Модельформ Струнка мама: відгуки та інструкція по застосуванню

Інструкція по застосуванню і відгуки про модельформ Струнка мама

Модельформ Струнка мама – це біологічно активна добавка, яка допомагає жінкам під час післяпологового періоду привести своє тіло в колишній стан, дозволивши скинути зайві кілограми, набрані під час вагітності. До складу цього медикаментозного препарату входять лише рослинні компоненти, вони викликають найменшу кількість побічних ефектів і не сприяють порушенню основних процесів метаболізму.

Механізм дії та схема застосування

Одна капсула цього лікарського засобу включає в себе екстракти наступних трав:

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

1. Помаранча гіркий – частково пригнічує апетит, впливає на прискорення процесів метаболізму, а саме сприяє посиленому розщепленню ліпідів, що значно зменшує надлишкову масу тіла. Із-за отриманої енергії в процесі обміну ліпідів та інших речовин, матуся відчуває приплив нових сил;
2. Псиллиум (насіння подорожника) – багатий харчовими волокнами, які за рахунок великої кількості натуральних речовин прискорюють настання почуття насичення, сприяють збалансованої і прискореної моториці шлунково-кишкового тракту і в цілому нормалізують процеси травлення в організмі людини;
3. Мушмула японська – містить ретинол, аскорбінову і коросолиевую кислоту, а також калій, комбінація цих компонентів знижує концентрацію жирів і глюкози в серцево судинній системі;
4. Розторопша – впливає на зміцнення мембран гепатоцитів (клітин печінки), допомагає інактивувати і виводити патогенні токсини, є хорошим профілактичним рослиною при ризику розвитку захворювань, що зачіпають жовчний міхур, печінка і жовчні шляхи;
5. Даміана – володіє великою кількістю нешкідливих і корисних хімічних сполук, наприклад, смолами, ефірними маслами, танінами, цукрами. Надає позитивний вплив на стабілізацію менструального циклу, що особливо необхідно під час реабілітації після вагітності. Відновлює енергетичні запаси організму жінки, знімає напругу, піднімає емоційний статус, бореться з депресією, підвищеною тривожністю, посилює лібідо. Покращує травлення і посилює моторику шлунково-кишкового тракту;
6. Ламінарія – відома як морська водорість, багата таким галогеном, як йод, який нормалізує вироблення гормонів щитовидної залози. Крім того, у ній в доступній формі містяться необхідні амінокислоти, вітаміни, залізо, фосфор, сірка, кальцій та інші мікроелементи, що сприяють зміцненню організму матері в післяпологовому періоді;
7. Біотин (вітамін В7, Вітамін Н) – це біохімічне з’єднання, активно бере участь у всіх видах обміну: жировому, вуглеводному, білковому. Під його впливом з заліза та інших компонентів синтезується гемоглобін. Покращує структуру волосся, кісток, шкіри, нігтів та інших структурних елементів організму.

Препарат рекомендується приймати лише жінкам, які завершили процес годування грудьми, це дозволить уникнути не рекомендованого впливу на дитину і знизить шанс його алергізації. В одній капсулі цього медикаментозного засобу міститься триста п’ятдесят міліграмів активної речовини. Вживати його необхідно по одній капсулі на добу, у першій половині дня вчасно або після прийому їжі, для того щоб підвищити коефіцієнт корисної дії, не знизивши його інактивацією іншими речовинами під час травлення. Тривалість застосування даного препарату не повинна становити двох місяців з початку застосування.

Медикамент має накопичувальним дією, ефективність його дії проявляється через певний час. Перші ознаки зниження ваги з’являються не раніше, ніж через сім-десять днів від початку використання. Всмоктування компонентів препарати відбувається переважно в дванадцятипалій кишці, біодоступність становить менше п’ятдесяти відсотків, з-за того, що частково активні речовини руйнуються в шлунково-кишковому тракті під впливом соляної кислоти в шлунку, до її надходження в кишечник, а також руйнування відбувається за рахунок внутрішнього середовища порожнистих органів і комплексу лизирущих ферментів. Повністю виводиться з організму людини лікарський засіб досить швидко – протягом перших двадцяти чотирьох годин іноді цей час може скласти сорок вісім годин при наявності уповільненого метаболізму з-за хронічних патологій шлунково-кишкового тракту. Виділяється в основному сечостатевої системою, а саме нирками з сечею, решта потрапляє в товстий кишечник і видаляється з каловими масами при випорожненні.

У медикаментозному додатковому препараті Модельформ Струнка мама інструкція по застосуванню свідчить про те, що ліки повинні зберігатися в сухому місці без доступу ультрафіолетового випромінювання. Температура навколишнього повітря не повинна перевищувати двадцяти чотирьох градусів Цельсія. Необхідно запобігти можливий доступ для дітей, сховавши його в надійне місце. Заборонено використовувати цей медикаментозний препарат у разі порушення цілісності та герметичності упаковки. Термін збереження ефективності даного медикаменту і відсутності патогенних впливів при нерозкритій упаковці становить три роки, при розкритій – один рік.

Показання і протипоказання, побічний ефект

Показаннями до застосування лікарського засобу є:

1. Надмірне підвищення маси тіла людини;
2. Посилений апетит не проходить після прийому їжі;
3. Порушення всіх видів обмінних процесів в організмі жінки;
4. Патологічне зміна менструальних циклів на тлі минулої вагітності, тобто раніше дані порушення не виникали;
5. Зниження сексуального потягу до партнера;
6. Післяпологові зміни організму, зниження підвищеного настрою і депресивні стани, не проходять довгий час.

Основним і головним протипоказанням, як у всіх медикаментів, є індивідуальна непереносимість компонентів даного препарату, що призводить до виникнення алергічних проявах будь-якого характеру, аж до анафілактичного шоку, за можливим винятком легкого ступеня алергії.

Не можна використовувати лікарський засіб під час вагітності, так подібні зміни метаболізму можуть негативно позначитися на зростанні та формуванні внутрішніх органів малюка. З тієї ж причини не рекомендується застосування жінкам у період грудного вигодовування.
Можливий побічний ефект полягає лише в появі легких алергічні реакції у вигляді шкірних висипаннях на тілі жінки, циклічно протікає свербінні, який турбує частіше після вживання їжі.

Відгуки: плюси і мінуси

Якщо проаналізувати велику кількість відгуків про конкретному медикаментозному препараті, то можна зробити наступний висновок: дане ліки володіє великою кількістю плюсів на воні мінімального числа незначних мінусів. Добавку рекомендували кваліфіковані лікарі, подруги, родички або ж жінка знаходила інформацію про нього в інтернеті самостійно.

З основних плюсів клієнти найчастіше відзначають:

1. Відсутність побічних ефектів або їх мінімальний прояв, яке не має сильного ушкодження організму;
2. Натуральний склад препарату без хімічно модифікованих компонентів;
3. Якість і ефективність, гарантоване закордонними дослідниками;
4. Відсутність оборотності наслідків, тобто вагу після завершення прийому препарату, не повертається. Лише у разі надмірного вживання їжі і адинамичного поведінки в житті виникає набір маси тіла;
5. Не має сечогінну ефектом, не викликає диспепсичних розладів шлунково-кишкового тракту;
6. Не висока ціна і доступність для низького соціального рівня населення;
7. Швидке досягнення візуальних і фізичних очікуваних результатів;
8. Зручність застосування препарату по часу і можливість самостійного вживання без допомоги медикаментозного персоналу;
9. Зниження постійного почуття неконтрольованого апетиту;
10. Поліпшення позитивного настрій і відсутність лабільності поведінки;
11. Нормалізація менструального циклу при патологічних відхиленнях після вагітності;
12. Зниження сухості шкірних покривів і зменшення ризику виникнення тріщин;
13. Зменшення тяги до солодкого і борошняного продукції під час візуального контакту.

З мінусів біологічно активної добавки Модельформ Струнка мама відгуки говорять лише про відсутність розгорнутої реклами в ресурсах масової інформації та відсутність у продажу в деяких аптеках міст. Інших недоліків жінки не виявили.

Обов’язково перед застосуванням отримати рекомендацію та консультацію у знайомого фахівця, який зможе підібрати під застосування даного препарату, раціональне збалансоване харчування, обмеживши вживання жирів, вуглеводів і білків на належний рівень. Потім можна придбати цей препарат на сайті, тим більше, що там проходить зараз акція “Дві упаковки за ціною однієї”.

На допомогу будь-якій мамі меню на тиждень для схуднення.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (62 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *