Око відродження, вправи

Секрет молодості і здоров’я тибетських ченців: око відродження

Око відродження – вправи, які підвищують рівень вільної енергії в організмі. Вірніше, вони будять нашу енергію, яка постійно присутня в тілі, але блокується різними зовнішніми факторами. Вправи часто використовуються як додаткові в різних системах особистісного зростання. Але можна також використовувати їх як окрему програму по тому, як натренувати своє тіло.

В Око відродження входить 5 вправ, які дійшли до нас з давніх тибетських ритуальних практик. Вправи дають ключ не тільки в дивовижній життєвій силі, але також до здоров’я і молодості.

Важливо! Перед початком виконання комплексу важливо створити намір для заняття фізичною активністю. Треба проговорити про себе, для чого ви робите вправи. Приміром, щоб зміцнити здоров’я, щоб досягти гармонії душі, щоб завжди відчувати себе добре.

Перша вправа

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Треба стати прямо й витягти руки в сторони по горизонталі. Тепер слід обертатися за годинниковою стрілкою навколо своєї осі. Вистачить трьох обертів. Якщо під час виконання вправи паморочиться голова, то потрібно зафіксувати свій погляд на одній нерухомій точці: запаморочення відразу пройде. Не варто пити багато води в процесі вправ, можна до і після.


Важливо! Найзручніше фіксувати погляд на великих пальцях, які будуть перед кружащимся людиною. Увагу при виконанні вправи переноситься на процеси, які проходять у тілі.

Друга вправа

Потрібно тепер лягти на спину не на підлогу, а на килим або якусь м’яку підстилку. Руки витягнути уздовж тулуба і долоні притиснути до підлоги. Підняти голову, притиснувши підборіддя до ключиці. Тепер прямі ноги піднімаються вертикально вгору. Але таз відривати від підлоги не можна.

Щоб отримати ефект від вправи, важливо правильно дихати. Спочатку робиться вдих, глибокий висновок робиться у процесі підняття голови та ніг. Потім робиться видих на опусканні ніг і голови. По можливості очі слід тримати закритими і намагатися сфокусуватися максимально на тих відчуттях, які відбуваються в тілі.


Третя вправа

Наступна вправа око відродження – ще один око відродження древній секрет тибетських лам. Вихідним положенням буде стійка на колінах. Коліна стоять на ширині плечей, а стегна знаходяться в суворій вертикальному положенні. Руки притиснути долонями до задньої поверхні стегон. Знову, як і в другій вправі, потрібно притиснути підборіддя до грудини. Тепер закинути голову назад і вгору, випнути грудну клітку. Робиться прогин в хребті назад, руками можна трохи спиратися на стегна. Далі повернутися в ту позу, з якої починали.

Тут також важливо правильно поєднувати рух і дихання. Спочатку робиться повний вдих і м’який розслаблений видих. При прогині тому робиться вдих, а при поверненні у вихідне положення: видих. Очі тримати закритими, максимально відчувати все, що відбувається в тілі.

Вправа четверте

Наступна вправа виконується сидячи на підлозі. Ноги витягуються перед собою на ширині плечей. Випрямити хребет, долоні покласти на підлогу з кожної сторони від сідниць. Голову опустити вперед і притулитися підборіддя до грудини. Потім закинути голову назад, підняти тулуб вгору. Тулуб і стегна повинні знаходитися на одній горизонтальній площині, а гомілки і руки – на вертикальній площині.


Кілька секунд в такому піднятому положенні слід напружувати м’язи всього тіла, потім, розслабившись, повертатися у вихідне положення. Стежити за своїм диханням, закрити очі і відчути той ефект, який вправа впливає на організм.

П’ята вправа

Потрібно буде робити його лежачи, прогнувшись. Тіло спирається тільки на долоні і подушки пальців ніг. Важливо, щоб коліна і таз не гойдалися статі під час виконання цієї вправи, а пальці рук дивилися строго вперед. Голову закинути назад, тепер стати в положення, щоб тіло нагадувало гострий кут. Підборіддя притиснути до грудини: ноги й руки по можливості повинні залишатися прямими. Далі повернутися у вихідне положення.

Починати слід з повного видиху, потім, прогнувшись, зробити вдих і скластися навпіл, затримавши дихання. Потім, при поверненні у вихідну позицію, зробити повний видих.


Що стосується відгуків про оці відродження, вони тільки позитивні. Це зовсім нескладні вправи, але, якщо виконувати їх регулярно і правильно, то ефект буде просто приголомшливим. Починати можна з щоденного виконання кожної вправи по 3-5 разів. Щотижня додавати ще по два рази, щоб досягти 21 рази для кожної вправи в день.

Нехай ваше тіло буде завжди красивим, міцним здоров’ям, а настрій бадьорим. У цьому також допоможе спосіб, як прибрати живіт і боки в домашніх умовах за короткий термін. Що стосується Ока відродження, воно допомагає в цьому вже не одну тисячу років. Нарешті секрети східної культури стали проникати і в наш західний світ.