Як підкачати сідниці?

Як підкачати сідниці?

Красива фігура з округлими формами – це бажання кожної жінки. Однією з найбільш проблемних зон жіночої фігури завжди були сідниці. Але вони легко піддаються тренувань, тому що є найбільшою м’язом людського тіла. Регулярні заняття по 30 хвилин в день допоможуть в тому, як підкачатися сідниці.

Сідниці складаються не тільки з жирових запасів. Їх будова – велика сідничний м’яз середня і мала. Велика м’яз розташована на задній частині тазу, вона найбільш велика. Саме ця м’яз і відповідає за форму даної ділянки тіла. Середня м’яз дозволяє нозі рухатися вбік і обертати стегном. Мала ж відповідає за круглий контур стегон. Щоб підкачатися сідниці в домашніх умовах, однакову увагу слід приділяти кожній з описаних м’язів.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Як підкачати сідниці. П’ять ефективних і простих вправ.

1. Звичайні присідання. Саме ефективна вправа, щоб підтягнути попу в домашніх умовах. Але присідання слід виконувати правильно, щоб вони дали відчутний ефект. Ноги на ширині плечей, ноги при здійсненні вправи повинні утворювати прямий кут. Руки краще всього помістити на стегна. Сідати треба як би на стілець, починати з 16 разів, постійно збільшуючи кількість присідань.


2. Випади ногами. Вихідне положення – рівно, ноги зведені. Одна нога рухається вперед і згинається, утворюючи прямий кут. Інша нога стоїть на місці під таким же кутом, практично стосується коліном підлоги. Тепер треба відштовхнутися і повернутися у вихідне положення.


3. Махи ногами. Як швидко підкачатися сідниці таким способом? Важливо робити випади з положення як стоячи, так і лежачи. Необхідно стати до стіни і впертися в неї витягнутими руками. Відводити ноги назад по черзі. Робити плавно. В три підходи робити по вісім махов. У положенні лежачи треба перебувати на боці, впираючись руками в підлогу. Ногу витягнути і повільно піднімати. Потім повторити на іншому боці.


4. Місток. Ще одна вправа з дитинства. Якщо ви думаєте, як підкачати сідниці за тиждень, то це одне з найбільш ефективних вправ. Завдяки йому, будуть опрацьовуватися не тільки сідниці, але також зникне целюліт-за наявності масажного ефекту. Треба лягти на спину і як слід впертися ногами і руками в підлогу, піднімаючи на них тіло.

До речі, якщо ви хочете не тільки підкачати сідниці, але і позбавитися від целюліту, то в комплексі з вправами ми рекомендуємо використовувати СПА-програму для корекції фігури, яку ви зможете провести в домашніх умовах.


5. Ходьба сидячи. Потрібно сісти на підлогу і витягнути ноги. Рухати ногами, уявляючи, що йде ходьба, тільки в положенні сидячи. Ця вправа також має масажний ефект, так що, зміцнить сідниці і допоможе позбутися від целюліту.


Основні правила при виконанні вправ

Під час виконання будь-якої вправи у справі, як підкачати ноги і сідниці, дуже важливо рухатися плавно і повільно. Треба напружувати м’язи, щоб вони відчували, що їх качають. Правильне дихання під час вправ дозволить підвищити їх ефективність. Видих треба робити під час підйому ваги, а видих – на повернення.

Щоб підготувати м’язи до роботи і зігріти їх, перед початком занять слід зробити невелику розминку. До речі, займатися треба мінімум за тридцять хвилин в день три рази на тиждень. Не слід робити вправи занадто часто, тому що м’язам треба дати час на відновлення.

Що ще допоможе у справі, як підкачати стегна і сідниці:

• Піші прогулянки по горбистій місцевості. Постійні підйоми і спуски відмінно качають сідничні м’язи;

• Біг. Допоможе не тільки тонізувати сідниці, але буде сприяти спалюванню жирів. Краще бігати на невеликій швидкості по тридцять хвилин в день;


• Плавання і водна аеробіка. Будь-який стиль плавання, а також заняття у воді задіють сідничні м’язи. До того ж, вода має на них свого роду масажний ефект;

• Степ аеробіка. Це звичайний підйом по сходах, тільки з тренером і музикою;

• Танці. Майже будь-який вид танцю тією чи іншою мірою задіює ягодичный м’язи.

У такій делікатній справі, як підкачати сідниці допоможе практично будь-який вид спорту. Але, щоб зробити сідниці округлими і красивими швидко, слід виконувати спеціальні вправи. Плавання, біг та інші види спорту будуть відмінним підмогою, але не повинні стати основним навантаженням.

А також обов’язково прочитайте нашу статтю про дихальної гімнастики для схуднення живота.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (73 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *