Як швидко накачати прес до кубиків в домашніх умовах чоловікові

Як чоловікові швидко накачати прес до кубиків в домашніх умовах

Між іншим, як швидко накачати прес до кубиків в домашніх умовах чоловікові дізнатися набагато простіше, ніж те ж саме, стосовно до дівчат. Сама природа подбала про те, щоб «кубики» і «швидко» зустрілися в одному реченні для вас. Адже в чоловічому організмі спочатку менше жиру, ніж у жіночому. Навіть якщо особливо не стежити за харчуванням, досить складно набрати більше 25% жирової тканини, зберігаючи нормальну фізичну активність. Більше жиру тільки у тих, хто екстремально багато їсть і мало рухається. Але всі варіанти виправити, і накачати прес в домашніх умовах може майже будь-який чоловік.

Чому прес накачується, але кубиків немає

Зазвичай ми виконуємо в домашніх умовах:

• скручування лежачи на підлозі, тобто приведення нижніх ребер до тазових кісток, стопи у сідниць, живіт підтягнутий, руки за головою;
• підйоми ніг з положення лежачи на підлозі — просто піднесення обох кінцівок до перпендикуляра підлозі, і опускання їх назад;
• нахили з гантелями в сторони для косих м’язів;
повний підйом корпусу. Тут фантазія «користувачів» багата. І звичайно всі закріплюють стопи під диваном або ліжком, і роблять різкі, буквально махові рухи, щоб вивести свій корпус ближче до стегон

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Такі рухи роблять на стільки повторень, скільки це максимально можливо. При середньому рівні фізичних навичок, звичайний чоловік доходить до 30 повторів десь за півтора-два місяці. Вгадайте, що ж ми качаємо в такому режимі?

Качаємо прес, але це не повна відповідь. Як і інші м’язові групи, наш черевний прес складається з м’язових волокон різного типу. Так ось виконуючи рухи за 30 секунд у підході ми працюємо переважно повільними м’язовими волокнами. Ці трудівники допомагають нам утримувати корпус вертикально, коли на спині лежить рюкзак і ми йдемо по місту. Але природа зробила їх досить тонкими і не здатними до гіпертрофії. Тому кубиків з такою роботою нам не бачити.

Що ж робити? Прес потрібно опрацьовувати в силовому режимі, точно так само, як і інші м’язові групи, якщо ми хочемо домогтися його зростання. А ще — поєднувати суто силові режими з «гипертрофийными», коли ми працюємо з обтяженням, але можемо виконати 4-6 повторень, а 8-12.

Дізнайтеся точніше, скільки потрібно качати прес для позбавлення від живота?.

Все, начебто, просто — береш в руки гирю в скручуванні, гантель затискаєш між стопами в підйомі і не забуваєш про обтяження в повному підйомі корпусу. Але технічно такі рухи на прямій поверхні підлоги виконати досить складно. Між тим, проблема накачування преса до кубиків вирішується покупкою мінімального обладнання.

Чому на турніку прес до кубиків накачается швидше

Перш за все, вам не будуть потрібні значні обтяження. Так, треба буде додати 1-2 скручування з гантеллю або гірей до вправ на турніку, але спочатку цілком достатньо буде вивчення підйому шкарпеток до перекладини. У цій вправі м’язи преса долають значний опір, вони розтягнуті, і для їх скорочення потрібно витратити багато сил. Тому підйом шкарпеток до перекладині на турніку — єдине рух без обтяження, що веде до гіпертрофії.

Крім турніка добре б придбати півсферу босу, м’яч для фітнесу або недорогу похилу лаву. Збільшення кута нахилу корпусу у вихідному положенні допоможе вам сильніше розтягнути і скоротити м’язи.

Зразковий комплекс вправ для накачування преса в домашніх умовах чоловікові

До речі, подивіться вправи для внутрішньої поверхні стегна в домашніх умовах.

Підйом шкарпеток до перекладині

Прийміть вис хватом трохи ширше плечей. Самі плечі повинні бути стабільні, щоб цього добитися — зведіть лопатки до хребта і опустіть до тазу. Трохи відтягніть носки вниз, потім скоротіть прес, і почніть рухатися одночасно носками до перекладині, і тазовими кістками до нижніх ребер. Дозвольте інерції доробити роботу за вас, підведіть шкарпетки до перекладини і плавно, не розслабляючи прес опустіться. Досить робити це рух 4-6 разів дуже повільно, щоб опускання займало не менше 20 секунд, щоб домогтися істотного результату. Підходів потрібно близько 3-4.

«Російське» скручування з вагою

Потрібно взяти в руки будь обтяження, гантель або гиря підійде, і сісти на сідниці. Спина пряма, живіт підтягнутий. Стопи для початку розташовуються на підлозі, згодом ноги можна буде відірвати від його поверхні і вивести вище. Потрібно з силою втягувати живіт, і виводити снаряд по черзі вправо і вліво, намагаючись не розгойдуватися в цій позі. Досить зробити 12 таких обертань., 3-4 підходу

«Розтягнуте» скручування

Слід лягти спиною на платформу босу, або диванну подушку так, щоб плечі і сідниці опинилися на підлозі. Далі — втягнути живіт, підтягнути його буквально до попереку, вивести руки за голову, і випрямити їх. Можна взяти в руки обтяження, якщо сам підйом дається легко. Далі слід повільно призвести нижні ребра до тазових кісток, і повернутися назад. Виконуйте на 6-8 повторень, але скорочуйте прес з таким зусиллям, щоб він буквально тремтів на останньому повторенні.

Доповнити цей комплекс можна позою планки — встаньте в упор на передпліччя і шкарпетки, витягніть верхівку вперед, і втягніть живіт. Стійте так від 30 до 90 секунд. Виконайте 2-3 підходу.

Кубики преса і швидкість їх прояву

Зазвичай швидкість накачування преса чоловіка залежить від форми м’язів і …відсотка жиру. Останній параметр умовний, прес просто швидше проявиться, якщо жиру менше. Однак є й інші речі, на які варто звертати увагу. Пресом обзавестися простіше, якщо виконуєш силові вправи з вільними обтяженнями. Ті, хто роблять «базу» зазвичай навіть не «поглиблюються» далі підйому шкарпеток до перекладині, і прес у них є. В іншому, якщо дотримуватися дієти і спочатку не мати більше 20% жиру, можна обзавестися видимими кубиками тижнів за 8-12.

Якщо нічого не допомагає», треба збільшувати ваги обтяжень, робити вправи з повною концентрацією, і працювати так, щоб мала кількість повторів викликало м’язовий відмову. А ще — трохи уважніше стежити за харчуванням, виключити всі продукти, що затримують воду, і контролювати розмір порцій. У будь-якому випадку, швидкість індивідуальна, варто докласти трохи більше зусиль, і ви обов’язково досягнете своєї мети.

Дізнайтеся, як японці радять худнути швидко в животі.