Які вправи потрібно робити, щоб прибрати живіт і боки

Прості вправи для тонкої талії і пружних стегон


Жирові складки на боках часто порівнюють з тестом, яке піднялося і нависло над стінками каструлі. Вірніше, над поясом модних джинсів. Створюється враження, що у попи зросли вушка. І звідки вони тільки взялися? Давайте розбиратися разом.

Від чого росте живіт?

На тілі людини є області, де підшкірний жир відкладається в першу чергу. Обчислити їх зовсім не важко. Варто набрати кілька зайвих кілограмів, як округляються стегна, з’являється животик. До речі, надмірне, незбалансоване харчування лише одна з причин освіти «рятувального кола» на талії. У список винуватиць також входять тривалий стрес, депресія, хронічне недосипання. Порушення гормонального фону внаслідок захворювань ендокринної системи (наприклад, цукрового діабету), вагітності, підліткового та клімактеричного віку. Свою лепту вносять і шкідливі звички: куріння, пристрасть до алкоголю, малорухливий спосіб життя.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Він призводить не тільки до збільшення ваги, але і до ослаблення м’язів, у тому числі живота. А адже саме на них, як на каркасі, тримається жировий прошарок. Для млявого черевного преса навіть невелика ноша здається непідйомною, він провисає, на животі й боках виникають некрасиві складки. Позбутися від них тільки за допомогою дієти неможливо.

Голод – жиру не ворог

Відомо, щоб не погладшати, тобто слід за принципом: споживані кілокалорії витрачаються повністю. Для спалювання вже наявних запасів жиру добовий раціон додатково коригують, природно в меншу сторону. І тут вимальовується привабливий спокуса: посидіти тиждень на суворій дієті, а то і зовсім поголодувати і назавжди розпрощатися з недоліками фігури.

Не тут-то було. Живіт і боки, звичайно, опаде, але ненадовго. Не встигнете відсвяткувати перемогу, як ненависні вушка повернуться, та ще й «підростуть». Організм в очікуванні чергової голодування буде економити на всьому, роблячи запаси на «чорний день». Адже його головне завдання – вижити, у що б то не стало. Висновок напрошується сам собою: застава тонкої талії, струнких стегон – правильне харчування + регулярні тренування. У світлі цього актуально знати, які вправи потрібно робити, щоб прибрати живіт і боки.

Динамічні навантаження

Не сподівайтеся, що зможете цілеспрямовано тільки схуднути в стегнах, знищувати жирові відкладення доведеться повсюдно. «Тануть» вони нерівномірно, в одних місцях швидше, в інших – повільніше. Подивіться як схуднути на молокочаї за 3 тижні на 15 кг відгуки, а також карнітин для ледачих всього 1 стаканчик вранці мінус 2 кг в день. До речі, в останню чергу «розчиняється» стратегічний запас на животі. Жінкам він необхідний, щоб у важкі, голодні часи виносити, народити і вигодувати здорове потомство. Розлучитися з цінним внеском організму непросто.

З цією метою в програму «Анти жир» обов’язково включають аеробні, динамічні навантаження: плавання, їзду на велосипеді. Біг – мабуть, самий доступний і дієвий вид фізичної активності, якщо застосовувати її розумно. Починати рекомендується з 10-15 хвилинної пробіжки в повільному темпі 2-3 рази в тиждень. Її тривалість поступово збільшують до півгодини, частоту тренувань – до 20 в місяць. Огрядним Людям, далеким від спорту, на початковому етапі краще задовольнятися ходьбою, щоб не перенапружити серце.

Які вправи потрібно робити, щоб прибрати живіт?

Ті, що «качають» черевний прес, зміцнюють косі м’язи. Виконують їх повільно, навантаження нарощують поетапно, з 10 до 40 вправ в 3-4 підходи. Пам’ятайте, результат залежить від якості, а не від кількості.

– Займіть положення «віджимання від підлоги». Зіпріться на прямі руки, «підберіть» живіт, вирівняйте спину, тримайте таз. Загалом, тіло 2-3 хвилини, як натягнута струна. Не перестарайтеся, 15 раз досить.

– Ляжте на бік, упор на зігнуту в лікті праву руку, ліва – на талії. Корпус, від ступні до плеча, – пряма лінія. Зафіксуйте його в такій позиції на 2 хвилини. Потім перекиньтеся. Одна серія складається з 15 повторів.

– Тепер трохи ускладнимо попередню вправу, злегка опускаючи і піднімаючи стегно. 10 прогинів з одного боку і 10 – з іншого.

– Потім розташуйтеся на спині, руки за головою, ніжки зігнуті. На рахунок «раз» відривайте грудну клітку від підлоги, намагаючись правим ліктем торкнутися лівого коліна і навпаки.

– А якщо допомагати ногами, крутячи невидимі педалі, вийде знайомий з дитинства «велосипед». Улюблене вправу шкільних вчителів фізкультури. Виявляється, вони про наші фігури дбали…

– Перекочуйтеся на живіт, руки витягніть вперед. Підніміть в зв’язці праву руку і ліву ногу, потім ліву руку і праву ногу, немов пливете брасом. Вдається утримувати їх у повітрі хоча б 3 секунди, відмінно!

Звичайно, перелік, які вправи потрібно робити, щоб прибрати живіт, цими рухами не обмежується. Набридло одноманітність, вводьте що-небудь нове. Наприклад, силове навантаження.

– Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, в руках невеликі обважнювачі. Плавно нахиляйтеся в бік, піднімаючи над головою протилежну руку.

– Сідайте на гімнастичний килимок, візьміть півторакілограмові гантелі або пластикові пляшки з водою. Ноги злегка зігніть, корпус трохи відкиньте. Зробіть скручування вправо до упору, щоб зачепити підлогу біля стегна. Плавно поверніться у вихідну позицію і поверніться вліво.

Які вправи потрібно робити, щоб прибрати боки?

– Стоячи на підлозі, руки поставте на пояс, ноги – нарізно. Нагніться під кутом 90 градусів, але не вперед, а по діагоналі. Наприклад, на лівому носку. При цьому руки розведіть в сторони. Далі плавно прогніться назад, теж навскоси, «затискаючи» пліч. Руки поверніть на талію.

– Та ж вихідна позиція. Плечовий пояс повертайте вліво і вправо, намагаючись зазирнути за спину. Стежте, щоб нижня частина тулуба була нерухомою. Інакше вправа втрачає свою актуальність.

– Тепер присідання. Бачили улюблену позу борців сумо? Будемо робити те ж саме. Широко розставте ніжки. Зчеплені в замок руки покладіть на стегно. Присядьте під прямим кутом, руками окресліть над головою дугу.

– Влаштуйтеся ні спині: ноги зігнуті, ступні притиснуті до підлоги. Кладіть коліна на килимок то ліворуч, то праворуч, по черзі. Спину не піднімайте і не зміщується.

Багатьох цікавить, які вправи потрібно робити, щоб прибрати боки за короткий термін. Ефективність запропонованого комплексу зросте в кілька разів, якщо поєднувати її з дихальною гімнастикою.

Бодіфлекс проти жиру

Процес перетворення жирових покладів в енергію прискорює кисень. Щоб наситити їм кров, а значить і клітини організму, під час тренувань дихають особливим чином. Повітря вбирають різко, через ніс, максимально надуваючи живіт. Затримують в легенях і зі звуком «пааа» повільно віддають, випускаючи через губи, складені в трубочку. Черевну стінку на видиху втягують.

Заздалегідь визначтеся, які вправи потрібно робити, щоб прибрати живіт і боки, у момент затримки дихання. Це можуть бути бічні скручування, нахили, повороти, присідання. З бодіфлексом мрія про струнку красиву фігуру знайде реальні контури.

Гімнастичний обруч

Бажаєте мати осину талію і плоский животик, крутите обруч, краще обтяжений. Такий гімнастичний снаряд працює в двох іпостасях: інтенсивна м’язова розминка і масаж. Щоб після нього не залишилося синців, надіньте одяг з щільної тканини або обв’яжіть поперек товстим шарфом. Розігрів проблемної зони – позитивний фактор у боротьбі з застарілим жиром.

До речі, корисне заняття можна перетворити на приємне проведення часу. Зіставте його з переглядом телепередач, вподобаного фільму, пританцовывайте під енергійну музику. Гарний настрій – додатковий бонус за наполегливу півгодинну тренування.

Висновок

Кожен має право вибирати те, що йому подобається. Хтось упевнений: абонемент в тренажерний зал вирішить проблему з ненависними складками. І нехтує правильним харчуванням. Не замислюючись, що 80% успіху належить цій сфері життя. Інші відмовляються від бігу, плавання, велосипедних прогулянок, але ретельно стежать за тим, що їдять. Для них дієта для ледачих мінус 12 кг за 2 тижні відгуки, кефірна дієта на 7 днів фото до і після, яєчна дієта на 7 днів відгуки та результати, гречана дієта відгуки та результати схудлих. Напевно, у тих і інших є певні шанси обзавестися осикою талією.

На війні всі засоби хороші, а якщо застосовувати їх в комплексі, противник не встоїть, здасться. Які вправи треба робити, щоб прибрати живіт і боки, ми розповіли. Приплюсуйте до них розумну дієту, динамічні навантаження, і тоді ніхто не зможе вщипнути вас за бочок.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (74 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *