Як правильно крутити хула-хуп, щоб схуднути

Як крутити хула-хуп для схуднення


Як правильно крутити хула-хуп, щоб схуднути? Тут можна знайти десятки різних порад і рекомендацій, але, щоб не заглиблюватися в теорію ми виділили п’ять найважливіших правил для ефективного виконання вправ для схуднення з використанням хула-хупа.

Перед тим, як приступати до крутіння обруча, слід правильно вибрати цей предмет для занять. Можна доглянути відмінний Хула Хуп для схуднення в спеціалізованому магазині. Обирати доведеться серед звичайного гімнастичного обруча (підходить для початківців), обтяжливого вироби або масажного обруча.

П’ять секретів ефективного використання хула-хупа

Коли тренуватися

Важливо займатися в правильні проміжки між прийомами їжі. Найкращий час, щоб покрутити обруч – це через дві години після їжі або за годину до запланованого прийому їжі. У такій ситуації створюються ідеальні умови, коли запускається процес жиросжигания, а не просто
використання глюкози, яка тільки що з їжею
надійшла в організм.


Час тренування

Відомо, що перші 20 хвилин під час фізичної активності організм завжди витрачає глюкозу, а тільки потім починає спалювати ту енергію, яка знаходиться в запасі у вигляді жирів. Так що, крутити хула-хуп потрібно мінімум 30 хвилин, щоб не тільки привести тіло в тонус, але і схуднути. Спочатку багато хто не можуть осилити навіть десять хвилин, але з кожним днем час тренування вийде збільшитися хоча б на декілька хвилин і в підсумку прийти до необхідного інтервалу.

Ноги: максимально близько один до одного

Найзручнішою стійкою, щоб крутити хула-хуп, є положення ніг на ширині плечей, коли носки трохи розведені в сторони. Коли така поза освоєна повністю, потрібно намагатися поступово наближати ноги один до одного.
Чим меншою буде відстань між ногами і ступнями, тим більше будуть напружені м’язи, витрачається більше енергії під час виконання кручення.

Дихання не затримувати

Під час кручення обруча важливо, щоб дихання було рівним і глибоким. Ні в якому разі не можна затримувати дихання. Можна навіть відкривати кватирку перед початком заняття, щоб в приміщення надходило якомога більше кисню. У перший день, від незвички, може крутитися голова, але постійні тренування зроблять свою справу.


Зафіксувати тіло

Під час кручення хула-хупа не можна базікати тілом: воно повинно бути максимально зафіксованим. Тіло повинне бути напружене і натягнуто, як струна, обертання ж плавні і проводяться по невеликому діаметру.

Користь від вправ з обручем:
• Задіюються різні групи м’язів: відмінний результат для ефективного домашнього фітнесу;
• Активізація кровообігу на ділянці тіла, який стикається з обручем;
• М’який масаж черевної смужки, що позитивно позначається на процесі травлення;
• Веселе проведення часу, після якого завжди піднімається настрій.


Тепер, коли достеменно зрозуміло, як правильно крутити хула-хуп, щоб схуднути, залишається тільки підібрати для себе відповідний спортивний снаряд. Можливо, що перші тренування будуть даватися з одним. Натомість, підтягнуте і красиве тіло – це результат і мотивація, який повинен надавати сил.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (73 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *