Як зробити ноги красивими: вправи для гарних ніг

Як зробити ноги красивими: вправи для гарних ніг

Про що мріють жінки? Про багатьох речах, але кожна неодмінно хоче мати красиві ноги. На жаль, з віком втрачається бажана форма, з’являються огидні горби, судинна сітка – безстороння картина дуже псує настрій. І тут виникає цілком резонне питання: як боротися з усіма цими проявами, щоб залишатися молодою і красивою? Відповідь є: правильне харчування і спорт. Але якщо визначитися з першим просто, то з самостійним складанням програми тренувань обов’язково виникнуть проблеми. Щоб досягти результату в настільки непростій справі, прислухайтеся до наших професійних порад.

Етап перший: постановка завдань

Дами не хочуть мати квадратне накачане тіло. Родзинка красивою ніжки полягає в правильному співвідношенні тонусу, витонченості і форми. Нога повинна грати в міру прокачаним м’язами, але при цьому мати довгасту форму. Але як зробити ноги красивими? Для цього при побудові програми необхідно зробити основний упор на вправи, які допоможуть позбутися від зайвих жирових відкладень, але не перевантажать м’язовою масою. Поєднання різних видів кардионагрузок з интервально-силовими заняттями – вирішення цієї непростої проблеми. При цьому необхідно враховувати, що ваги повинні бути невеликими. А також позбутися від обсягу на проблемних зонах ніг вам допоможе ефективна дієта для схуднення ніг.


Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Етап другий: важливі нюанси в складанні програми

Для отримання бажаного ефекту слід включити в тижневий графік кілька кардиосессий (тривалість 30 хвилин). Для кожної відводиться час в кінці тренування, обов’язково після основної силового навантаження. На початку занять досить десятихвилинного бігу на орбітреку або біговій доріжці. Інтенсивність темпу – від повільного до середнього. Основне завдання: прогріти всі м’язові групи.

Якщо є можливість плавати, замініть два тренування в тиждень цим чудовим видом спорту. Вода допоможе вирішити проблему з апельсиновою кіркою, усунути такі побічні ефекти схуднення обвисання шкіри і утворення розтяжок. Досягається це за рахунок різниці температури води і тіла. Для усунення цього дисбалансу організм витрачає додаткові калорії.

Одночасно ви зможете переносити акцент навантаження тільки на ноги, виконуючи ту ж роботу на побудову бажаних м’язових груп. Не слід опрацьовувати м’язи до їх відновлення. Рекомендований комплекс вправ для красивих ніг виконується через день. Чим коротше інтервал відпочинку, тим інтенсивніше тренінг. Для підготовлених спортсменів можна замінити інтервали відпочинку короткостроковими статичними вправами. У вас вийде чергування динамічних і статичних навантажень, що дуже швидко принесе результат.


Етап третій: засоби досягнення поставлених цілей

Основними засобами були і залишаються фізичні вправи. Пропонуємо вашій увазі кілька ефективних варіацій для м’язів ніг і сідниць.

Книжка. Лежачи на правому боці, ноги під кутом 90 градусів по відношенню до тулуба. Коліна зігнуті. Упор на передпліччя правої руки. Ліва притримує млинець або гантель на стегні. Виконуємо мінімум 15 підйомів зігнутою ногою вгору так, ніби відкриваємо книжку. Темп виконання – середній. Після 15-го підйому залишаємо ногу вгорі, утримуючи протягом 15 секунд. Потім починаємо новий сет, що складається з 15 повторень. Чергуючи статику з динамікою, виконуємо 4 підходи. Якщо ваша фізична підготовка знаходиться на низькому рівні, замініть статичне утримання кінцівки на 15-секундний відпочинок. Щоб зробити ноги красивими, вага обтяження повинен складати від 3 до 5 кілограм.

Ходьба випадами з гантелями. Виконуючи вправу, не забувайте стежити за дотриманням правильної техніки. Спина повинна залишатися прямою, коліно не виходити за лінію носка. Виконуємо 12-15 разів. Сет повторюємо три рази.

Тяга на прямих ногах з гантелями – ще одна вправа для гарних ніг. І знову – 12-15 разів з трикратним повторенням.
Присідання «пліє» з гантелями. Чергуємо сет пружинистих присідань з 15 разів з таким же сетом звичайних присідань. Всього 3-4 підходи. Чим коротше інтервал відпочинку, тим краще.

Між цими вправами доцільно виконувати серії для преса, спини. Закінчувати тренування необхідно розтягуванням. Якщо ви прислухаєтеся до нашої поради і два заняття в тиждень приділіть плавання, відновлення буде проходити набагато швидше, не буде турбувати біль у м’язах.


Етап останній і дуже важливий: харчування

Звільніть свій раціон від важких вуглеводів. Вживайте якомога більше овочів і фруктів. Після тренування їжте не раніше ніж через 1,5 години. Останній прийом їжі повинен бути за 3 години до сну. Розбийте свій денний раціон на 5-6 прийомів. Випивайте достатню кількість рідини: води, несолодкого компоту або інших дієтичних напоїв.


Тепер ви знаєте, як зробити ноги красивими, вправи для гарних ніг і основні принципи харчування допоможуть вам досягти чудового результату!