Як швидко накачати прес до кубиків в домашніх умовах чоловікові

Як чоловікові швидко накачати прес до кубиків в домашніх умовах

Між іншим, як швидко накачати прес до кубиків в домашніх умовах чоловікові дізнатися набагато простіше, ніж те ж саме, стосовно до дівчат. Сама природа подбала про те, щоб «кубики» і «швидко» зустрілися в одному реченні для вас. Адже в чоловічому організмі спочатку менше жиру, ніж у жіночому. Навіть якщо особливо не стежити за харчуванням, досить складно набрати більше 25% жирової тканини, зберігаючи нормальну фізичну активність. Більше жиру тільки у тих, хто екстремально багато їсть і мало рухається. Але всі варіанти виправити, і накачати прес в домашніх умовах може майже будь-який чоловік.

Чому прес накачується, але кубиків немає

Зазвичай ми виконуємо в домашніх умовах:

• скручування лежачи на підлозі, тобто приведення нижніх ребер до тазових кісток, стопи у сідниць, живіт підтягнутий, руки за головою;
• підйоми ніг з положення лежачи на підлозі — просто піднесення обох кінцівок до перпендикуляра підлозі, і опускання їх назад;
• нахили з гантелями в сторони для косих м’язів;
повний підйом корпусу. Тут фантазія «користувачів» багата. І звичайно всі закріплюють стопи під диваном або ліжком, і роблять різкі, буквально махові рухи, щоб вивести свій корпус ближче до стегон

Такі рухи роблять на стільки повторень, скільки це максимально можливо. При середньому рівні фізичних навичок, звичайний чоловік доходить до 30 повторів десь за півтора-два місяці. Вгадайте, що ж ми качаємо в такому режимі?

Качаємо прес, але це не повна відповідь. Як і інші м’язові групи, наш черевний прес складається з м’язових волокон різного типу. Так ось виконуючи рухи за 30 секунд у підході ми працюємо переважно повільними м’язовими волокнами. Ці трудівники допомагають нам утримувати корпус вертикально, коли на спині лежить рюкзак і ми йдемо по місту. Але природа зробила їх досить тонкими і не здатними до гіпертрофії. Тому кубиків з такою роботою нам не бачити.

Що ж робити? Прес потрібно опрацьовувати в силовому режимі, точно так само, як і інші м’язові групи, якщо ми хочемо домогтися його зростання. А ще — поєднувати суто силові режими з «гипертрофийными», коли ми працюємо з обтяженням, але можемо виконати 4-6 повторень, а 8-12.

Дізнайтеся точніше, скільки потрібно качати прес для позбавлення від живота?.

Все, начебто, просто — береш в руки гирю в скручуванні, гантель затискаєш між стопами в підйомі і не забуваєш про обтяження в повному підйомі корпусу. Але технічно такі рухи на прямій поверхні підлоги виконати досить складно. Між тим, проблема накачування преса до кубиків вирішується покупкою мінімального обладнання.

Чому на турніку прес до кубиків накачается швидше

Перш за все, вам не будуть потрібні значні обтяження. Так, треба буде додати 1-2 скручування з гантеллю або гірей до вправ на турніку, але спочатку цілком достатньо буде вивчення підйому шкарпеток до перекладини. У цій вправі м’язи преса долають значний опір, вони розтягнуті, і для їх скорочення потрібно витратити багато сил. Тому підйом шкарпеток до перекладині на турніку — єдине рух без обтяження, що веде до гіпертрофії.

Крім турніка добре б придбати півсферу босу, м’яч для фітнесу або недорогу похилу лаву. Збільшення кута нахилу корпусу у вихідному положенні допоможе вам сильніше розтягнути і скоротити м’язи.

Зразковий комплекс вправ для накачування преса в домашніх умовах чоловікові

До речі, подивіться вправи для внутрішньої поверхні стегна в домашніх умовах.

Підйом шкарпеток до перекладині

Прийміть вис хватом трохи ширше плечей. Самі плечі повинні бути стабільні, щоб цього добитися — зведіть лопатки до хребта і опустіть до тазу. Трохи відтягніть носки вниз, потім скоротіть прес, і почніть рухатися одночасно носками до перекладині, і тазовими кістками до нижніх ребер. Дозвольте інерції доробити роботу за вас, підведіть шкарпетки до перекладини і плавно, не розслабляючи прес опустіться. Досить робити це рух 4-6 разів дуже повільно, щоб опускання займало не менше 20 секунд, щоб домогтися істотного результату. Підходів потрібно близько 3-4.

«Російське» скручування з вагою

Потрібно взяти в руки будь обтяження, гантель або гиря підійде, і сісти на сідниці. Спина пряма, живіт підтягнутий. Стопи для початку розташовуються на підлозі, згодом ноги можна буде відірвати від його поверхні і вивести вище. Потрібно з силою втягувати живіт, і виводити снаряд по черзі вправо і вліво, намагаючись не розгойдуватися в цій позі. Досить зробити 12 таких обертань., 3-4 підходу

«Розтягнуте» скручування

Слід лягти спиною на платформу босу, або диванну подушку так, щоб плечі і сідниці опинилися на підлозі. Далі — втягнути живіт, підтягнути його буквально до попереку, вивести руки за голову, і випрямити їх. Можна взяти в руки обтяження, якщо сам підйом дається легко. Далі слід повільно призвести нижні ребра до тазових кісток, і повернутися назад. Виконуйте на 6-8 повторень, але скорочуйте прес з таким зусиллям, щоб він буквально тремтів на останньому повторенні.

Доповнити цей комплекс можна позою планки — встаньте в упор на передпліччя і шкарпетки, витягніть верхівку вперед, і втягніть живіт. Стійте так від 30 до 90 секунд. Виконайте 2-3 підходу.

Кубики преса і швидкість їх прояву

Зазвичай швидкість накачування преса чоловіка залежить від форми м’язів і …відсотка жиру. Останній параметр умовний, прес просто швидше проявиться, якщо жиру менше. Однак є й інші речі, на які варто звертати увагу. Пресом обзавестися простіше, якщо виконуєш силові вправи з вільними обтяженнями. Ті, хто роблять «базу» зазвичай навіть не «поглиблюються» далі підйому шкарпеток до перекладині, і прес у них є. В іншому, якщо дотримуватися дієти і спочатку не мати більше 20% жиру, можна обзавестися видимими кубиками тижнів за 8-12.

Якщо нічого не допомагає», треба збільшувати ваги обтяжень, робити вправи з повною концентрацією, і працювати так, щоб мала кількість повторів викликало м’язовий відмову. А ще — трохи уважніше стежити за харчуванням, виключити всі продукти, що затримують воду, і контролювати розмір порцій. У будь-якому випадку, швидкість індивідуальна, варто докласти трохи більше зусиль, і ви обов’язково досягнете своєї мети.

Дізнайтеся, як японці радять худнути швидко в животі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (76 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *