Комплекс вправ в тренажерному залі для чоловіків 3 рази в тиждень

Комплекс вправ для чоловіків в тренажерному залі 3 рази в тиждень

Займаючись в тренажерному залі 3 рази в тиждень, будь-який чоловік може досягти вражаючих результатів. Комплексів для занять такого плану багато, але тут працює зовсім не той принцип, за яким їх відбирають глянцеві журнали. Щоб ефективно пропрацювати все тіло, і отримати міцні, сильні, великі м’язи ми повинні чергувати роботу і відпочинок розумно, а не виконувати величезний обсяг роботи, і позбавляти себе відпочинку. Головна помилка новачка залу — брати плани, призначені для професійних спортсменів, і працювати за ним. Насправді, є більш результативні методики натурального тренінгу.

Комплекс вправ в тренажерному залі для чоловіків 3 рази в тиждень — початковий рівень

Мета: зміцнення всіх основних груп м’язів, отримання рухового навику, підготовка до постановки техніки базових вправ.

Понеділок

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Жим ногами, платформа, повна амплітуда, стопи на ширині таза, носки розвернуті в сторони
Тяга штанги до пояса стоячи в нахилі
Жим штанги лежачи на лаві прямий
Віджимання від брусів або якщо недоступно — від підлоги з вузькою постановкою долонь
Прес на похилій дошці без обтяження

Середа
Нахил вперед зі штангою («румунська» станова тяга), або нахил з гантелями, доступна амплітуда
Гіперекстензії в тренажері без ваги
Підтягування на перекладині або в гравитроне
Жим в тренажері сидячи на плечі
Прес у висі або на шведській стінці

П’ятниця
Присідання з 1 гантеллю на грудях
Згинання ніг у тренажері
Розгинання ніг у тренажері
Жим лежачи на похилій лаві
Жим гантелей на плечі
Тяга вертикального блоку на груди
Згинання зі штангою на біцепс стоячи
Вправа Планка

Всі вправи виконуємо в 8-12 повтореннях в 3-4 робочих підходу. Між підходами відпочиваємо 90 секунд. Перед робочими підходами робимо розминку з 5060% робочих ваг.

Комплекс вправ для чоловіків в тренажерному залі 3 рази в тиждень – середній рівень

Перший комплекс допоможе опрацювати все тіло і набрати необхідні силові для того, щоб успішно прогресувати в тренажерному залі далі. Другий комплекс спрямований на постановку техніки базових рухів

Понеділок

Присідання — 5 підходів, 5 повторень, штанга на спині
Нахили вперед зі штангою на плечах — 5 підходів по 5 повторень
Жим лежачи на прямий лаві — 5-6 повторень, 5 підходів
Тяга штанги до пояса — 5-6 повторень, 5 підходів
Жим вузьким хватом на трицепс зі штангою, 5 підходів, 10 повторень
Розведення з гантелями на прямий лаві 5/10
Прес на похилій лаві

До речі, дізнайтеся, як чоловікові швидко накачати прес до кубиків в домашніх умовах

Середа

Станова тяга 5/5
Румунська тяга 5/5
Жим стоячи або сидячи в тренажері Сміта, 5/10
Підтягування з вагою — 5/10
Біцепс зі штангою стоячи 5/10
Прес — підйом ніг у висі

П’ятниця

Повтор тренування понеділка.

Важливо: метою занять у силовому режимі не є збільшення кількості повторень вправи. Навпаки, ви повинні збільшувати вагу на штанзі. Для чоловіка нормальним є прогрес в 2, 5 кг кожні 2-3 тижні на становий, жимі і присяд, якщо він новачок. Після закінчення 5-6 тижнів, коли прогрес зупиниться, потрібно просто продовжувати тренування в силовому режимі і намагатися додавати вагу в останньому підході кожного тренування. Вам потрібно зал з гарним набором невеликих млинців. І достатньо завзятості, щоб пояснювати всім бажаючим займатися в многоповторном режимі, що ви працюєте на силу. Силовий цикл в чоловічому тренінгу може тривати від 12 до 24 тижнів. Після закінчення його ви, швидше за все, вже зможете залишитися задоволеним своєю м’язовою масою, і зможете перейти до сушіння.

Тренування для чоловіків на сушку

Особливістю тренувань натурального атлета є те, що він повинен зберігати досить високий вага обтяжень в 2-3 робочих підходах. Інший обсяг може бути посильно знижений. Важливо додати розумне кількість кардіо, не більше 150 хвилин в тиждень, так, щоб не перевантажувати ЦНС, суглоби і зв’язки.

А от якісь спеціальні набори вправ для сушки для чоловіків є міфом. Ви можете виконувати хоч попередній комплекс, хоч перший, в залежності від того, який краще переноситься і більше подобається. Запорукою того, що підсумком буде хороша м’язова маса і мінімум жиру є високий вага обтяжень. Тому зменшіть кількість робочих підходів, і додайте кардіо.

Варто перетворювати свої 3 денні спліти в 5 денні за рахунок додаткового кардіо? Натуральному атлету-чоловікові немає такої потреби зовсім. Навпаки, краще виконувати трохи кардіо після силовий, і забезпечити себе високої побутової активністю у вихідні.

А для того, щоб поліпшити витривалість і, наприклад, результати у бігу, варто запланувати окремий тренувальний цикл, а не вводити біг на тренування «сушці».

Крім тренувань важливо забезпечити себе збалансованим харчуванням якісними продуктами, і регулярним якісним відпочинком. Якщо ви всерйоз вирішили приділяти час тренажерного залу, варто почати і приділяти час повноцінного відпочинку і відновлення. Насамперед, мається на увазі нічний сон-8 годин на добу. І крім того — повноцінне відволікання від роботи у вихідні. В іншому, будь-який чоловік може відчути себе краще, і побудувати атлетична тіло, займаючись комплексно вправами у тренажерному залі 3 рази в тиждень.

Можливо, вас зацікавлять найпростіші тренажери для ефективного домашнього схуднення.