Японський метод корекції фігури змінює зовнішній вигляд за п’ять хвилин в день

Японський метод корекції фігури змінює зовнішній вигляд за п’ять хвилин в день


Коли йде жир, дівчата думають, що тепер їх фігура стане ідеальною. І яке здивування, коли живіт не відповідає бажаному. Він обвисає і не схожий на те плоске, приємне на дотик щось, як у потаємних мріях. Але вирішити цю проблему не так складно. І для цього знадобиться звичайний рушник.

Цей метод коригування фігури по праву називають японським. Саме там почалася активна практика та впровадження коротких масажних вправ. Досить приділяти вправам п’яти хвилин в день. Тут важливо не кількість – а якість і регулярність занять.

Походження методу

Вперше ці вправи з’явилися близько десяти років тому. Розроблена вона фахівцями з фітнесу з невеликого японського міста.

Ці невеликі вправи сприяють поверненню скелета у природне положення. Завдяки йому можна вплинути на швидке зміна параметрів тіла. Талія стає тоншою, а спина сама по собі стає рівніше, ніж була раніше.

Комплекс вправ вперше розкрили в невеликій книзі. Але вона швидко набула популярності – всього налічується близько шести мільярдів продукції. Однак якщо говорити коротко, то вмістити повний опис всіх вправу можна на одній невеликій сторінці.

Комплекс вправ:

1. Взяти чистий рушник. Його потрібно загорнути в щільний, досить довгий джгут. Довжина повинна становити сорок сантиметрів, а ширина – близько десяти одиниць. Для того щоб конструкція не розкручувалася, потрібно міцно закріпити її. Підійде будь-яка міцна нитка, здатна утримати матеріал.

2. Потрібно сісти на тверде місце. Єдина умова – поверхня повинна бути горизонтальною. Вибирати для вправ ліжко не рекомендується. Найкраще розташуватися на спеціальному столі для масажу, медичної кушетці або килимку для туристів. Поруч кладуть отриманий валик.

3. Слід спертися на вертикальну площину. При цьому потрібно підкладати під спину валик. У підсумку вийде, що рушник опиниться в області попереку. Якщо проводити паралель з верхньою частиною пупка, то конструкція повинна бути трохи нижче пупка. Дуже важливо виконувати всі операції акуратно і повільно.

4. Ноги витягуються вперед так, щоб в зоні колін і литок відчувалося напруження. Важливо, щоб п’яти не стикалися один з одним. Для цього можна надати стопах форму клишоногою ходи. Мізинці при цьому будуть стикатися один з одним. Це забезпечить додаткове напруження в тілі.

5. Руки витягують вперед, а потім заводять за голову. Потрібно повернути долоні вниз. З’єднуються руки не повністю – одними мізинцями. Ця поза є незручною. Не кожен зможе ідеально повторити її. Якщо не виходить відразу, то це не так страшно. Головне, щоб виконувалося зіткнення маленьких пальців ніг і рук.

6. Пролежати в прийнятої позиції потрібно протягом п’яти хвилин. Якщо вдасться зробити все правильно, то опора організму – скелет почне сам по собі витягуватися і приймати природне положення. Живіт почне поступово втягуватися всередину. Але на перших порах такі вправи мало кому приносять задоволення. Якщо біль сильна, то краще почати хоча б з двох хвилин. З кожним новим сеансом час збільшується. Перші зміни можна помітити вже через місяць після регулярного проведення вправ.

Важливо зазначити, що різкі, поривчасті рухи після виконання комплексу протипоказані. Це пов’язано з тим, що опорно-руховий апарат починає поступово зміщуватися.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (77 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *