Як змусити себе схуднути, якщо немає сили волі

Як змусити себе схуднути, якщо немає сили волі


Отже, якщо ваше питання змучив: як змусити себе схуднути, якщо немає сили волі, можна вам допомогти, потрібно лише правильно до цієї справи підійти. Якщо сама думка вам ненависна про спорт і дієти, наші поради допоможуть правильно подивитися на задачу схуднення, і в результаті ви її точно подужаєте, притому без особливих труднощів і складнощів. Отже, якщо ви хочете схуднути, але сил немає зайнятися цим інтенсивно, рекомендуємо:

• не звертатися до жорстких дієт (все одно не витримаєте);
• не націлюватися на швидкі способи;
• вам не підходить голодування, не беріться за нього;
• вам не осилити одноманітне меню, зірветеся;
• ви не зможете займатися спортом, і не починайте, щоб не довелося кидати і розчаровуватися.


Вам потрібно налагодити процес зниження ваги таким чином, щоб ви його утисків практично не відчували, щоб все проходило більш-менш комфортно, притому поступово і м’яко.
Спробуйте такий рецепт в своє меню включити: котлети з гарбуза рецепти швидко і смачно, а ще корисно.

Для схуднення вам потрібно:

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

• налаштуватися, що процес буде повільним, але впевненим;
• шукати прості способи;
• сказати собі: це буде легко;
• знайти мотивацію, наприклад: кожен день собі в умі показувати картинку – як ви, легка, витончена, йдете в самому карколомному вбранні, а мужики самі собою в штабелі складаються! (приємно? Це вже добре, значить, мотивація є!)
• налаштуватися, що схуднення – не найважливіша мета в житті, головне сім’я, робота, близькі, а це так, по ходу справи, приємне доповнення, і якщо щось не вийде – не страшно, знайдете інший шлях.

Тоді не буде розчарувань і опускання рук, просто ще один досвід, за яким послідує другий, і третій – теж не страшно, з якоїсь спроби все одно вийде.

Як полегшити процес схуднення:

• Чим простіше метод схуднення, який ви виберете, тим краще.
• Умовте подружку стати вашою соратницею (веселіше, можна ділитися враженнями, підтримувати один одного, брати приклад з неї, або навпаки, їй подавати. і т. д.)
Для кращої мотивації: історії схуднення з фото до і після.

Знайте, що жорстка сила волі є далеко не у кожного, і багатьом це дійсно жахливо важко (вам буде приємно, що ви не одна така, але тим не менш в інших виходить, і ви зможете). Причин, чому багато хто не можуть схуднути, вірніше, не можуть змусити себе взятися серйозно за це, може бути багато. Найперша з них – те, що вибирають собі непідйомні дієти або навантаження, і розчаровуються, коли не отримують бажаного результату. Вони, не вникаючи в причини, часто опускають руки при перших же невдачах, і, змирившись, часто перетворюються в оплывшие жиром тілеса, ви ж цього не бажаєте?

Перші кроки до схудненню


Отже, мотивація є, з завданням, для чого худнути, розібралися, на позитив налаштувалися, поїхали далі.
Купіть собі контролюючий пояс – одягаючи його, кожен раз ви будете бачити результати своїх дій. Якщо добре худнули, пояс застібнеться на наступну застібку, якщо переїли – застегнете насилу, відразу видно успіхи або поразки!

Якщо хочете отримати результати ефективніше – купіть сукню на розмір менше і міряйте його періодично (виберіть таке, як мрієте). Так ви будете бачити, як подвигаетесь до своєї мрії.
Дізнайтеся, скільки калорій потрібно вживати в день, щоб схуднути.

Заведіть собаку, вигулюйте її – отримаєте подвійну користь. І ходити більше на свіжому повітрі станете, і одного беззавітного придбаєте, радість від спілкування з животинкой отримаєте, а це позитивні емоції, які нам потрібні. Не можете завести собачку – сідайте на велосипед, йдіть у басейн – загалом, виберіть те, що вам буде приємно, що не буде вас в тугу вганяти, а що з радістю сприймете. Заохочуйте себе за успіхи цікавою покупкою, або походом в клуб з подружками.

Якщо ви хочете схуднути після пологів – тут ситуація особлива. Не можна сидіти на дієтах, навантажувати себе фізичними вправами, все це зашкодить малюкові. Краще наберіться терпіння, все увійде в норму. Головне – не переїдати, візьміть за правило їсти часто, потроху, і ваш організм налаштуватися як слід. Він не буде поспішати робити запаси, знаючи, що його у будь-яку хвилину нагодують. Помилку, до речі, роблять ті, хто не снідає, або взагалі їсть раз на день, а потім скаржиться – раз на день їм, і не худну, а ще й поправляюсь – тепер зрозуміло, чому?


Почніть робити зарядку вранці – це так бадьорить організм, так налаштовує на позитив, ви й не помітите, як почавши вранці з 15-хвилинної зарядки, ви звикнете, і втянетесь вже через 3-4 тижні.
Перестаньте їсти ввечері – друге золоте правило, приведущее вас до перемоги.

Отже, підведемо підсумки, як схуднути, якщо немає сили волі:
• Налаштовуємося на повільний, але впевнений результат.
• Робимо ранкову зарядку.
• Гуляти з собачкою (ходимо в басейн, їздимо на велосипеді тощо)
• Не їмо пізно ввечері.
• Дрібно харчуємося, прибираємо булочки і жирну їжу зводимо до мінімуму.

Все, цього поки що досить, щоб шалька терезів почала зрушуватися вліво. Ура, у вас все вийшло, тепер, побачивши результати, ви можете підсилити навантаження, ще підкоригувати харчування, і результати будуть ще ефективніше. Так поступово ви увійдете в норму, і організм сам буде підказувати, що ще можна зробити для досягнення мети – отримання ідеального тіла, удачі!

Може, ви вже дозріли для більш радикальних методів? Тоді спробуйте: сирна дієта для схуднення на 10 кг за тиждень.