Медове обгортання для схуднення на кілька сантиметрів

Як зробити медове обгортання і схуднути на кілька сантиметрів?


Такий метод допоможе не тільки отримати бажаний результат, але і активізує метаболізм в організмі. І для отримання «осиною» талії не знадобиться ні виснажливих вправ організм, ні виснажливих дієт.

Для самостійного приготування кошти особливих витрат не знадобиться. Існує думка, що обгортання можна проводити тільки з професійним косметологом. Але провести таку процедуру можна і вдома. А нова фігура мрії послужить ще одним стимулом для радості і гармонії з собою.

Інгредієнти не є такими вже й рідкісними, лише п’ятнадцять хвилин – і фігура стане ближче до бажаного результату.

Основні інгредієнти, що використовуються для приготування засоби:

• Плівка, призначена для приготування їжі.
• Порошок гірчиці. Знадобиться лише кілька великих ложок.
• Масло з оливок. Знадобиться одна велика ложка.
• Спеціальний косметичний засіб для тіла. Це може бути тальк або молочко з розслаблюючим ефектом.
• Пара ложечок свіжого меду.


Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Спосіб приготування і використання приготованого кошти

Мед потрібно помістити в окрему тару. Нагрівають речовина до відповідної температури – сорока градусів. До них доливають спеціальне масло та порошок гірчиці. Після цього отриманий склад ретельно перемішують.

Наносити його потрібно на всі зони, що представляють серйозну проблему для створення ідеальної фігури. Краще прийняти положення лежачи. Протягом цього часу не варто приймати яку-небудь їжу або рідину. Склад повинен знаходитися на тілі, на протязі від сорока п’яти до шістдесяти хвилин. Для додаткового ефекту бажано створити зону тепла – накритися ковдрою або ковдрою.

Після цього весь склад ретельно змивають і приймають ванни з морською сіллю. Можна нанести крем із зволожуючим ефектом. Якщо провести комплекс таких заходів, то вже через кілька днів можна спостерігати прекрасні результати.


Таку процедуру краще проводити з перервами. Оптимальний метод використання – два дні в тиждень.

Цього методу достатньо для того, щоб почати довгий шлях до прекрасних форм.