Інтервальне голодування для схуднення та сушіння в бодібілдінгу: відгуки

Інтервальне голодування для схуднення та сушіння тіла: правила

Інтервальне голодування має такий плюс, який полягає в мінімізації навантаження на людський організм. Ви можете максимально швидко отримувати необхідні результати, якщо знаєте, як діяти при виявленні патологій. Лікування організму з допомогою даної методики не може проходити, ви зможете тільки позбутися від зайвих кілограмів. Краще всього проводити лікувальне голодування в зимовий час, коли ви можете постійно перебувати вдома.

Переваги методики

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Розглядаючи періодичне голодування для схуднення, не можна не відзначити позитивні властивості, які очікують кожного людини. На кожному етапі організм загартовується і отримує додаткові сили для росту і розвитку. Наступного разу, коли ви зберетеся голодувати, вам буде набагато легше витримувати навантаження.

Загалом перевага в тому, що ви з кожним разом збільшуєте термін голодування, і все проходить найбільш рівномірно. Найбільш оптимальним і поширеним методом можна назвати каскадне голодування, яке також цікаво користувачам. Найважливіше відзначити позитивні сторони, які будуть цікаві бодібілдерам:

• Ви звільняєте свій організм від токсинів, шкідливих компонентів і інших речовин накопичених вследствиеупотребленияспортивного харчування
• Знижується кількість жирових відкладень
• Відновлюється імунітет і бажання працювати над собою.


Тому інтервальне голодування для схуднення стало популярним і в світі спорту. Велика кількість користувачів, сьогодні домагаються надзвичайно високих результатів і можуть надати факти, які будуть підтверджені фотографіями. Для багатьох людей різні методики голодувань стали можливістю відновити роботу організму. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб максимально швидко позбутися від проблем з травленням, то дана методика вам обов’язково допоможе.

Дія на організм

На кожному етапі формуються певні результати, які повинні фіксуватися. Тобто людина має розуміти, що він досягати певного рівня і потрібно переходити на наступний. Якісне циклічне голодування за Ворошилову створено спеціально для бодібілдерів. У момент голодування м’язи навпаки отримують необхідні умови для їх рельєфності. Сам Ворошилов Олександр Павлович не раз доводив на своєму досвіді переваги і позитивні сторони його методу. В інтернеті досить велика кількість статей, присвячених цьому.

При голодуванні організм перебуває в стресовому стані, але не при інтервальної методики. Вона надає мінімальну дію на загальний людський стан. Саме тому нею користуються бодібілдери. Велика м’язова маса потребує постійного живлення, значить, спортсмен не зможе тривалий час перебувати в голодування, так як розгубить всю форму.


Невеликі періоди даної терапії максимально ефективно впливають на тіло і гарантують тільки високі результати і гарну ефективність. В даний час в інтернеті можна знайти спеціальні навчальні посібники для спортсменів.

Організм в період голодування вимагає певних мікроелементів і самостійно їх же виробляє. Очищення від токсинів відбувається на всьому етапі лікування. Для кожної людини це серйозне навантаження,перенести яку буде не так вже й легко.

По справжньому правильне інтервальне голодування – це метод, який зарекомендував себе з кращого боку і може стати вашим помічником на ранніх етапах занять спортом. Багато тренерів самостійно розробляють для своїх учнів відповідні періоди обмежень в їжі.

Схема голодування

Схема голодування в домашніх умовах досить проста. Вам потрібно вибрати певний часовий проміжок, який буде регламентовано. Краще всього починати з 24 годин, потім збільшуючи їх до 72 годин. Тобто добу голодуєте, добу нормально харчуєтеся. Потім можна переходити на більш серйозні терміни, але не більше тижня.

Представлена методика розроблялася спеціально для людей, які хочуть відновити сові здоров’я в максимально короткі терміни. Для спортсменів голодування корисно, але тільки в певних обсягах. Для бодібілдерів найкраще практикувати часовий відрізок у 24 години.


За 18 днів можна одержати максимально високий результат, яким ви можете похизуватися перед своїми знайомими. Очищення організму відбувається за рахунок природних процесів, що відбуваються всередині. Багатьом допомагає 6-денний курс реабілітації.

Загалом, все, що вас цікавлять аспекти потрібно вирішувати самостійно. Ви підбираєте курс відновлення на основі своїх можливостей та індивідуальних можливостей. Вже сьогодні відомо чимало випадків, коли людина дійсно допомагало голодування.

За 24 години організм повністю перебудовуватися, але цього терміну мало для отримання необхідного ефекту. Тому потрібно поступово збільшувати. В інтернеті сьогодні можна зустріти велику кількість коментарів «Я худну і досяг великих результатів…» але не завжди вони бувають такими барвистими. Правильне голодування основа вашого здоров’я, чим правильніше будуть виконуватися всі пункти, тим легше вам буде надалі. У разі появи патології або відхилень, потрібно звертатися до кваліфікованих медиків.


Каскадне голодування

Взявшись за справу, не думайте здаватися і робити крок назад – толку від цього не буде. Вам потрібно перевірити свій організм, треба перевірити себе і відкрити нові ресурси. Вже завтра ви почнете по-справжньому поважати себе, адже змогли пройти цей непростий, але цікавий шлях. Відкривати для себе щось нове завжди приємно і цікаво, так що беріться за справу і дійте на 100%.

Хто знає, може зовсім скоро ви станете палким прихильником саме цієї дієти, будете рекомендувати її друзів та інших людей в інтернеті. Ви можете стати настільки хорошим спеціалістом по цій дієті, що будете створювати і обґрунтовувати свої її варіації. Не сидіть на одному місці, відкривайте для себе щось нове і зможете домогтися багато чого – починайте вже сьогодні.

Пам’ятайте про те, що окрім каскадного голодування, по суті, взагалі нічого не потрібно. Цей метод неймовірно ефективний і якісний, він дозволить вам швидко отримати найкращі результати схуднення. Вам не потрібно нічого додатково: ніяких препаратів, ніяких інтенсивних навантажень або медичного втручання.

Величезним плюсом даного роду дієти є дні, в які ви не їсте і не п’єте. Насправді, справа не тільки схуднути, але і в тому, що ви можете загартувати свою волю. Тепер ви людина, який робить те, що йому потрібно і не піддається емоціям.


Перший раз витримати абсолютно голодний день, може бути складно, але потім ви будете просуватися вперед все більш і більш впевненими кроками – це просто вражаюче. У вас є можливість виробити неймовірно корисні звички, які зроблять вас набагато краще – прагнете до цього.

Зазначимо, що немає необхідності робити клізми або пити вітаміни – все, що потрібно ви будете отримувати разом з харчуванням. Мова не йде про те, що ви знущаєтесь над своїм організмом і абсолютно даремно експериментуєте. Мова йде про те, що ви відкриваєте для себе щось нове, створюєте дійсно цікавий режим, який змусить організм використовувати свої резерви. Можна також проводити сухе голодування в домашніх умовах.

Якщо жити в зайвому комфорті, якщо постійно робити абсолютно одне і те ж, далеко просунутися просто не вийде – ви постійно будете перебувати в дуже хорошій ситуації, щоб рухатися далі. Якщо ж ви використовуєте дану систему голодування, ваш організм обов’язково відкриє абсолютно нові резерви, які можна буде використовувати.

На відміну від інших дієт, тут біль в голові і легка слабкість не є ознаками того, що щось іде зовсім не так. Навпаки, це знак того, що все йде чудово. Таке могло статися тільки завдяки тому, що ви створюєте для організму стрес, який йому під силу витримати.


Це не той стрес, який повірять вашу можливість вижити у важкій ситуації, але той стрес, який змушує організм використовувати всі свої ресурси в короткий період часу – без ризику зламатися. Головний біль і легка слабкість означають, що все йде чудово і очисні процеси були запущені. Тепер необхідно витримати деякий час, щоб домогтися зовсім вже хорошого результату – ви будете задоволені.

Відгуки

Михайло

У бодібілдингу практично 20 років. Можу з упевненістю сказати, що вживання різних спортивних добавок, стероїдів та інших компонентів для росту м’язів, неухильно веде до накопичення в організмі надзвичайно великої кількості шкідливих речовин і токсинів. Не кожен бодібілдер це розуміє, а тим більше не знає, як з цим боротися.

Звичайно ж, голодувати тривалий час нам не можна, але саме короткочасна інтервальна методика творить чудеса. Вже практично 10 років використовую розглянутий нами метод, і він показує хороші результати. Звичайно ж, не у всіх вистачає терпіння, так як велика маса вимагає живлення, але з часом до всього звикаєш. З мого боку можу сказати тільки позитивні слова про методикою.

Валерія

Кілька років вже практикую заняття фітнес і бодібілдингом. На своєму досвіді розумію, яке навантаження на організм виникає внаслідок вживання спортивного харчування. Тому, щоб убезпечити себе від згубного впливу вдаюся до голодування. Мені навпаки допомагає практика, так як я і скидаю зайву вагу. Тут існує ряд правил, дотримання яких відкриває для багатьох нові перспективи. Якщо ви зібралися голодувати, то робити це потрібно правильно. Для самих бодібілдерів техніка дуже корисно і деякі спортсмени її практикують.

Семен

У спорті трапляється безліч ситуацій, коли виникають проблеми або труднощі з організмом. В даному випадку потрібна кваліфікована допомога. Найчастіше причиною засмічення кишечника стають таблетки, спортивне харчування та інші активні компоненти. Використовуючи інтервальне голодування можна максимально швидко вивести всі з кишечника. Також можна контролювати свою вагу, якщо робити правильно.


Віталій

На своєму досвіді переконався в тому, що інтервальне голодування дуже сильно допомагає організму відновлювати його роботу. Часто трапляються ситуації, коли виникають проблеми з травленням і так далі. Тут потрібно знайти максимально підходящий спосіб позбавлення від труднощів. Перед вами стоїть максимально досяжне завдання, яка дозволить швидко позбутися серйозних патологій. Ви можете в будь-який зручний час проконсультуватися з дієтологом чи лікарем.

Рекомендуємо: Одноденне голодування: користь і шкода, вихід з голодування

Веніамін

Скажу чесно в моїй практиці і спортивній кар’єрі бодібілдера не раз доводилося користуватися інтервальним голодуванням. Даною технологією мене навчив тренер і до сих пір я намагаюся даним методом відновлювати роботу своїх органів. Насправді все дуже просто, потрібно тільки бажання. Ви обмежуєте себе в їжі на кілька днів, потім повертаєтеся до звичайного життя, потім знову починається голодування. Все це відкриває для організму нові перспективи та можливості лікування. Ні в якому разі не варто відмовлятися від такої можливості.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (63 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *