Як правильно голодувати з користю для організму, скільки днів можна голодувати

Скільки днів можна голодувати без шкоди для здоров’я

Багато хто помилково вважають, що користь голодування полягає в позбавленні від зайвих кілограмів, варто лише відмовитися деякий час від їжі – і результат досягнутий. Інші вважають, що при голодуванні для схуднення з організму виходять накопичилися роками шлаки. Зокрема, так вважав відомий лікар з голодування Поль Брегг, що випробував на собі голодування в домашніх умовах і прожив до 81 року практично з відмінним здоров’ям.

Треті, в тому числі традиційна медицина, схиляються до думки, що голодування для здоров’я в основному корисно тим, що в цей період відпочивають органи травлення, у голодуванні свої плюси і мінуси і голодувати без шкоди для здоров’я можливо, якщо проведена грамотна підготовка до голодування.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Голодування: користь і шкода

Шкідливі фактори голодування:

1. Після закінчення голодування зайві кілограми повертаються знову з подвоєною силою. Тих, хто мріє таким способом позбавитися від зайвої ваги, доведеться розчарувати: організм неохоче позбавляється від жирових відкладень і відмова від їжі є сильним стресом для нього. Після такого стресу він починає відкладати жир «про запас», на випадок, якщо «хазяїн» ще раз надумає позбавляти його поживних речовин. Кілограми в основному йдуть за рахунок втрати м’язової маси, результатом може стати дистрофія м’язів, тому протипоказання стосуються осіб, які страждають м’язовими захворюваннями.
2. Підвищується апетит після закінчення голодування. Щоб не зірватися відразу на обжерливість, голодуючим доведеться напружити всю свою силу волі.
3. Медики вважають, що виділення, які приймають за виводять шлаки, є причиною, а не наслідком голодування. Організм виробляє енергію з «неправильних» білків – білкових клітин м’язової або жирової тканини, амінокислоти розпадаються на сірку й азот, внаслідок чого з’являються виділення, помилково приймаються за очисні.


При цьому відбувається отруєння кетоновими тілами – продуктами недоокисления жиру в зв’язку з нестачею інсуліну через нестачу глюкози. Подібний стан відчувають діабетики, у яких в результаті цього процесу починається ацидоз, що проявляється характерним ацетонным запахом з рота.

Ацидоз небезпечний тим, що порушуються процеси дихання, кровообігу і функції нервової системи. У зв’язку з цим є протипоказання для тих, хто страждає захворюваннями даних органів. Їм необхідна консультація лікаря.

Чим корисне голодування?

Перепочинок всієї травної системи. Раніше, в часи стародавніх цивілізацій, людям доводилося застосовувати чимало зусиль для видобутку їжі, у сучасному ж світі їжа стала настільки доступною, що люди їдять для задоволення, а не тільки, щоб насититися.

Люди стали вживати рафіновані продукти, різні препарати і ліки, що порушують обмін речовин і природну мікрофлору кишечника. Травний тракт перевантажується, не справляючись з своїми обов’язками. Звідси – проблеми ожиріння, зашлакованості і виникнення ракових пухлин.

Позбавлення від деяких захворювань. Чи можна допомогти організму з допомогою лікувального голодування? Виявляється, можна. Особливо результативним є метод голодування протягом однієї доби. За один день відмови від їжі нічого катастрофічного не станеться, особливого стресу для організму не станеться – якщо у людини правильний психологічний настрій і обізнаність, як правильно увійти до голодування і за умови, якщо голодуючий грамотно виходить з цього стану.


Давно помічено, що хворі тварини добровільно відмовляються від їжі. Мабуть, це пов’язано з тим, що ту енергію, яку організм зазвичай витрачає на засвоєння їжі, у момент відмови від їжі направляє на боротьбу із захворюванням. Це науково доведений факт: наднирники в період голодування посилено виробляють глюкокортикоїди – протизапальні і регулюють імунну систему гормони. Поль Брегг, наприклад, пояснював цим фактором позбавлення від простудних захворювань.

Відомі випадки полегшення станів після голодування при шлункових, серцево-судинних, ниркових, печінкових захворюваннях, алергічних і неврозных станах, гормональних порушеннях і порушень опорно-рухового апарату, інших хронічних захворювань. Також голодування уповільнює зростання багатьох пухлинних клітин, в тому числі злоякісних.

Скільки днів можна голодувати, не ризикуючи здоров’ям?
Одноденне голодування дає відпочинок травному тракту, тому його можна застосовувати в оздоровчих цілях. У цей час можна пити багато простої води, «сухе» голодування дуже небезпечно.
Про те, як часто можна голодувати і скільки днів, найкраще узгоджувати з лікарем. Розвантажувальні дні зазвичай рекомендують проводити раз у тиждень, а 3-5, 7-10-денні голодування – не більше двох разів на рік, бажано влітку і восени.


Проводити голодування рекомендується по вихідних днях, коли виключена фізичне або розумове перевантаження.
Абсолютно неприпустимо голодування при вагітності і в період лактації. Голодування під час вагітності із-за браку надходять вітамінів і мінералів може призвести до авітамінозу, анемії, запаморочень.

При вагітності на ранніх термінах, якщо у жінки ранній токсикоз, нетривале голодування може зняти симптоми, але не вирішить саму проблему і здатне спровокувати викидень. Проблему токсикозу потрібно вирішувати іншими методами.

Медичними показаннями до методу голодування є хірургічні втручання, проведення медичних тестів перед обстеженням на холестерин і цукор крові.

Як правильно почати, провести голодування і як змусити себе голодувати?

Насамперед – налаштувавшись на позитивний результат. Налаштовують на нього сильна мотивація і бажання позбутися деяких проблем зі здоров’ям. Адже не секрет, що людський організм має приховані резерви, а сучасна медицина не завжди здатна провести правильне діагностування і правильне лікування. Можна проводити голодування на воді 40 днів.


Зазвичай лікарі призначають купу таблеток, рятують тільки від симптомів, але не від самих захворювань. І накопичені проблеми змушують людину вдатися до нетрадиційних методів, наприклад, до голодування.

Основні правила добового голодування:

1. Підготовка повинна тривати приблизно стільки, скільки сам період голодування. Необхідно знизити кількість їжі, зменшити звичні порції. Потрібно постаратися запастися вуглеводами, щоб організм не забирав їх з м’язових тканин. Наприклад, вранці та в обід вжити вуглеводну їжу, а у другій половині дня – перейти на овочеві салати і фруктові соки (свіжі), на вечерю – будь-який кисломолочний продукт.
2. Перед голодуванням обов’язково очистити організм за допомогою очисних клізм або прийомом проносних. При цьому потрібно враховувати, що очисна клізма очищає кишечник не тільки від шкідливих бактерій, але і від корисних, з-за чого після виходу з голодування може статися небажаний дисбактеріоз. Тому кожен для себе вирішує сам, які заходи вжити , щоб вийшла накопичена калові маси з організму.
3. Свіже повітря, необхідного обсягу споживання води полегшує процес голодування. Якщо навіть з’являються короткочасні прояви слабкості, запаморочення, перепади настрою, з’являється нехарактерний запах у роті, наліт на мові – все це не повинно лякати. Ці симптоми усуваються з кожним наступним голодуванням, якщо проводити їх регулярно. З кожним разом неприємні відчуття будуть менш помітні, зате з’явиться відчуття легкості, шлунок скоротиться до природних розмірів, насичення буде відбуватися набагато швидше і переїдання стане просто неможливим. Іншими словами, метод одноденного голодування допоможе позбутися від обжерливості, а це вже важливий крок до хорошого здоров’я.
4. Як мінімум за тиждень до передбачуваного голодування не можна вживати спиртне. Прийняття алкоголю в подальшому посилить неприємні симптоми при голодуванні.
5. Необхідно знати, що якщо вирішили поголодувати, то потрібно налаштовуватися на те, що послаблень бути не може: навіть одна чашка «нешкідливого» зеленого чаю порушить відпочинок травної системи, так як негайно почне вироблятися шлунковий сік і далі по ланцюжку. Голодувати – так голодувати! Тобто, п’ю тільки воду! При цьому вода не повинна містити кальциновані і будь-які інші солі, вона повинна бути чистою і м’якою, бажано запастися дистильованої, хоча б на цей період.


Правила голодування 3 днів

За три дня припинення живлення організм перемикається на внутрішні запаси і живиться за рахунок жирових відкладень. Відомі випадки, коли таким способом, позбувшись від токсинів, люди позбувалися від алкогольної та нікотинової залежності.

Перед тим, як зважитися на триденний відмова від їжі, краще випробувати себе в декількох одноденних курсах. Якщо організм пережив їх без особливих проблем, приступайте до 3-денне голодування. Відповідно, підготовка до неї повинна тривати не менше трьох днів, аналогічно підготовці до одноденного стриманості від їжі.


За півтора-три дні, крім зменшення обсягу споживаної їжі, рекомендується перейти повністю на рослинну дієту. У період голодування можливі напади головного болю чи запаморочення, напади голоду. У ці моменти потрібно пити багато води. Якщо симптоми дуже важкі і виділяється занадто темна або каламутна сеча – краще припинити голодування і повторити її пізніше.

Як вийти з голодування

Припинення голодування – не менш складний процес, ніж підготовка до нього. Якщо до одноденного голодування і відмову від їжі входили за добу, то й виходити потрібно рівно стільки ж. Після такого короткочасного голодування можна з’їсти салат з овочів або блюдо з тушкованих овочів, додавши до них лляне насіння і оливкове масло. Протягом наступних діб дотримуватися рослинної дієти, а м’ясні і молочні продукти залишити на потім. І, звичайно ж, не переїдати.


Після триденного голодування виходити точно так само, але вже не менше трьох днів, споживаючи рослинну їжу. М’ясні, рибні, молочні продукти допустимі по закінченні цього строку. Пити краще натуральні соки і воду, а також зелений чай або компот.
Якщо ви все правильно зробили, то досягнете бажаного результату.

Крім перерахованих протипоказань, не можна вдаватися до методу голодування людям з проблемами серцевих аритмій, які страждають на анорексію та регулярними недоїданнями. Краще порадитися з лікарем.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (62 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *