Як вибрати кухонний подрібнювач

Особливості вибору кухонного подрібнювача

Кухонний комбайн – це дорога покупка, яка, до того ж, займає багато місця на кухні не тільки в процесі його використання, але також зберігання. Інша справа, компактні подрібнювачі. Це універсальні побутові прилади, які на сучасній кухні незамінні. З назви зрозуміло, що прилад використовується для подрібнення продуктів. Яких саме? Та будь-яких: м’ясо, овочі, горіхи.

Про особливості вибору

Щоб вибрати кухонний подрібнювач було легше, слід розуміти, що саме це за прилад, і які функції повинні бути присутніми у ньому обов’язково. Сьогодні можна купити подрібнювач ручний (механічний) або електричний. Обидва варіанти прості в застосуванні, але електричний прилад є більш функціональним і може нарізати, на відміну від ручного варіанта, всі продукти з величезною швидкістю.

Важливо! Електричні подрібнювачі, наприклад, BOSCH MMR-08A1 або інші марки, можуть подрібнювати м’ясо та рибу, овочі, а також фрукти, горіхи, лід і навіть крупи. На сьогоднішній день такі моделі вважаються затребуваними і максимально функціональними.

Про устрій приладу

Електричний подрібнювач продуктів – це невеликий посуд, в який вставляються ножі. Вони мають безпосередній контакт з мотором (цілях безпеки зашитий в корпус) приладу, що дозволяє подрібнювати продукти, лише натиснувши одну кнопочку. При покупці приладу важливо звертати увагу на показники потужності. Чим вона вища, тим працює пристрій швидше, ефективніше.

Рада! Варто купувати прилади потужністю від 600 Вт і вище, прилади з показниками менше цього не зручні в експлуатації.


Про функціональності

При виборі конкретного подрібнювача потрібно зрозуміти, що вміє робити цей прилад. Точно він може подрібнювати тверді речовини, припустимо, лід. Вкрай важливо купувати прилади, виготовлені тільки з якісних матеріалів. Навіть пластик може відрізнятися за якістю та подрібнювачі з якісного пластику, припустимо, GORENJE S 400 B, вірою і правдою служитимуть довго.


Дуже зручно, якщо в кришці буде отвір, через яке, не зупиняючи прилад, можна буде додати нову порцію продукту. Також слід звертати увагу на безпеку використання приладу. Що стосується цінового діапазону, то він буде різним в залежності від фірми виробника. Але сьогодні кухонні подрібнювачі – це доступна і необхідна кухонна техніка, яка полегшує процеси приготування будь-яких страв.

Якщо навіть після цих слушних порад визначитися з вибором все ще складно, то на сайті ФОКСТРОТ працює спеціальна гаряча лінія, фахівці якої ввічливо і по справі відповідають на всі питання і допомагають зробити максимально правильний вибір будь-якої техніки, в тому числі, подрібнювача, за конкретними запитами.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (69 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *