Як правильно голодувати для очищення організму та схуднення

Голодування для очищення організму та схуднення: методики

Чому відбувається ожиріння? Причини бувають дійсно різними, а підсумок – один. Кілограми додаються, здоров’я погіршується, зовнішній вигляд теж. Допоможе очищення голодуванням, якщо зробити його правильно?

Подробиці

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Важливо: будь-яке довгострокове голодування потрібно починати тільки після дозволу лікаря. Невідомо, як організм відреагує на стрес, тим більше, якщо воно вибрано як метод схуднення. Звичайно, у голодування ряд плюсів. Спочатку варто проконсультуватися у лікаря, пройти огляд.

Фахівець може підказати найбільш безпечний і ефективний метод як правильно голодувати і для очищення організму, щоб «пішли» з голодуванням кілограми потім не повернулися. Заодно допоможе із з’ясуванням причин ожиріння. Не завжди це безконтрольне поглинання їжі.

Способи схуднення

Чому не дієти? Почати будь-яку з вподобаних або розрекламованих дієт легко, протримати її теж можна і навіть отримати ефект. Але він зазвичай має тимчасовий характер, зайва вага швидко повертається, варто людині закінчити термін дієти і повернутися до звичного меню. Люди вважають, що дієта може назавжди прибрати кілограми, адже це обмеження, часом вкрай суворі і довгі.


Але тут варто зрозуміти, що для організму дієта сприймається іноді як агресивне середовище, в ньому закладено самою природою можливість накопичення їжі про запас і дні дієти здаються йому голодним періодом, коли запаси виснажуються. Так, людина худне, адже організм використовує жировий прошарок. Але варто закінчити дієту, як всі, ефект пропадає. Іноді зайва вага повертається навіть швидше, адже люди від’їдаються після голодних днів, дозволяють більше, винагороджуючи.

Таблетки, чаї – виробники починають красиві і барвисті обіцянки великий і швидкої втрати ваги, очищення організму, навіть поява м’язової маси. Всі за трав’яний чай або чарівні пігулки. «Блокатор апетиту», «Регулятор апетиту» або «Розщеплювач жирів».

Сучасна людина звик, щоб усе робилося швидко: надсилалися листи, зв’язувалися з різними людьми, друкувалося швидко, новини поширюються миттєво, фотографії виходять швидко. Все прискорюється буквально на очах. Машини, кораблі, навіть космічні ракети, швидкі комп’ютери. Тому і проблему ваги він хоче вирішувати швидко, без особливих зусиль. Адже часу на відвідування залів, фізичної активності деколи просто немає. Тому тисячі людей, успішних і зайнятих, беруть таблетки, чаї упаковками, для них вартість не проблема.

Але чи допомагає? Не всім, не завжди і часом люди просто не знають складу тих самих «чарівних» таблеток. Адже це не перевірені охороною здоров’я препарати, деколи розповсюджуються за допомогою Інтернету. Як очистити організм або швидко прибрати зайву вагу, якщо толком не знаєш, що п’єш?


Деколи таблетки для схуднення реально допомагають і вагу швидко йде. Але лікарі впевнені – швидке схуднення, як і швидке ожиріння – небезпечно. У природі поспіх не настільки корисна. Тут все повинно йти поступово, своєю чергою. Невідомо, якими силами і скільки йде з зайвою вагою, скільки втрачає корисних мікроелементів організм і як «сідають» органи потім.

Різні масажери, сауни – постійно крутять по телевізору рекламу про чарівних массажерах, поясах-вибромассажерах, чарівних зручних тренувальних установок. Мовляв достатньо одягти пояс або провести по проблемним місцям «праскою» зі спеціальними рухомими насадками, як проблема піде. Жир розсмоктується, перетворюючись в м’язи. Невідомо, чи працюють такі засоби, наскільки добре, але коштують вони пристойно.

Фізичні вправи – деякі втомившись від своєї ваги чесно йдуть займатися в тренажерку або записуються на фітнес. Орють по два-три, іноді чотири рази в тиждень. Постать дійсно покращується, здоров’я теж, особливо якщо тренування проходять з тренером. Але кілограми не йдуть або йдуть мало. Чому?

Здавалося б, ось вона, фізична активність, вправи до поту, постійно! Деколи вага навпаки, більшає, адже м’язи важче жиру. Причина часто в послетренировочном «дожоре», коли вирішимо винагородити себе за витрачені калорії, людина об’їдається. Ну і жир, перетворюючись в м’язи, лише нарощує вагу.


Операції – вкрай небезпечний спосіб, хірургічне втручання. Причому операція спрямована не тільки на зрізання і відкачування жиру, але і зменшення розтягнутого шлунка. Таке роблять для дуже повних людей, хто вже не контролює себе, свій апетит. Правильне голодування і для очищення організму.

Плюси голодування

Не схуднути практично неможливо, якщо правильно голодувати. Вага буде йти досить швидко і цілком безпечно, без впливу хімії та хірургії.

Чистка організму починається за рахунок споживання внутрішніх ресурсів, що переноситься легше, адже почуття голоду поступово зникає.

Втрата ваги не буде супроводжуватися обвислими або в’ялою шкірою (правда до літнім людям не зовсім доречно, адже з віком еластичність у шкіри знижується).

Очищення організму та голодування це неспішний, природний процес. Поліпшується самопочуття, з’являється енергія (хоча чути про таке спочатку дивно, адже людина просто припиняє є, звідки енергія), з’являється довгоочікувана легкість, зникає стала постійною втому. Зникає відчуття заповнення в очеревині, знижується тиск разом з навантаженням серця.

Часом навіть одноденне голодування дає хороший ефект в плані втрати кілограмів і очищення. Адже з припиненням подачі їжі, організм панікує і починає поглинати жирові запаси, переробляючи їх в енергію. Перші дні – це до – 1 або 2 кг ваги, далі він плавно знижується, приблизно 300 гр за добу.

Схема по зниженню ваги, соотносимая до термінів голодування:

• Для одноденних голодувань – приблизно 1-3 кг;
• Голодування середні, 5-10 днів (ще залежить від досвіду) – 7-10 кг;
• 10-14 денні – до 10-12кг;
• Більше 14 днів, тоді вага зменшується приблизно до 1 кг за кожні 3 дні голодування.


Щоправда ці середні цифри.

Правильно голодувати

Кілька порад, необхідних початківцям. Здавалося б, все просто: не є, поставивши собі термін. Але тут свої нюанси. Щоб голодування стало очищає і безпечною процедурою, треба правильно увійти в нього і правильно вийти. Тоді ефект залишиться надовго і буде максимальним.

Перше – відпочинок. Організм і так чекає великий стрес, тому варто полегшити роботу для його ШКТ. І зробити майбутній відмова від будь-якої їжі більш плавним. Поставте собі дату початку голодування і його термін, нехай до неї в запасі буде 1,5 -2 повні тижні, це підготовчий етап.

Полегшуйте меню: прибирайте поступово жирні, смажені і надто гострі страви, прибирайте джерела тваринних білків, все молочне, також борошняне. Більше ухилу в овочі, фрукти, також зерна і каші. Об’їдатися, балуючи себе перед голодуванням не варто, краще пізнайте помірне і збалансоване, різноманітне харчування. Пийте більше очищеної води і приготуйтеся до клізми.

Очисна клізма – воду для неї беріть теплий, нехай буде не вище звичайної температури біля тіла, не холодною і не занадто гарячою. Приблизно 33-36 градусів. Коли вода гаряче, її швидко всмоктують стінки кишечника, забираючи назад залишки клізми.

Обсяг середньої клізми – 1-1,5 л теплої води, туди можна додати 1 малий ложку простий кухонної солі. Не захоплюйтеся клізмами, деякі роблять їх щодня, проте це примус до спорожнення кишечника, надалі воно може порушити природні процеси і потім кишечник вже не зможе спорожнятися сам.

Перед сном випивайте щодня склянку нежирного кефіру або їжте зелені яблука. Вони послужать природним проносним.
Друге – не варто відразу замахуватися на 5 або 7 денне голодування, краще починайте з 24 годинного. Більше шансів, що витримаєте і організм потихеньку звикне.

Рекомендуємо: Очищення організму для схуднення в домашніх умовах

Практикувати такі «розвантажувальні дні» стоїть разу за тиждень. Такий підхід допоможе збільшити при необхідності дні голодування, нехай буде 3 дні за тиждень. Спочатку вага почне тікати, по 1-2 кг, потім показники знизяться до 300 грам, це нормально для стабільного і довгострокового схуднення.


Щоб ефект проявився, потрібно морити себе голодом, без солодких обманок у вигляді солодкого чаю або підсолодженої води. Так, солодке дає енергію, але тут варто перетерпіти, бо цукор, навіть 40 гр за день дає багато калорій. Голодування буває:
Сухе – коли виключена не тільки їжа, а й рідину. Подібне голодування не можна тримати довше 1-2 днів без регулярного лікарського нагляду.

Звичайне – з водою. Воно застосовується частіше. Можна спокійно схуднути, сидячи на воді, адже від рідини швидше йдуть шлаки, пийте більше, до 1,5-2 літрів простий, очищеної води. Можна замінити її несолодким відваром шипшини або трав’яним чаєм. Рідиною легше «забивати» голод, а для кишечника вона стане справжнім очисником. Клізми робити не варто часто, організм очищається, нема чого травмувати його більше.

Голодувати неправильно, якщо ви на той момент хворієте, неважливо, це застуда або ангіна. Будь-яка хвороба потребує ліків та харчування, а голодуючий напихати організм таблетками шкідливо. Якщо болить голова або інша частина тіла, потрібно пити теплу воду, додавши туди трохи меду або більше гуляти. Голодуючі переживають головний біль, намагаючись відволікати себе приємними заняттями і проводять багато часу на свіжому повітрі, багато п’ють.

Третє – важливо правило – пам’ятати про завершення голодування. Неважливо, чи було воно добовим або більш довгим. Пам’ятайте: вихід, він же відновний період, що дорівнює в термінах з самим голодуванням.

Тривало воно добу – наступна доба відновлення, три доби – три дня відновлення. Звичайно, добове голодування не настільки глибоко зачіпає різні процеси всередині організму, тому він відновлюється швидше. Для виходу першої їжею може стати «щітка».


Рецепт: капуста з морквою дрібно ріжуться, можна додати до них яблуко або ріпу, щіпку родзинок. Все ретельно змішати і полити лимонним соком. Легкий, здоровий перекус овочевий, який швидше очистить кишечник, виводячи залишилися після розпаду продукти зі шлаками, забирає зайву воду і виводить слиз.

Далі потрібно приготувати вдома літр соку, вибравши коханий, не надто кислий фрукт або овоч. Домашній сік несолодкий, в ньому крім самого фрукта нічого немає. Розбавте його водою. Не беріть для основи тільки цитрусові або моркву. Можна яблучний.

Обід – зроблені на пару (або сирі) овочі, десь 500 гр. Можна зробити блюдо або салат без майонезу звичайно.

Вечеря – зваріть трохи каші, тільки без спецій. Пам’ятайте про «щіточку», цей салат можна зробити перекусом.

Наступні дні проводите поки вегетаріанцем, без жирної, солоної, також гострої їжі.

Щоб ефект після голодування закріпився, краще перегляньте свій режим і меню, можливо, варто прибрати деякі продукти, обмежити інші. Режим харчування може творити справжні чудеса. Дієтологи впевнені, не можна повністю відмовлятися від якого-небудь блюда або продукту, організму потрібно різноманітність, головне пам’ятати міру.


Наприклад, продукти бувають легко і трудноперевариваемые. Важливо знати, які перші і які другі. Друге організму потрібно набагато менше, ніж перше. Якщо налагодите своє харчування, схуднення після голодування не тільки збережеться, але можливо і продовжиться. Заодно вигнали зі свого тіла стільки зайвих, шкідливих шлаків, вам не захочеться знову їх збирати.

Сухе голодування

Вважається більш жорсткою методикою, адже не можна не просто пити, але і всіляко контактувати з рідиною: мити руки, навіть чистити зуби або приймати душ. Звичайно, що працює людина може дозволити собі таке сухе голодування лише у вихідний, щоб не лякати народ. Та й для організму тривалий сухе голодування вкрай шкідливо. Не довше 1 ну максимум 3 днів. Більш тривалий тільки в стаціонарі, при постійному спостереженні!

Сухе голодування може стати справжнім порятунком і жіросжігателя, головне уникнути неправильно використовувати його. Весь час людина повинна уважно стежити за будь-яким можливим контактом з рідиною: не пити, не мити посуд, не мити руки, не митися, не чистити зуби.

Існують спеціальні центри, де фахівці оглядають саме бажаючих провести сухе голодування. Їм рекомендують перевірену схему і радять уважно слідувати інструкціям, щоб голодування минуло лише на користь, не залишивши шкоди.


Вихід з такого голодування – спочатку неквапливо, маленькими ковтками випити склянку простої, очищеної, теплої води. Потім йдуть рідкі овочеві супи або овочеві соки, розбавлені знову ж водою. В іншому, вихід стандартний, як із звичайним голодуванням, але термін відновлення може бути тривалішим, адже голодування більш жорстке.

Входити теж з періодом підготовки, де буде вегетаріанська дієта, тільки перед сухим голодуванням фахівці радять більше пити. Небезпечно ставити домашні досліди, є люди, які голодували саме в сухому вигляді 3 і більш днів. Це вкрай ризиковано, особливо для недосвідченого людини. Не варто перевіряти межі своєї стійкості, адже це не змагання. Голодування повинне очистити тіло і прибрати зайві кілограми, поліпшити самопочуття, не принісши ускладнень.

Періодичне голодування

Відомий метод, коли люди роблять собі графік, за яким стільки-то днів голодують, інші дні харчуються, тільки правильно. Як графік роботи. 3/3 або 7/7. Правда переходи повинні бути природними, плавними. Пийте кефір або добову норму води в останній день перед періодом голодування, а після – виходьте з нього поступово.


Чайне голодування

Правда чай потрібен трав’яний і неодмінно без цукру. Не чорний і особливо, не зелений. Обидва напої можуть серйозно впливати на серце, особливо зелений чай або чай пуер для схуднення. Тому беріть корисні трав’яні чаї, заварювати їх як звичайні, в окропі.

Голодування і соки

Приємне серед інших, адже замість їжі людина отримує смачні, поживні і вкрай корисні соки. Тільки домашні, зроблені власноруч, без цукру і різних консервантів. Не можна щоправда заважати фруктові з овочевими соками, вибирайте одне. Можна змінювати види види овочів або фруктів.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (62 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *