Як правильно бігати, щоб схуднути

Правила бігу для схуднення


Якщо вам ще немає 40 років, то слабкість м’язів не надто впадає в очі, але як тільки цей рубіж буде пройдено, ваша фігура різко «попливе». Нетреновані м’язи обвиснуть, і з красою можна буде поступово розпрощатися. Щоб уникнути фатальних помилок, слід худнути за правилами, з обов’язковим залученням «короля» всіх фізичних навантажень – бігу. Але і тут, як в будь-якій справі, для отримання гарантованого результату та уникнути характерних помилок, слід підготуватися теоретично. Ми розповімо вам, як правильно бігати, щоб схуднути і бути завжди в чудовій формі.

Будь-яка розсудлива людина розуміє, що той шлях, який вибирають необізнані і недосвідчені люди для того, щоб схуднути, просто відмовляючись від їжі, не піклуючись про своє здоров’я, неминуче приведе їх у глухий кут зневіри. Проте активних та «просунутих» незрівнянно більше, до них легко і просто «доходять» розумні аргументи про те, що худнути слід неодмінно грамотно, зміцнюючи своє здоров’я. Тільки з активними фізичними навантаженнями ви зможете худнути гарантовано, з задоволенням, примножуючи свою природну красу. При такому підході ви отримаєте, як бонус, гарну підтягнуту фігуру, а не «пухкий» скелет, обтягнутий в’ялими нетренованими м’язами.

Правила бігу для схуднення, реакція організму

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Саме реакція організму на фізичні навантаження, фізіологічні процеси в ньому при цьому відбуваються і обумовлюють гарантоване і якісне схуднення.

Як відомо при заняттях бігом максимально задіюються практично всі м’язи і всі системи життєзабезпечення організму. Так прискорений метаболізм активно спалює жирові відкладення в областях з посиленим припливом крові, який збагачує їх киснем, активізуючи природні фізіологічні процеси розщеплення.
Навіть не вдаючись у подробиці складних процесів, що відбуваються в організмі, ясно, що при збільшеному фізичному навантаженні потрібна додаткова енергія. При дотриманні цілком певних правил бігу, його якості, тривалості і інтенсивності, енергетичні витрати заповнюються за рахунок накопичених «надлишків» жиру, не зачіпаючи білки, щоб не «танула» м’язова маса.

Як правильно бігати, щоб почати худнути

На це важливе питання однозначно відповісти складно, є і загальні науково – обгрунтовані рекомендації та поради суб’єктивного характеру. Щоб вибрати свій єдино вірний алгоритм бігу, який підходить для вас конкретно і гарантовано дозволить схуднути, зміцнивши при цьому здоров’я, не завдавши шкоди, потрібно уважно проаналізувати і ті і інші. Крім того, важливо спочатку оцінити свої фізичні можливості і стан здоров’я.

Розглянемо для початку, які є варіанти бігу для схуднення:

– біг підтюпцем протягом 40 хв.;
– біг комбінований протягом 20 хв.

Тепер слід ці два варіанти розглянути докладно. Що стосується бігу підтюпцем, то це самий безпечний і прийнятний для всіх варіант оздоровчого бігу. Але для досягнення результату по схудненню необхідно бігати рівно 40 хвилин, хоча настільки однозначно це також сприймати не слід, а можна лише дотримуватися цієї цифри. Справа в тому, що при навантаженні метаболічні процеси спочатку в енергію перетворюють наявний в організмі цукор печінки і тільки потім, коли він закінчується, а відбувається це хвилин через 20 – 30, «приймаються» за накопичені «запаси» жиру в тканинах. Але не варто думати, що для більшого ефекту та швидкого схуднення можна бігати як завгодно довго, зовсім ні. Обмеження є і по верхній межі часового проміжку, оскільки при бігу підтюпцем довше 50 хвилин бігати не рекомендується. Справа в тому, що при тривалому навантаженні, коли організм втомлюється і йому потрібно набагато більш потужна підтримка організму, метаболізм починає розщеплення білків тканин, що небезпечно не тільки для здоров’я взагалі, але і загрожує зменшенням м’язової маси. Проте, ті, у кого є фізичні можливості для більш інтенсивних тренувань можуть займатися два рази в день за 40 хв., або змінити тактику бігу на спринтерський.

Методика комбінованого (інтервального) бігу припускає наявність декількох часових проміжків, протягом яких виконуються різні варіанти бігу. Спочатку швидка ходьба з прискоренням, потім біг підтюпцем без прискорення, а потім біг з прискоренням з подальшим зворотним порядком інтервалів: біг та ходьба. Є конкретні рекомендації щодо часу, скільки який інтервал може тривати, але правильніше буде, звичайно ж, індивідуальний підхід і ви самі можете підібрати по своїм можливостям. Ця сама по собі досить інтенсивна навантаження з обов’язковим гарантованим результатом по скиданню ваги, але вона підходить далеко не всім, про це ми розповімо нижче. Слід пам’ятати, що найкоротшим інтервалом комбінованого бігу повинен бути біг з прискоренням, цілком достатньо 2 – 3 хвилин.

Як правильно бігати, коли бігати, щоб схуднути і в чому

Тут знову ж таки слід розглянути кожну рекомендовану фахівцями техніку бігу окремо. Якщо ви вже визначилися і вибрали біг підтюпцем, причому бажаєте бігати тільки один раз в день, то рекомендований час – це ранок. Ви можете самі для себе вирішити, краще бігати вранці або ввечері, якщо прочитаєте статтю. Як ми вже згадували, при бігу організм перші двадцять – тридцять хвилин витрачає цукор, а вже потім надлишки жиру, щоб швидше досягти другого етапу, необхідно вибрати той час, коли в організмі мінімальна кількість глікогену, а це якраз ранок. Але принципового значення ці тонкощі не мають, так що ви цілком можете бігати, коли вам зручно, це ж стосується і другого варіанту бігу, комбінованого.

Особливу увагу слід звернути на суворе дотримання регулярності занять бігом, пропуски лише наблизять вас до упущенному шансу схуднути таким простим і корисним способом. Негода, дощ і мороз ні в якому разі не повинні стати причиною для пропуску занять, тим більше що прогулянки в цих екстремальних умовах мають для здоров’я свої плюси і зміцнюють імунітет.

Одяг при бігу результатів для схуднення також важлива, насамперед, вона повинна бути максимально зручною, теж стосується і взуття. Причому, бажано, під час бігу гарненько пропотіти, але це лише при заняттях в теплу погоду, або в закритому приміщенні або спортзалі. У прохолодну ж погоду як раз навпаки, одягатися для бігу необхідно досить легко, щоб не захворіти, покрившись потом під час навантаження.

Чи є протипоказання до бігу

Навіть, якщо ви молоді і повні сил, то не зайвим буде вивчити і це питання, так як непомічені проблеми зі здоров’ям у молодості, «відгукнуться», що називається, по повній в більш зрілі роки. Ну, а для людей з уже наявними проблемами або людей у віці, ознайомитися з протипоказаннями просто необхідно, а краще всього проконсультуватися з лікарем. Отже, з обережністю слід займатися оздоровчим бігом, а тим більше бігом для схуднення, так як робити це необхідно частіше, ніж у випадку просто оздоровчого бігу, людям з такими проблемами, як:

– високий артеріальний тиск;
– будь-які проблеми з серцем;
– порушення кровообігу різного характеру;
– гострі фаза запальних захворювань, застуди і т. д.;
– хвороби опорно – рухової системи.

Правила бігу для схуднення, початковий етап

Отже, ознайомившись з тонкощами цього процесу, а також виключивши всі ризики, пов’язані зі здоров’ям, можна приступати до бігу. Тільки в цьому випадку, для вас відкриється можливість зовсім по – новому подивитися на світ і на своє в ньому присутність, а також вивести якість життя на новий рівень.
Проте велику роль в тому, що всі ваші плани та сподівання, пов’язані з бігом для схуднення справдилися повною мірою, важливо правильно цей процес розпочати. А головним тут є дотримання таки принципів, як:

– поступовість нарощування навантаження;

Фахівці рекомендують для початківців щоденні десятихвилинні пробіжки підтюпцем, з подальшим збільшенням часу, але не темпу бігу, який, повторимося, повинен проводитися без прискорення.

– регулярність проведення;

Це надзвичайно важливо, навіть у тому випадку, якщо ви вже займаєтеся достатню кількість часу, але з якоїсь причини змушені були пропустити кілька занять, то вам знову потрібно починати з початкових мінімальних проміжків часу.

Рекомендуємо дізнатися норми бігу в день, щоб схуднути.
– контроль за самопочуттям;

Слід обов’язково стежити за частотою серцевих скорочень, яка не повинна перевищувати 140 ударів в хвилину. Звичайно ж, постійно зупинятися і робити заміри не слід, можна скористатися спеціальним приладом, одягаючи його на зап’ясті, а можна і просто прислухатися до самопочуття. Якщо ви відчули утруднене дихання, або рясне слиновиділення, а також тупу біль у голові чи серці, то слід негайно припинити заняття. Наступний ваш вихід на пробіжку необхідно максимально скоротити.

– попередня підготовка перед початком занять;

Починати оздоровчий біг слід натщесерце, або через пару годин після прийому їжі, як мінімум. Однак перед початком пробіжки слід випити склянку чистої води, можна лише додати сік половини лимона. Безпосередньо заняття слід починати з розминки, це можуть бути деякі вправи на розтяжку або просто ходьба у швидкому темпі, тривалістю не менше 10 хвилин.

– правильне завершення занять бігом.

Після пробіжки не варто різко зупинятися, це надзвичайно шкідливо для серця і судин, раціональніше перейти на ходьбу, з подальшою зупинкою. Після занять також не рекомендується відразу пити воду і приймати їжу, а ось прийняття душу найвищою мірою вітається фахівцями з фітнесу і піде вам на користь.

Тепер ви знаєте, як правильно бігати, щоб схуднути і надалі підтримувати себе в гарній формі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (74 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *