Як прибрати жир зі спини в домашніх умовах за короткий термін

Як прибрати жир зі спини в домашніх умовах

Зміст []

 • Вправи від складок на спині
 • Як прибрати жир зі спини під лопаткою
 • Як прибрати жир зі спини і боків
 • Вправи з гантелями
 • Вправи на фітболі
 • Проста зарядка, щоб прибрати жирові відкладення на спині
 • Зведення і розведення лопаток
 • Повороти в сторони
 • Човник
 • Прогинання спини
 • Зведення і розведення рук
 • Спиною до стіни
 • Дієта для схуднення спини
 • Масаж спини для схуднення
 • Причини появи складок на спині

Вправи від складок на спині

Один з найбільш ефективних і корисних способів корекції фігури – це правильно підібрані фізичні навантаження. У цій статті ми розглянемо вправи, які допоможуть прибрати жир зі спини у жінок в домашніх умовах, докладно опишемо, як і для чого потрібно робити те або інша вправа.

Як прибрати жир зі спини під лопаткою

Для того, щоб налаштувати контур спини в області під лопатками потрібно виконувати цілий комплекс вправ. Цей комплекс можна робити кілька разів на тиждень, повторюючи кожне з вправ по 7 або 10 повторень.

Для цієї зони підходять наступні досить прості і зрозумілі вправи:

1. Віджимання. Найбільший ефект дають віджимання від підлоги. Але при недостатній фізичній підготовці можна почати з віджимань від стіни, після взяти планку трохи нижче – стіл, стілець, диван і так далі, поступово готуючи м’язи до того, щоб почати віджимання від підлоги.

2. Підтягування широким хватом. Потрібно захопити перекладину турніка широко розведеними руками. Підтягуватися можна почати з одного або декількох разів, поступово додаючи по 1 разу з кожним тренуванням.

3. Стрибки зі скакалкою. Досить дієве вправу для всіх груп м’язів, в тому числі і для спини.


Є ще два види фізичної активності, які дають дивовижні результати при систематичному підході. Це біг і плавання. Ці види вправ підтримають в тонусі багато м’язи, в тому числі і ті, що розташовані в проблемних зонах спини.

Як прибрати жир зі спини і боків

Прибрати непотрібні складки і обсяг зі спини і боків допоможуть вправи у вигляді поворотів, нахилів і скручувань. Крім цього є тренажери, які спрямовані на опрацювання саме цих зон і не тільки. Такими тренажерами є:

1. Велотренажер. Він допоможе скорегувати багато проблемні зони, в тому числі підтягти м’язи спини, в тому числі і найширший м’яз спини, прибрати складки жиру з боків.

2. Тяговий тренажер. Допомагає прокачати всі м’язи спини і преса.

3. Гребний тренажер. Опрацьовує найширшу і трапецієподібну м’язи.

Вправи з гантелями

Є кілька вправ з гантелями для того, щоб прибрати жир зі спини, підтягти м’язи. Вони досить прості, їх можна виконувати як в тренажерному залі, так і вдома. Гантелі можна замінити пластиковими пляшками з піском або водою. Давайте розглянемо найефективніші з них:


1. Тяга в положенні «в полунаклоне» і «напівприсіданні». Потрібно взяти дві гантелі в руки. Розставити ноги на ширині плечей і трохи присісти. Корпус при цьому потрібно злегка нахилити вперед. У такому положенні потрібно піднімати гантелі, згинаючи руки в ліктях і опускати назад.

2. Присідання з гантелями. Для цієї вправи руки з гантелями повинні бути завжди опущено. У такому положенні потрібно присідати, не змінюючи положення рук.

3. Нахили з гантелями в руках. Руки з боків з гантелями. Треба нахилитися вперед, поки спина не буде паралельна підлозі і випрямитися.

4. Тяга в нахилі. Потрібно взяти в руки гантелі. Нахилитися вперед, злегка зігнувши коліна. Руки опущені вниз. Далі потрібно згинати руки в ліктях і опускати назад.

Починати виконувати вправи можна з декількох разів, поступово збільшувати кількість повторів. Після можна збільшити вагу гантелей.

Вправи на фітболі

За допомогою м’ячі для фітнесу можна виконувати безліч вправ для різних груп м’язів, для тренування, розтяжки і так далі. Опрацювати спину на м’ячі можна дуже ефективно. Самим простим і ефективним вправою з м’ячем для спини буде піднімання корпусу, спершись на м’яч. Для цієї вправи потрібно лягти животом на м’яч, зафіксувати ноги. Руки за головою. Потрібно піднімати і опускати тулуб кілька разів. Коли корпус піднято, потрібно затриматися так на кілька секунд і опуститися.

Ці вправи для тих, хто шукає відповідну методику, як прибрати зі спини жирові складки. Їх можна використовувати всі або деякі з них, поєднувати з дієтою, масажем. Тоді результат порадує дуже швидко.


Проста зарядка, щоб прибрати жирові відкладення на спині

А тепер давайте розглянемо деякі, зовсім прості вправи, які потрібно виконувати замість зарядки щоранку. Якщо робити це регулярно і старанно, то при невеликих зусиллях, спина наблизиться до ідеальної.

Зведення і розведення лопаток

Найпростіше, але при цьому один з результативних вправ – це зведення і розведення лопаток. Його можна робити вранці, вдень, ввечері, в будь-який час, головне регулярно. Потрібно просто в положенні прямо звести і після розвести лопатки. Повторювати кілька разів із зусиллям.


Повороти в сторони

Треба встати так, щоб ступні були на ширині плечей. Повороти потрібно виконувати з погойдуванням на всю можливу амплітуду з відведенням плеча і руки назад. Спочатку в одну сторону, потім в іншу.

Човник

Необхідно лягти на підлогу, на живіт, руки витягнути вперед і стулити долоні. Далі потрібно піднімати одночасно руки і ноги у витягнутому положенні вгору, потім опускатися назад.


Прогинання спини

Знайоме всім вправа «кішка». Для нього потрібно встати на карачки і прогинати спину максимально вгору, опускаючи голову, потім спину вниз, а голову вгору. Потрібно виконувати його із зусиллям.

Зведення і розведення рук

Це вправа з обважненням. В якості вантажу можна використовувати гантелі або пляшки з піском, водою. Взявши в руки будь-який з перерахованих предметів потрібно їх витягнути в сторони і зводити перед собою.

Спиною до стіни

Треба притулитися до стіни всією спиною, плечима і сідницями. Не змінюючи положення, дотягніться лівою рукою до стіни з боку правого плеча. Потім навпаки.

Дієта для схуднення спини

Якщо є проблема з жировими відкладеннями складками на спині, то для того, щоб виправити становище краще використовувати відразу кілька методів. Наприклад, фізичне навантаження і особливу дієту. Це дасть приголомшливий результат в досить короткі терміни. Вправи для цієї зони ми описали вище в статті, тепер розглянемо можливу дієту.


Для того, щоб позбавиться від зайвого жиру в області спини можна слідувати загальним рекомендаціям для здорового харчування й для зниження калорійності страв. Слід врахувати головні принципи харчування:

1. Більше пити, ніж є. Пити звичайну чисту воду.
2. Знизити вміст солі в продуктах харчування.
3. Є менше або зовсім виключити солодке і борошняне.
4. Більше свіжих овочів і фруктів.
5. Нежирне варене м’ясо або риба краще, ніж м’ясо в іншій обробці.
6. Є маленькими порціями і ретельно пережовувати.

Прийомів їжі за день має бути кілька (4-5) з невеликим інтервалом. Можна використовувати будь-яку дієту, головне виконувати всі рекомендації і не забувати про фізичному навантаженні.

Важливо! У розвантажувальні дні або при жорсткій дієті не потрібно посилювати тренування, приділяти багато уваги фізичному навантаженні.

Масаж спини для схуднення

При схудненні масаж має велике значення. По-перше, він допоможе при позбавленні від зайвих кілограмів, по-друге, завдяки масажу можна підтягнути шкіру після того, як ненависний жир буде переможений.


Самостійно масаж спини виконати ніяк не можна. Тому доведеться звернутися до професійного масажиста. Є кілька видів масажу, які допоможуть позбутися складок на спині:

1. Вакуумний масаж.
2. Апаратний масаж.
3. Масаж напором струменя.
4. Класичний масаж.
5. Антицелюлітний масаж.

Потрібно вибрати найбільш підходящий і прийнятний для вас особисто і пройти повний курс, поєднуючи масаж з дієтою та вправами.

Причини появи складок на спині

Складки в області спини з’являються в результаті збільшення загальної маси тіла і відкладення жиру. До цього призводять малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, гормональні збої і так далі. Жир і складки з’являються досить швидко і для цього не потрібно докладати ніяких зусиль.


А от щоб позбутися від них, доведеться постаратися і набратися терпіння. У статті перераховані найбільш ефективні способи схуднення та позбавлення від ненависних складок під лопатками і по боках.

Для досягнення бажаного результату потрібно слідувати порадам, приділяти особливу увагу фізичному навантаженні і харчування, ну а масаж – корисне і приємне додавання, яке тільки посилить і прискорить ефект.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (76 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *