Коли пити вітамінний для набору м’язової маси і скільки разів на день?

Коли пити вітамінний, щоб набрати м’язову масу?

Щоб досягти вражаючих результатів в нарощуванні м’язової мускулатури, поліпшити свої спортивні дані, одних тренувань буває недостатньо. Для допомоги в хід вступає спортивне харчування. Найбільшим попитом користуються гейнери, тому стаття буде присвячена саме їм.

Що таке креатин?

Гейнер – біодобавка, яка містить вуглеводи і білки в процентному співвідношенні (в більшості випадків 75% вуглеводів, 15% білки). В першу чергу створений для тих, хто по природі не схильний до швидкого нарощування м’язової маси власними силами.

Гейнери містять більше вуглеводів з різними глікемічним індексом, ніж білків, т. к. вуглеводи є головним джерелом енергії для організму людини, а також сприяють відкладенню глікогену в м’язових тканинах.

Вітамінний вживають і спортсмени, які займаються і піддаються важким і виснажливим тренуванням. У складі добавки міститься протеїн, які формують в організмі амінокислоти. Вони допомагають м’язам прийти у форму після тривалих фізичних навантажень.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Як правильно пити вітамінний?

Користь гейнера лежить не тільки в його основі, але і в правильності його прийому. Щоб швидше досягти бажаних результатів у повному обсязі, потрібно дотримуватися інструкції по вживанню добавки.

Два основних методи прийому гейнера залежить від мети людини:

 • Якщо він хоче підвищити інтенсивність своїх тренувань, значить потрібно вживати напій прямо перед заняттями спортом.
 • У випадку, коли людина дуже інтенсивний на тренуваннях, а відновитися проблематично, гейнер рекомендують пити відразу після тривалих фізичних навантажень.


Альтернативний варіант вживання гейнера – в перервах між прийомами їжі. У напої міститься високий показник вуглеводів, які при попаданні в організм притупляють голод. Це допоможе уникнути «перекусів», вживання шкідливих продуктів.

Звичайно, ніхто не відміняв інструкції, прикладаються до баночці суміші. Продукти індивідуальні, тому виробники дають оптимальні рекомендації щодо їх вживання самостійно.

Слід пам’ятати, що біодобавка, нехай і вуглеводна, не є замінником їжі і повноцінно працює лише при нормальному раціоні харчування.

Як пити вітамінний для набору м’язової маси?

Як вже було написано вище, вживати гейнер можна і до, і після тренування. Готується він як коктейль, тобто добавка змішується з рідкою основою: молоком, соком, кефіром або звичайною водою.

Зміст гейнера — 150 грам на 2 чашки рідини, це денна норма прийому, яка розподіляється на 2 або 3 рази.

Більшість спеціалістів і відомих спортсменів рекомендують уважно вивчити процентний вміст білка в гейнер і виходячи з його кількості готувати суміш. Його повинно бути не більше 30 грам за прийом, інакше організм не зможе засвоїти білок, це науково доведено.

Вирішили приймати гейнер до тренувань, щоб підвищити їх інтенсивність і нарощувати м’язи, робіть це не пізніше ніж за 60 хвилин до їх початку. Інакше під час занять постійно відчуватиметься відчуття важкості і переповнення в шлунку.

Приймати гейнер після тренування рекомендується не пізніше, ніж через півгодини. Тоді суміш найактивніше діє в організмі: відновлює рівень глікогену в крові.

Інші корисні поради по прийому гейнера для стимуляції росту м’язової маси:


 • Щоб досягти максимального ефекту при тривалих і дуже інтенсивних тренуваннях, поєднуйте гейнер разом з протеїном.
 • Поєднання креатину і гейнера також приносить позитивні результати. Вуглеводи, що містяться в останньому, дозволяють креатину набагато краще засвоюватися організмом.
 • На зростання м’язової маси сильно вплине додавання в раціон глютамина, він поєднується з білково-вуглеводної сумішшю.

Не можна зупиняти прийом і коли немає сильних фізичних навантажень. В нарощуванні м’язів потрібна систематичність, і її відсутність зведе результат на немає.

Коли основні фізичні навантаження відсутні, пийте білково-вуглеводний коктейль між сніданком, обідом і вечерею. Такий підхід рекомендується для людей з низьким рівнем фізичних сил від природи. Інші вживають напій один раз на добу перед або після обіду.

Купити для відновлення

Помилково думати, що гейнер допомагає лише прискорити нарощення м’язів і робить з людини бодібілдера.

Креатин виконує не тільки функцію накопичення енергії і стимулювання тренувань, але і допомагає організму відновитися після занять спортом.

Для цього рекомендується приймати одну порцію коктейлю через 30 хвилин після активної фізичної діяльності або навіть раніше.

Багато спортсмени п’ють його під час підготовки до змагань, щоб тримати м’язи в тонусі і швидко приводити їх у робочий стан до занять.

Вітамінний також заповнює рівень глікогену в крові – складного вуглеводу, який допомагає формуватися м’язової маси. Відповідно, напій приносить тільки користь організму, якщо слідувати правильним інструкцій щодо його вживання.

Коли пити вітамінний?

Пити вітамінний щодня – обов’язкова умова. Його прийом не залежить від наявності тренувань та фізичних навантажень днем.

В дні тренувань гейнер можна пити двома способами:


 • До тренування мінімум за годину. Це сприяє підвищенню працездатності і витривалості організму, активує більш швидкий ріст м’язів.
 • Коктейль, випитий відразу ж після тренування або через півгодини після неї, допоможе відновити сили і організм в цілому, заповнить запас втраченої під час занять енергії і прискорить процес набору м’язової маси.

У дні відпочинку від основної фізичного навантаження:

 • Рекомендується пити між основними прийомами їжі, щоб задовольнити почуття голоду і постійно підтримувати енергетичний баланс в організмі в нормі.
 • Також можна замінити сніданок або вечерю, або і те, і інше, прийомом білково-вуглеводного коктейлю, але робити це краще рідко і лише при гострій необхідності або за рекомендацією фахівців.

Слід пам’ятати, що креатин в першу чергу – це біодобавка, дія якої найкращим чином помітно при збалансоване і здорове харчування. Вона може замінити кілька прийомів їжі в рідкісних випадках, але не є їжею, тому зловживати такою системою прийому не потрібно.

Обов’язково стежте за терміном придатності добавки! Прострочений гейнер приймати ні в якому разі не можна, це погано позначиться на системі травлення.

До того ж уважно ставитеся до порціях щоденного прийому коктейлю, прислухайтеся до відчуттів в організмі. Спочатку він повинен звикнути до нововведень, а вже потім будуть помітні позитивні зміни у фізичному плані.

Чи можна пити вітамінний на ніч?

Прийом гейнера на ніч рекомендується тим атлетам, які страждають від зайвої худорлявість і прискореного обміну речовин. Пізній прийом буде сприяти набору м’язової маси під час відпочинку організму.

Люди стикаються з проблемою: під час занадто частого вживання коктейлю на ніч, вуглеводи, якими багатий напій, можуть сприяти не росту м’язів на тілі, а зростання жирових відкладень. Тому в складі не повинно бути цукрів, тільки білки і складні вуглеводи.

Чи можна пити вітамінний без тренувань?


Це питання виникають у людей, які втомилися від занадто низької ваги і хочуть в найкоротші строки виправити ситуацію. Їх бажання – це не збільшити м’язову масу і підтягти тіло, а просто збільшити масу в цілому.

Варто відзначити, що спортивне харчування висококалорійне і містить багато вуглеводів, які допомагають підтримувати організм під час інтенсивних тренувань, даючи йому енергію, або ж відновлювати втрачений запас вже після занять.

З цієї причини прийом гейнер йде організму тільки на користь, але вживання зовсім без тренувань буде сприяти накопиченню в організмі великої кількості вуглеводів, без витрати.

Інсулін в крові досягає максимальних значень, і починає відкладатися жирова маса. Прийом гейнера без тренувань перетворить людину з худорлявої до повного з обвислим животом.

Як розводити гейнер?

Прийом гейнера не повинен викликати дискомфорту і неприємних відчуттів, а їх раптова поява говорить про неправильну технології розведення добавки. Не кожна людина знає, як це правильно робити, тому виробники складають докладні інструкції на упаковці, а експерти діляться перевіреними думками.

Отже, що ж потрібно знати, перш ніж робити цей білково-вуглеводний коктейль:


 • Гейнер – це суха суміш в упаковці, певну кількість якої потрібно розвести в рідині. На банку або пакетику буде вказано, скільки грамів порошку потрібно використовувати, зазвичай це значення коливається від 150 до 300 грам. Не можна перевищувати значення, вказані на упаковці, інакше організму буде некомфортно засвоювати напій, ні до чого хорошого проблеми з травленням не призводять.
 • Рідини повинно бути в два або більше разів більше, ніж сухої суміші, тобто приблизно 300-600 мл. Чим більше рідини в коктейлі, ті менше його концентрація. Розводити можна:
  • Водою.
  • Молоком (зверніть увагу на рівень жирності, чим менше, тим краще напій засвоїться організмом).
  • Фруктовим соком без м’якоті, яблучним або виноградним.

Вітамінний найзручніше змішати в шейкері або блендері. Головне, щоб в отриманому коктейлі не було грудочок від сухої маси, суміш повинна бути дуже добре перемішаної і однорідною. Тільки такий вітамінний добре засвоїться організмом і буде мати збалансований смак.

Не можна використовувати ложку для розмішування, таким способом можна домогтися однорідної маси напою.

Різновидів гейнера багато, тому ознайомтеся з інструкцією в кожному індивідуальному випадку. В ній повинні бути зазначені пропорції, найкращі розчинники, умови прийому та корисні поради.

Скільки пити гейнера в день?

Прийом будь-якої харчової добавки повинен бути систематичен і структурований, тому що це відбивається на здоров’ї людини і його травленні.

Кількість разів прийому гейнера в день залежить від того, тренувальний день чи ні:

 • Якщо в день, коли ви п’єте коктейль, є заняття фізичною навантаженням, слід приймати напій одразу ж після тренування або ж до неї, один раз на добу.
 • У звичайні нетреніровочние дні приймати гейнер теж обов’язково потрібно, в проміжках між прийомами їжі. Харчуватися рекомендовано п’ять-шість разів на день, вживати напій теж потрібно 4-5 разів на добу.

При дотриманні режиму харчування і режиму прийому суміші щодня хоча б протягом одного місяця, можна домогтися якісного нарощування м’язової маси в більш короткі терміни, поліпшити свої спортивні показники і зробити тренування більш інтенсивними.

Скільки можна набрати з гейнера за місяць?

Набір м’язової маси – головна мета тих, хто почав посилено тренуватися і включив в раціон спортивне харчування. Воно дозволяє прискорити процес росту м’язів, сприяє зміцненню, і поповнює енергію під час тренування і після неї.

Скільки ж можна набрати кілограм м’язової маси, вживаючи гейнер? Всі організми індивідуальні, тому приблизним терміном розрахунку береться місяць з дня початку прийому. Мінімально за цей час набирається кілограм, максимально 6.

Від чого залежить кількість набраної м’язової маси:

 • Збалансованості раціону харчування.
 • Кількості та тривалості тренувань в тиждень.
 • Режим активної діяльності та відпочинку.

Вважається, що 2-3 кілограма приросту м’язової маси в місяць – нормативний показник.

Не поспішайте радіти швидкому набору ваги, якість нарощених м’язів знижується. Висока швидкість збільшення маси може свідчити про занадто високому вмісті цукру в гейнер, тоді продукт варто замінити, поки не почали з’являтися жирові відкладення.

Вітамінний сприяє набору м’язової маси за алгоритмом:

 • Білки формують будівельний матеріал для м’язової тканини.
 • Вуглеводи заповнюють енергетичні запаси в організмі і сприяють підвищенню інтенсивності тренувань.
 • Протеїни допоможуть організму відновитися після фізичних навантажень.

При дотриманні балансу між правильним раціоном харчування і тренуваннями можна домогтися якісного щомісячного нарощення м’язів.

Спортивний зал будинку? Легко!

З еспандером Ви зможете підтримувати м’язи в тонусі, спалити зайві калорії і скорегувати фігуру!

Вправи з еспандером опрацьовують всі групи м’язів тіла – ідеально підходить для домашніх занять.

Наші читачі рекомендують використовувати новітній винахід – Фітнес – еспандер ESONSTYLE.

Він допоможе Вам:

 • Накачати сідниці
 • Спалювати калорії
 • Зробити стрункі ніжки
 • Накачати руки і плечі
 • Замінити фітнес зал

Детальніше про це читайте тут >>

Комплексне засіб для схуднення Редуслим!

Його можна використовувати чоловікам і жінкам в будь-якому віці незалежно від типу фігури…

Читати далі…

Чи можна пити вітамінний дівчатам?


В основному маркетингова кампанія гейнера побудована навколо чоловіків, але виникає питання – чи можна вживати гейнер жінкам і дівчатам?

Гендерна відмінність не залежить від споживаної енергії, а значить спортивне харчування може допомогти дуже худим представницям прекрасної статі наростити м’язову масу і домогтися бажаного рельєфу на тілі.

Основні компоненти напою – білки і вуглеводи, організм надходять з продуктів харчування, що це не позначається на здоров’ї і самопочутті жінок.

Вміст цукру в складі – пункт, що вимагає уваги. Нерідко жінки після прийому гейнера скаржаться на сильну набряклість і набір не м’язової, а жирової маси. Це пов’язано з тим, що в прийнятому коктейлі рівень цукру занадто великий, і його потрібно змінити. Порада стосується всіх: і чоловіків, і жінок.

Чи можна приймати вітамінний і не займатися?

Приймають гейнер систематично, в дні без важких фізичних навантажень коктейль вживають під час прийомів їжі. Пити вітамінний тільки для росту м’язів без тренувань небажано.

Поєднання з іншими видами спортивного харчування

Іноді прийом лише одного гейнера буває недостатнім для ефективного набору м’язової маси, поліпшення тренувань і відновлення організму. Тому в раціон спортивного харчування включають додаткові добавки, але тільки такі, які добре поєднуються з гейнери, щоб не виникало дискомфорту в травній системі.

Найкращим чином креатин поєднується:

 • З протеїном – хоч дія цих двох добавок різне, обидві вони ведуть до кінцевої мети — якісному зростанню м’язової маси. Для оптимізації ефекту краще змішувати суху речовину гейнера і протеїну уб’ю в блендері або шейкері і пити як один коктейль.
 • З креатином – ці дві добавки теж можуть знайти спільну мову, якщо вірно дозувати зміст кожного з них в напої. Їх поєднання приносить більш видимий, якісний і швидкий результат, ніж у випадках, коли добавки приймаються окремо.
 • З БЦАА – діють як і гейнер, спрямовані на відновлення сил після важких фізичних тренувань. Вони швидко проникають в м’язові клітини, але їх дії буває недостатньо. Тому в ідеалі необхідно поєднання гейнера і bcaa, які в комплексі будуть сприяти якнайшвидшому відновленню організму, прискореному обміну процесів і підвищення ефективності тренувань.

Перш ніж почати прийом якого-небудь засобу в сукупності з гейнери, краще проконсультуватися з фахівцем, тому що всі організми індивідуально реагують на спортивне харчування.

Який вітамінний краще?

Проблема правильного вибору гейнера для особливостей свого тіла може постати перед будь-яким спортсменом, особливо новачком.

Щорічно спортивні видання складають рейтинги кращих спортивних продуктів харчування, винятком не став і гейнер.

Так виглядає список найкращих і найпопулярніших коктейлів:

 • True-Mass від компанії BNC – 430 калорій, 30 білків, 55 вуглеводів, 9 цукру на 100 грам.
 • Serious Mass марки ON – 380 калорій, 15 білків, 75 вуглеводів, 8 цукру на 100 грам;
 • Mass-tech від виробника Muscletech – 365 калорій, 27 білків, 57 вуглеводів, 4 цукру на 100 грам.
 • Super dass gainer від DN – 382 калорії, 15 білків, 74 вуглеводу, 7 цукру на 100 грам;
 • Impact weight gainer від фірми MP – 380 калорій, 28 білків, 54 вуглеводу, 3 цукру на 100 грам.