Комплекс вправ для схуднення будинку на кожен день для жінок

Комплекс вправ для схуднення будинку на кожен день для жінок

Зазвичай комплекси вправ для схуднення будинку — це гімнастика без обтяжень плюс мінімальний набір кардіо. Цього може бути достатньо, якщо ви не ставите собі за мету серйозну корекцію фігури, нарощування мускулатури або, наприклад, виправлення «грушоподібної» статури. Для схуднення набагато важливіше створити і підтримувати дефіцит калорій протягом довгого періоду часу. Тому ми вважаємо, що треба займатися кардиоупражнениями як можна частіше, намагаючись спалювати від 200 до 500 ккал за допомогою кардіо кожен день. Силові нам теж потрібні — щоб тримати м’язи в тонусі, і перешкодити обвисання шкіри. Так що ж робити протягом тижня для схуднення?

Комплекс вправ для схуднення будинку на кожен день для жінок

Понеділок

Кардіо. Понеділок — день важкий, можливо, у вас і часу-то не на те, щоб зробити «формальне» кардіо. Так що заплануйте прогулянку пішки. Нехай це буде 30 хвилин, за які ви постараєтеся викласти 5 тисяч кроків по шагомеру. Це досить високий темп, щоб не нудьгувати, і забезпечити спалювання жиру. Ходіть в спортивного взуття і зручною одязі. Якщо є необхідність взяти із собою сумку, нехай це буде зручний рюкзак, а не щось, перетягивающее вас на одну сторону.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Силові. Почніть ранок з «вакууму». Різко видихніть, втягніть живіт так, щоб він буквально пішов під ребра. Затримайте дихання на 8-10 секунд. Повторіть 5-10 разів. Зробіть це вранці до сніданку, і ваш живіт миттєво підтягнеться.

Потім встаньте на передпліччя і шкарпетки в позу планки, і зачекайте 30-60 секунд. Цього буде цілком достатньо, щоб пропрацювати м’язи центру тіла. І займе такий ранковий комплекс силових лише 10-12 хвилин.

Вівторок

Кардіо: пошукайте у дворі або в парку драбинку. Чергуйте ходьбу вгору протягом 30 секунд, і ходьбу на місці або по прямой протягом хвилини. Працюйте так 15-20 хвилин.

Силові: попрацюємо над м’язами ніг. Опустимося в присідання з прямою спиною, таз трохи нижче колін. Сильно напружимо стегна і сідниці і залишимося в статичному положенні протягом 1 хвилини. Повторимо це 6 разів, чергуючи 1 хвилину вправи і 1 хвилину ходьби пішки. Тепер виконаємо присідання ножиці або випади — по 12 повторень з кожної ноги, 3-4 робочих підходу. Потім покладемо лопатки на лаву або диван, а тіло виведемо паралельно підлозі, зажмем сідниці і будемо стояти так протягом 1-2 хвилин, щоб опрацювати сідниці в статичному мосту. Знову повторимо 6 разів.

Середа

Кардіо: можна покататися на велосипеді півгодини, а можна — походити на міні-степпере, або просто по сходах вгору і вниз.

Силові: вчимося робити віджимання і підтягування. Спочатку ми будемо віджиматися від стінки. Поставимо долоні на рівні плечей, і будемо торкатися грудьми стіни кожен раз, віджимаючись. Виконаємо 10-12 динамічних підходів. А потім на хвилину замрем у найскладнішій точці амплітуди. Повторимо 6 разів. Після цього закріпимо, наприклад, палицю від швабри на двох міцних стільцях, ляжемо на підлогу і підтягнемося зворотним хватом 10-12 разів, з положення лежачи на підлозі. Потім — статика в самому складному становищі, груди до грифу, 6 циклів за 10-12 секунд вгорі.

Четвер
Повторимо тренування понеділка

П’ятниця
Повторимо тренування вівторка

Субота
Повторимо тренування середовища

Неділя
Заплануємо довгу прогулянку, так, щоб провести поза домом пару годин

Варіант комплексу вправ для схуднення будинку на кожен день з гантелями і домашніми кардіотренажерами для жінок

Понеділок:
Розминка 5 хвилин на будь-якому тренажері — велотренажер або степпер підійдуть

Присідання-гоблет, тобто маємо гантель на грудях, сідаємо, опускаючи сідниці нижче рівня колін з прямою спиною, 15 повторень, 5 робочих підходів, вага гантелі повинен бути таким, щоб останні 2 повтору давалися важко.
Нахили вперед з гантелями. Беремо 2 гантелі в руки і нахиляємося так, щоб руки пройшли рівень колін і опустилися до середини гомілок, але спина залишалася прямою. Виходимо у верхнє положення за рахунок скорочення сідниць. 5/15-20 повторень.
Планка. Беремо звичайну позу планки, як у попередньому варіанті.
В кінці тренування — 15 хвилин на кардиотренажере
Дізнайтеся, які вправи допоможуть схуднути в ляшках за 3 дня.
Вівторок:
Розминка 5 хв.
Віджимання від підлоги в повну амплітуду до торкання підлоги грудьми. 5 підходів, максимум повторів
Жим гантелей на плечі стоячи, встати прямо, гантелі до плечей, вичавити плавно вгору, опуститися вниз, 5/10-12 повторів, гантелі повинні бути важкими
Скручування на прес. Лягти на підлогу, привести нижні ребра до тазу, втягуючи живіт і відриваючи корпус від статі, 5/15-20
Кардіо — 20 хвилин в швидкому темпі

Середа:
Тільки кардіо, 20 хвилин в швидкому темпі і по 10 на розминку і заминку.

Четвер:
Розминка на кардіо, 5 хв
Підтягування з попереднього комплексу, 5/12, в темпі
Екстензіі — лягаємо на підлогу на живіт, підтягуємо його, і відриваємо одночасно ноги і руки від підлоги. 5/20
Планка
Кардіо — 15 хв

П’ятниця
Розминка 5 хв на кардіо, далі кругова — кожна вправа виконуємо 1 хвилину. Екстензіі, планка, присідання з гантелями на грудях, нахил вперед, тяга гантелей до пояса, віджимання від дивана або підвіконня.
Заминка — 10 хв кардіо

В суботу та неділю робіть кардіо або просто більше рухайтеся, гуляйте, грати в спортивні ігри.

Невже це працює, або а як же складні силові тренування

Давайте поговоримо відверто. Тренування в силовому режимі найкраще виконувати в спеціально обладнаному залі. Принаймні, так ви уникнете травм і проблем пов’язаних з підвищеним травматизмом. А заняття будинки не завжди відповідають навіть мінімальним рівнями безпеки. Ми не народжуємося з поставленої технікою присідань і станових тяг. Та й від підлоги для нас віджатися — ціла проблема. Наведений комплекс буде відмінною заміною ЗФП новачка. А другий — допоможе поліпшити результати, не перевантажуючи організм. Пам’ятайте, що в домашніх заняттях головне — бажання працювати над собою регулярно й інтенсивно.
Так само у нас є програма тренувань для дівчат з власною вагою.