Кращі методи підтяжки шкіри на животі після пологів

Як підтягнути шкіру на животі після пологів: ефективні методи

Це не означає, що майже 2 місяці можна просто обмежувати себе в їжі, та періодично проводити обгортання тіла та скраби. Існує дихальна гімнастика і йога, в яких є прекрасні вправи, які не потребують особливих фізичних зусиль.

Ці два комплекси вправ, особливо, індивідуально підібрані фахівцями, допоможуть зміцнити ослаблені м’язи передньої черевної стінки, а заодно і відновити нормальний настрій і отримати заряд бадьорості.

Тільки комплексний метод

Починаючи займатися власною фігурою, в особливості, животом, слід пам’ятати, що відновлення колишнього стану можливе тільки при використанні декількох методів.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 


Не обов’язково використовувати всі можливості, але обрана система повинна включати в себе, в обов’язковому порядку, рух, харчування та вплив на безпосередній предмет заклопотаності.

З наведених методів легко вибрати найбільш здійсненні:

• спеціальні вправи для м’язів живота;
• йога або дихальна гімнастика;
• обмеження в певних продуктах або підрахунок калорій;
• косметологічні процедури (ванни з добавками, обгортання, скраби, коржі з глини);
• бандаж, якщо мало місце кесарів розтин;
• годування груддю, відновлює гормональний баланс;
• масаж з ароматерапією;
• фізіотерапія (гірудотерапія, ультразвук, кріотерапія);
• фітнес;
• допомога пластичного хірурга.

Останній пункт – вже на крайній випадок, якщо перепробовано всі, а в’ялість, розтяжки і жир нікуди не зникли. Миттєвого результату не вийде, але ж це стан живіт приходив під час вагітності протягом декількох місяців.


Правильне харчування і рухова активність – основне, що потрібно в цей період. Не варто посилатися на грудне вигодовування.

Збагатити раціон необхідними поживними компонентами можна і за допомогою корисних продуктів, які оптимізують обмін речовин і підсилюють метаболізм. А якщо хочеться шкідливого або забороненого – дозволяти його собі можна тільки в мінімально можливих дозах.