Як вибрати кухонний подрібнювач

Особливості вибору кухонного подрібнювача

Кухонний комбайн – це дорога покупка, яка, до того ж, займає багато місця на кухні не тільки в процесі його використання, але також зберігання. Інша справа, компактні подрібнювачі. Це універсальні побутові прилади, які на сучасній кухні незамінні. З назви зрозуміло, що прилад використовується для подрібнення продуктів. Яких саме? Та будь-яких: м’ясо, овочі, горіхи.

Про особливості вибору

Щоб вибрати кухонний подрібнювач було легше, слід розуміти, що саме це за прилад, і які функції повинні бути присутніми у ньому обов’язково. Сьогодні можна купити подрібнювач ручний (механічний) або електричний. Обидва варіанти прості в застосуванні, але електричний прилад є більш функціональним і може нарізати, на відміну від ручного варіанта, всі продукти з величезною швидкістю.

Важливо! Електричні подрібнювачі, наприклад, BOSCH MMR-08A1 або інші марки, можуть подрібнювати м’ясо та рибу, овочі, а також фрукти, горіхи, лід і навіть крупи. На сьогоднішній день такі моделі вважаються затребуваними і максимально функціональними.

Про устрій приладу

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Електричний подрібнювач продуктів – це невеликий посуд, в який вставляються ножі. Вони мають безпосередній контакт з мотором (цілях безпеки зашитий в корпус) приладу, що дозволяє подрібнювати продукти, лише натиснувши одну кнопочку. При покупці приладу важливо звертати увагу на показники потужності. Чим вона вища, тим працює пристрій швидше, ефективніше.

Рада! Варто купувати прилади потужністю від 600 Вт і вище, прилади з показниками менше цього не зручні в експлуатації.


Про функціональності

При виборі конкретного подрібнювача потрібно зрозуміти, що вміє робити цей прилад. Точно він може подрібнювати тверді речовини, припустимо, лід. Вкрай важливо купувати прилади, виготовлені тільки з якісних матеріалів. Навіть пластик може відрізнятися за якістю та подрібнювачі з якісного пластику, припустимо, GORENJE S 400 B, вірою і правдою служитимуть довго.


Дуже зручно, якщо в кришці буде отвір, через яке, не зупиняючи прилад, можна буде додати нову порцію продукту. Також слід звертати увагу на безпеку використання приладу. Що стосується цінового діапазону, то він буде різним в залежності від фірми виробника. Але сьогодні кухонні подрібнювачі – це доступна і необхідна кухонна техніка, яка полегшує процеси приготування будь-яких страв.

Якщо навіть після цих слушних порад визначитися з вибором все ще складно, то на сайті ФОКСТРОТ працює спеціальна гаряча лінія, фахівці якої ввічливо і по справі відповідають на всі питання і допомагають зробити максимально правильний вибір будь-якої техніки, в тому числі, подрібнювача, за конкретними запитами.