а стегна знаходяться в суворій вертикальному положенні. Руки притиснути долонями до задньої поверхні стегон. Знову, як і в другій вправі, потрібно притиснути підборіддя до грудини. Тепер закинути голову назад і вгору, випнути грудну клітку. Робиться прогин в хребті назад, руками можна трохи спиратися на стегна. Далі повернутися в ту позу, з якої починали.

Тут також важливо правильно поєднувати рух і дихання. Спочатку робиться повний вдих і м’який розслаблений видих. При прогині тому робиться вдих, а при поверненні у вихідне положення: видих. Очі тримати закритими, максимально відчувати все, що відбувається в тілі.

Вправа четверте

Наступна вправа виконується сидячи на підлозі. Ноги витягуються перед собою на ширині плечей. Випрямити хребет, долоні покласти на підлогу з кожної сторони від сідниць. Голову опустити вперед і притулитися підборіддя до грудини. Потім закинути голову назад, підняти тулуб вгору. Тулуб і стегна повинні знаходитися на одній горизонтальній площині, а гомілки і руки – на вертикальній площині.


Кілька секунд в такому піднятому положенні слід напружувати м’язи всього тіла, потім, розслабившись, повертатися у вихідне положення. Стежити за своїм диханням, закрити очі і відчути той ефект, який вправа впливає на організм.

П’ята вправа

Потрібно буде робити його лежачи, прогнувшись. Тіло спирається тільки на долоні і подушки пальців ніг. Важливо, щоб коліна і таз не гойдалися статі під час виконання цієї вправи, а пальці рук дивилися строго вперед. Голову закинути назад, тепер стати в положення, щоб тіло нагадувало гострий кут. Підборіддя притиснути до грудини: ноги й руки по можливості повинні залишатися прямими. Далі повернутися у вихідне положення.

Починати слід з повного видиху, потім, прогнувшись, зробити вдих і скластися навпіл, затримавши дихання. Потім, при поверненні у вихідну позицію, зробити повний видих.


Що стосується відгуків про оці відродження, вони тільки позитивні. Це зовсім нескладні вправи, але, якщо виконувати їх регулярно і правильно, то ефект буде просто приголомшливим. Починати можна з щоденного виконання кожної вправи по 3-5 разів. Щотижня додавати ще по два рази, щоб досягти 21 рази для кожної вправи в день.

Нехай ваше тіло буде завжди красивим, міцним здоров’ям, а настрій бадьорим. У цьому також допоможе спосіб, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін. Що стосується Ока відродження, воно допомагає в цьому вже не одну тисячу років. Нарешті секрети східної культури стали проникати і в наш західний світ.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (73 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *