Які слова не потрібно вживати, якщо ви вирішили схуднути

Не вживайте ці слова, якщо вирішили схуднути

Перше, що може перешкодити – це відсутність психологічного настрою. Саме психологія допомагає розпрощатися із зайвими кілограмами. Коли у людини немає настрою, таке обмеження в харчуванні, а також фізичні вправи не впораються з поганою фізичною формою.

Які слова не варто застосовувати при схудненні

«Вистачить є»

Прийом їжі – це правильний фізіологічний процес, який закладений природою. Прийом їжі повинен приносити насолоду і насичувати організм цінними калоріями. Застосування виразу «вистачить є» заряджає їжу негативом, що вкрай небажано.

«Я не витримаю»

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Йти до поставленої задачі потрібно дрібними кроками. Настрій має значення. Важливо вірити в свої сили. Якщо все не виходить з першого разу, то варто пробувати ще раз. Саме це дозволяє домагатися успіху.

«Починаю схуднення в понеділок»

Для того щоб зважитися на схуднення не варто чекати понеділка, Нового року чи початку місяця. Почати цю процедуру можна абсолютно в будь-який день. Слабина, яка проявляється на вихідні, не повинна домінувати. Краще тримати себе у формі в будь-який день тижня, тоді зайві кілограми підуть значно швидше.


«Я це заслужила»

Якщо людина перебрав в їжі не варто картати себе і какає в спортивному залі, точно також як не варто заохочувати себе великим шматком торта за виконані фізичні вправи.

«Свій перекус контролювати складно»

Залежність від їжі може бути тільки на психологічному рівні. Важливо зуміти контролювати свою підсвідомість. Перекус повинен бути легким, а правильні думки повинні допомагати справлятися із зайвою вагою.