Які точки масажувати, щоб схуднути

5 точок на тілі, які можуть допомогти скинути зайву вагу


А ви знаєте, що навіть для того, щоб скинути зайві кілограми, також можна використовувати масаж певних точок?

Які 5 точок потрібно масажувати для того, щоб жир пішов

Точка на вушному козелке
Масажуйте його великим пальцем, по колу, 2 рази в день по 3 хвилини. Це прискорить метаболізм організму (як наслідок – позбавить від зайвої ваги) і дасть тілу бадьорість і енергію.

Підстава носа – точка в ямці між верхньою губою і початком носа. Масаж 2 рази в день по 5 хв. Окрім зниження гострого почуття голоду, точка відповідає за рівень тривожності: при масажі знижується тривога, стрес зменшується, їсти хочеться менше.

Точка, розташована під коліном (на 5 см нижче), на гомілкостопі. Масаж точки покращує процеси травлення, знімає спазми в тілі, усуває запалення. Масаж робити по колу, 2 хвилини в день. Точка безпосередньо впливає на шлунок, тому в нормі при масажі буде легкий дискомфорт.

Точка на зовнішній стороні передпліччя, на 1-2 см нижче ліктьового згину. Масаж точки виводить з організму зайву вологу і надлишок тепла, а також покращує роботу кишечника. Хвилини в день масажу вистачить.

Точка на внутрішній стороні гомілки, сантиметрів на 5 вище виступаючої кісточки. Масаж здійснювати середнім пальцем щодня по хвилині. При цьому дихання не повинно бути збитим. Масаж точки розганяє метаболізм, дає організму енергію.


Отже, масаж перерахованих вище точок прискорить метаболізм, поліпшить роботу ШКТ, виведе з організму зайву воду, знижує стрес і бажання його заїдати, і в цілому додасть енергії тіла. Все це сприяє повільному скидання жиру в вашому тілі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (62 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *