Японський метод корекції фігури змінює зовнішній вигляд за п’ять хвилин в день

Японський метод корекції фігури змінює зовнішній вигляд за п’ять хвилин в день


Коли йде жир, дівчата думають, що тепер їх фігура стане ідеальною. І яке здивування, коли живіт не відповідає бажаному. Він обвисає і не схожий на те плоске, приємне на дотик щось, як у потаємних мріях. Але вирішити цю проблему не так складно. І для цього знадобиться звичайний рушник.

Цей метод коригування фігури по праву називають японським. Саме там почалася активна практика та впровадження коротких масажних вправ. Досить приділяти вправам п’яти хвилин в день. Тут важливо не кількість – а якість і регулярність занять.

Походження методу

Вперше ці вправи з’явилися близько десяти років тому. Розроблена вона фахівцями з фітнесу з невеликого японського міста.

Ці невеликі вправи сприяють поверненню скелета у природне положення. Завдяки йому можна вплинути на швидке зміна параметрів тіла. Талія стає тоншою, а спина сама по собі стає рівніше, ніж була раніше.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Комплекс вправ вперше розкрили в невеликій книзі. Але вона швидко набула популярності – всього налічується близько шести мільярдів продукції. Однак якщо говорити коротко, то вмістити повний опис всіх вправу можна на одній невеликій сторінці.

Комплекс вправ:

1. Взяти чистий рушник. Його потрібно загорнути в щільний, досить довгий джгут. Довжина повинна становити сорок сантиметрів, а ширина – близько десяти одиниць. Для того щоб конструкція не розкручувалася, потрібно міцно закріпити її. Підійде будь-яка міцна нитка, здатна утримати матеріал.

2. Потрібно сісти на тверде місце. Єдина умова – поверхня повинна бути горизонтальною. Вибирати для вправ ліжко не рекомендується. Найкраще розташуватися на спеціальному столі для масажу, медичної кушетці або килимку для туристів. Поруч кладуть отриманий валик.

3. Слід спертися на вертикальну площину. При цьому потрібно підкладати під спину валик. У підсумку вийде, що рушник опиниться в області попереку. Якщо проводити паралель з верхньою частиною пупка, то конструкція повинна бути трохи нижче пупка. Дуже важливо виконувати всі операції акуратно і повільно.

4. Ноги витягуються вперед так, щоб в зоні колін і литок відчувалося напруження. Важливо, щоб п’яти не стикалися один з одним. Для цього можна надати стопах форму клишоногою ходи. Мізинці при цьому будуть стикатися один з одним. Це забезпечить додаткове напруження в тілі.

5. Руки витягують вперед, а потім заводять за голову. Потрібно повернути долоні вниз. З’єднуються руки не повністю – одними мізинцями. Ця поза є незручною. Не кожен зможе ідеально повторити її. Якщо не виходить відразу, то це не так страшно. Головне, щоб виконувалося зіткнення маленьких пальців ніг і рук.

6. Пролежати в прийнятої позиції потрібно протягом п’яти хвилин. Якщо вдасться зробити все правильно, то опора організму – скелет почне сам по собі витягуватися і приймати природне положення. Живіт почне поступово втягуватися всередину. Але на перших порах такі вправи мало кому приносять задоволення. Якщо біль сильна, то краще почати хоча б з двох хвилин. З кожним новим сеансом час збільшується. Перші зміни можна помітити вже через місяць після регулярного проведення вправ.

Важливо зазначити, що різкі, поривчасті рухи після виконання комплексу протипоказані. Це пов’язано з тим, що опорно-руховий апарат починає поступово зміщуватися.