Як влаштувати гарний фуршет

Що потрібно для організації гарного фуршету

Коли на урочистий захід збирається багато людей, навіть просто День Народження в колі великої родини, відмінним виходом для святкового столу є організація фуршету. При такій подачі страв не потрібно намагатися кожному знайти місце за столом, а ось смаколики можуть бути різними за складом і цікавими по подачі.

Фуршет – це можливість щільно поїсти, вільно поспілкуватися і мобільно провести час під час святкового заходу. Перед тим, хто приймає гостей, стоїть важливе завдання: правильно організувати фуршет. Далі розглянемо основні правила подачі та прикраси страв.

Цікаво! Саме слово «фуршет» прийшло з Франції. Дослівно воно перекладається «на вилку». Як правило, це єдиний прилад, який потрібен, щоб покуштувати закуски з фуршетного столу.

Про правилах організації

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Перед заходом обов’язково потрібно подумати про оформлення музикою, про розважальній програмі. Не можна допустити, щоб гості були надані самі собі і не могли знайти місце на святковому заході.


Звичайно, центром свята буде великий стіл (або кілька сервірувальних столів) на якому подані всі закуски, десерти і напої. Важливо не ставити стіл надто близько біля стіни: у гостя повинна бути можливість підійти до закусок з кожної сторони. За правилами такі столи повинні бути вище, ніж звичайні обідні столи, адже гостям доведеться стояти перед ними. Обов’язково на стіл подаються тільки ті закуски, які можна легко взяти руками або наколоти на вилку.

В обов’язковому порядку на столі для проведення фуршету повинна бути чиста довга скатертину. Добре виглядають вишневі або зелені тони, які є практичними. Якщо скатертина недостатньо довга, потрібно приколоти до неї спідницю, яка приховає ніжки столика.

На які моменти звернути особливу увагу:

• Від центру столика потрібно симетрично розташовувати закуски і салати, гаряче, фрукти і десерти. Краю столу повинні залишатися порожнім для зручності гостей;
• В ідеалі можна зробити окремі сервірувальні столики для закусок, гарячих страв, десертів і напоїв. Окремо ставиться столик з чистим посудом, столовими приборами;
• Для фуршету ідеально підходить світла, краще всього, біла посуд. Прикраса фуршету – це не сама посуд, а строкато і красиво подані закуски;
• Обов’язково в приміщенні, де проходить фуршет, потрібно організувати кілька місць, щоб можна було присісти. Адже не кожному буде зручно їсти стоячи;
• Декор – обов’язковий елемент такої подачі святкових закусок. Це можуть бути живі квіти, повітряні кулі, статуетки, паперові прикраси або інші варіанти декоративного оформлення;


Щоб надихнутися красивим фуршетом, можна переглянути фотографії з різних свят. Сьогодні така культура подачі закусок стає все більш популярною в нашій країні, і з’являються різні додаткові атрибути і рецепти для кращої реалізації фуршету.