Як налаштувати себе на схуднення психологічно? Відгуки та мотивація

Як налаштувати себе на схуднення: мотивація та поради

Як налаштувати себе на схуднення – складне рішення, яке вимагає від людини сили волі, великого бажання, готовність вдосконалювати своє тіло, змінювати свідомість, уклад життя. Багато зупинялися на півдорозі, не досягнувши мети.

Все просто, треба повністю змінювати життя і свідомість: відмовлятися від шкідливих продуктів, зрозуміти важливість фізичних вправ при втраті зайвої ваги, правильно мотивувати схуднення.

Мотивація до схудненню

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Всі дієтологи і ендокринологи, тренера стверджують, що налаштувати себе на схуднення без мотивації нереально. Скидання зайвих кілограм – складне завдання. Інколи воно закінчується зривами, залишається на етапі планів.

Мотивувати і налаштувати себе можна різними факторами:


 • Люди помічають і говорять про Ваших зайвих кілограмах, запитують, чи не планується схуднення. Думка рідних, близьких послужить поштовхом, стимулом до процесу схуднення і надалі до поліпшення обміну речовин.
 • Повсякденний одяг стала настільки мала, що образ став непривабливим. Це турбує дам, які не мають грошей на покупку нового гардеробу.
 • Бажання схуднути до події або відпочинку. Краще худнути назавжди і зробити певний спосіб життя своїм ритмом.
 • Зайві кілограми — це не тільки негарно, але й проблеми зі здоров’ям: серцем, судинами, гормональний збій, навантаження на опорно-руховий апарат. Схуднення – поліпшення здоров’я.
 • Бажання знайти другу половинку, ловити на собі захоплені погляди чоловіків. При першій зустрічі вони звертають увагу на зовнішній вигляд.

Схудла жінка знаходить сили, віру в себе, розуміє: змогла побороти зайву вагу, зможе досягти іншої мети.

Чому відбуваються зриви?

Більшість жінок, які ставлять схуднення за мету, стикалися зі зривами.

Причинами зривів стають:


 • Суворі заборони в харчуванні, звичках.
  Різка відміна улюблених продуктів з раціону або суворі правила харчування провокують зрив. Організму перестали давати улюблену їжу, відмовили у щоденних звичках. Приклад: різка відміна солодощів. Це не тільки вплине на стан організму (він не розуміє, що відбувається), але і на психологічний стан.
 • Непродумане харчування, сувора дієта. Головною помилкою стане вибір дієти, яка допоможе позбавити від 10 кг в тиждень. Цієї мети реально досягти, але із-за різкого схуднення організм в стресі і після дієти набере «запас». Дієти не ефективні для схуднення на тривалий період. Ретельно продумати схему схуднення і продукти, на які потрібно перейти.
 • Погана мотивація, її відсутність. Наприклад, у період свят. Налаштувати себе не дозволяє непродумана мотивація — ефекту можна не очікувати. Приступати тоді, коли визначено: для чого робиться і яких результатів реально досягти.

Будь-який зрив у дієті простіше запобігти, ніж налаштувати все спочатку.

Що робити і як себе налаштувати, якщо стався зрив:

 • Не засмучуватися, усвідомити і повернутися все в колишню колію. Після зриву провести 1-2 розвантажувальні дні, влаштувати білково-овочевий розвантажувальний день або на злакових.
 • Хочеться солодкого – можна кефір, фрукти, мед, трохи чорного гіркого шоколаду.
 • У вільний час подбати про прогулянках або улюбленому занятті. Це відволіче від думки про схуднення.
 • Скласти меню і план занять, враховуючи всі дрібниці. Налаштувати свою голову і мозок на свою мрію. Потрібно відбити всі погані думки в сторону.

Зрив не страшний, страшно і неприємно не дійти до мети.

Поради: як налаштувати себе на краще

При скиданні ваги мало просто хотіти» позбутися від нього, потрібно правильно поставити мету, знати прийоми правильного схуднення і головне налаштувати мізки і підсвідомість на Вашу мету.

Визначити мету

Це буде головним путівником для досягнення мети. Жінка самостійно визначає для себе мету.

Це може бути:


 • Бажання влазити в улюблену одяг або купити наряд, про який мріяла.
 • Знайти другу половинку, зупиняти на собі погляди чоловіків.
 • Відновити колишню вагу (до вагітності, наприклад). Для цього вказати всі позитивні сторони схуднення, те, як зміниться життя після придбання більш стрункої фігури.
 • Відновити здоров’я, не допустити проблеми з ним. Малорухливий спосіб життя і шкідлива їжа забирають сили і здоров’я. Це загрожує поразкою або підвищеного навантаження на серце, печінку, шлунок та інші внутрішні органи і системи. Існує ймовірність придбати діабет, порушення гормональної системи. Підвищується ризик інфаркту та патологій органів. Зайві жирові запаси дозволять проблему зі здоров’ям.
 • Перегляд фільмів, телешоу, у яких герої досягають своєї мети схуднення. Вони надихають, відчуваєш прилив сил, впевненості в собі. Так можна визначити користь правильного харчування і фізичних вправ, відмови від шкідливої їжі і звичок.

Мета поставлена, її потрібно конкретизувати: представити бажані контури фігури і порівняти з теперішніми формами. Головне, поставити реалістичну мету, яка буде досягатися без шкоди для здоров’я.

Краще скинути 1-3 кг на місяць, але не 15 кг за два тижні. Перший результат закріпиться і залишиться, а при другому – скинутые кілограми можуть повернутися. Для організму це стане великим стресом. Якщо мотивувати самостійно важко, звернеться до психолога.

Вибрати ефективну дієту

З усією серйозністю перейти до другого етапу – вибору дієти або підбору меню для правильного харчування.

Переходячи до цього пункту, дотримуватися рекомендацій:


 • Розвантажувальні дні, тижневі дієти не заборонені.
  Вони призначені для очищення організму або щоб позбутися від пари кілограм, а не від 20-30 і більше. Для втрати пари десятків кілограм потрібен комплексний підхід.
 • Дієтологи не рекомендують після «ситних» днів проводити голодування. Допускається 1-2 дні розвантаження.
 • Не захоплюватися білковими дієти. Переважання білкової їжі провокує проблеми з нирками. Щоб цього уникнути, вживати достатню кількість рідини: чистої води, не газованої.
 • Кілограми можна скинути, відрегулювати свій раціон, збалансувавши його. Правильне харчування має стати частиною життя. Тільки так отримують бажаний результат і закріплюють надовго. Застосування жорстких дієт для схуднення спровокує накопичення жирів організмом на «чорний день». Не застосовувати низькокалорійні дієти (менше 850 ккал на добу). Це робиться під наглядом медиків при певних медичних проблемах.
 • Людям, страждаючим захворюваннями нирок, серця, судин і інших органів і систем, проводити схуднення під контролем лікаря. Це стосується і прийому препаратів для схуднення.

Визначити бажані пропорції

Жінка під час скидання ваги знає, чого хоче досягти. Вона подумки малює фігуру, пропорції, що плануються отримати в результаті. Не збитися з шляху, не опустити руки допоможе чужий приклад успішного схуднення.


 • Відшукати 1-2 приклади жінок з фото до і після схуднення. Роздрукувати їх і повісити на видному місці. Як варіант – звернутися до таких людей, отримати підтримку і поради. Це можна зробити і в групах в соцмережах чи на тематичних форумах в інтернеті.
 • Важливо усвідомити, що ситуація з схудненням залежить від бажання людини, а не від надуманих проблем. Такі приклади повинні стимулювати. Можна використовувати свої фото до набору ваги.

Вести щоденник

Під час схуднення (особливо на початковій стадії) фіксувати зміни, прийняту їжу, кількість фізичних навантажень.

Для чого, як вести щоденник харчування:


 • Налаштувати, контролювати кількість прийомів їжі і те, що їмо.
  Зрозуміти основні проблеми харчування: коли прийом їжі необхідний, а коли — несвідомо, за звичкою (під час злості, страху, втоми, хвилювань, при стресі). Для багатьох їжа служить своєрідним заспокійливим засобом.
 • Не використовувати в якості щоденника окремі сторінки чи їх уривки. Це повинна бути ціла зошит, блокнот з усіма важливими фактами і даними. Вона допоможе швидко знайти інформацію, використовувати її, проаналізувати.
 • Скористатися сучасними програмами для смартфонів. Вони спростять ведення щоденника харчування, дають можливість зробити необхідні розрахунки.
 • Фіксувати кожен прийом їжі (у деталях), кількість вживаної рідини, виконані фізичні вправи. Щоб проаналізувати результати щоденника, зробити висновки, потрібно не припиняти його вести 2 тижні. Це допоможе визначити і налаштувати подальшу тактику заходів.
 • Щоденник харчування – відмінне додаток на прийомі у ендокринолога, дієтолога, полегшить роботу лікаря, дозволить швидше і якісніше скласти індивідуальний план харчування і занять.

Вчені стверджують, кращих результатів в схудненні досягають ті, хто ретельно веде облік свого харчування.

Психологічний настрій для схуднення

Сила волі, позитивний психологічний настрій – одні з важливих пунктів для досягнення результатів:

 • Не виходить самостійно, тоді за допомогою психолога зрозуміти, що можна отримати від регулювання живлення або занять спортом. Варто ставити чіткі цілі, але не завищені, реально оцінити свої сили.
 • Щоб бажання займатися спортом не пропало, підібрати комплекс вправ або тренажери, які будуть до душі. Перший час звернутися за допомогою до тренера. Якщо немає бажання, натхнення займатися самостійно, знайти собі однодумця. Необов’язково разом бігати, харчуватися, це може бути онлайн спілкування: ділитися порадами, планами, досягнутими результатами. Можна бути один для одного своєрідним стимулятором і моральною підтримкою.
 • Налаштуватися тільки на позитивний настрій. Особливо, якщо були спроби схуднення, усвідомити, що всі задумані зміни свого тіла реальні. Потрібно повірити в сили і багато працювати над проблемою. Слова: «не зможу», «це не реально» служать блокуванням результату.

Вибираючи період для початку дієти або схуднення, потрібно враховувати, що в осінній та зимовий період людина перебуває в депресії. Так влаштований організм, він готується набрати кілька зайвих кілограмів у холодну пору для обігріву. Посилюється апетит і підвищується потреба в калорійній їжі, схуднення восени, взимку може бути малорезультативним.

Як не зірватися під час дієти?

Потрібна правильна мотивація, ідеально розпланована дієта, щоб не зірватися, не намагання звести на «ні», налаштувати себе на результат.

Для результату дотримуватися простих рекомендацій:


 • Сказати «ні» алкоголю.
  Незначне вживання порушує обмінні процеси в організмі, провокує переїдання.
 • Не їсти паралельно з переглядом телевізора, читанням, роботою за комп’ютером — сприяє неконтрольованого вживання їжі. Забути про заїданні стресів. Такі прийоми їжі замінити подорожжю, прогулянками, походом в салон краси, заняття спортом, фітнесом.
 • Не переїдати. Це правило увійде в звичку. Вставати з-за столу з відчуттям легкого голоду, перекусити фруктами або йогуртом, горіхами.
 • Знайти хобі, захоплення до душі. Подібне заняття відволікає від постійного поїдання їжі. Взяти за правило — замість покупки шкідливої їжі придбати матеріали для хобі.
 • Мотивацією може бути суперечка, і на гроші, в тому числі. Буде неприємно перед одним, не дотримавши слова.
 • Створити блог, викладати результати свого схуднення, рецепти страв, фізичні вправи.

Зміни раціону і режиму харчування

Зміни раціону – перший крок в схудненні. Як це робити правильно, щоб не нашкодити здоров’ю і отримати результат?

Норми, яких дотримуються, щоб правильно змінити раціон харчування:


 • Велика частина раціону — свіжі овочі та фрукти (400 г щоденно),
  зменшити вживання крохмаловмісних продуктів. Звернути увагу на їх сезонність. Традиційні фрукти для схуднення — ананаси і цитрусові. Вони наситять організм мінералами, вітамінами, клітковиною, не містять жирів, мають мінімальну кількість цукру.
 • Сіль і цукор – вороги схуднення. Обережно з соками і напоями, кількість цукру там перевищує норму в десятки разів.
 • Налаштувати себе на підрахунок калорій раціону. Нормальна кількість калорій розраховується з урахуванням зросту, віку, особливостей фізіології.
 • Не пропускати сніданок – основну їжу, вона заряджає енергією на весь день, від нього залежить початок дня.
 • В день не більше 3 перекусів. Їх значно більше? Тоді поступово відмовлятися від деяких. На роботі контролювати і не є кожну вільну хвилину.
 • Вживати достатньо рідини, особливо чистої води без газу. Налаштуватися на те, що надходження води в організм приводить в порядок процеси, очищає його. Для дорослої людини нормальним показником добового кількості води вважається 8 склянок. Пити воду за годину або через годину після їжі — сприяє правильному травленню.
 • Відмовитися від солодкого, простих вуглеводів. Якщо повністю відмовитися не вийде, хоча б частково. Встановити 1-2 дні в тиждень, коли можна поласувати смакотою. Дієтологи це не схвалюють, але це врятує від зриву при схудненні.
 • Зробити за правило їсти маленькими порціями 4 рази в день, насипати їжу на маленькі тарілки. Це створює ефект великої порції.
 • Налаштуватися на останній прийом їжі. Саме він повинен бути за 3 години до сну.
 • Створити список продуктів, які не вживати. Це продукти, що містять канцерогени, борошняні вироби, солодощі, алкоголь, газовані напої.
 • Готувати їжу на пару, варити, запікати в духовці, мікрохвильовій печі.
 • Визначити правильний режим дня, включить постійний час для прийому їжі — 3 основних прийому і 2 легких перекусу.

Дієтологи стверджують, найбільш корисними продуктами харчування під час схуднення є яйця і нежирні молочні продукти (відомі ідеальним співвідношенням білка, амінокислот), шпинат, м’ясо курки, банани, вівсянка, червона риба, каші.

Формуючи індивідуальний план схуднення пам’ятати: раціон харчування чоловіків відрізняється від жінок.

Фізичні навантаження

Якщо мета — скинути десятки кілограм, фізичні навантаження знадобляться, щоб прибрати вага, підтягнути обвислі шкіру. Важливо налаштувати себе, що спорт буде не покаранням, а приємним проведення часу, допоможе досягти мети.


 • Спортом займатися в денний час, не відкладати на вечір. Програма тренувань має силові й аеробні навантаження.
 • Кількість занять залежить від бажаного скинутої ваги. Кому-то, досить піших прогулянок кожен день, комусь потрібні годинні тренування в спортзалі. Не потрібно нехтувати ранковою зарядкою з гантелями або скакалкою.
 • Забути про звички пасивно проводити вільний час — постійно сидіти за комп’ютером, телевізором. Віддати перевагу прогулянкам, ігор, танців.
 • Перші дні не займатися більше 15 хвилин. Через 2-3 дні таких тренувань додавати по 10-12 хвилин, поки час тренування не буде дорівнює 60-80 хвилин.
 • Проводити тренування в домашніх умовах під відео-уроки, скласти свій комплекс вправ, які увійдуть присідання, віджимання, випади, місток, мах ногами, «велосипед», підтягування, стрибки.

Якщо вправи виконуються з метою схуднення, то потрібно дотримуватися певних правил:

 • Не займатися за годину перед їжею.
 • Вживати на тренуванні чисту воду без газу.
 • Налаштувати правильне дихання під час тренувань.
 • Після тренування протягом 40 хвилин не пити воду і 2-3 години не можна вживати їжу.
 • Довести повторення кожної вправи по 45-50 разів.

Для результатів важлива регулярність тренувань. Ніяких зривів.

Комплекси фізичних вправ розраховані на велике навантаження: доведеться багато працювати, правильно виконувати вправи – тоді результат не змусить чекати. М’язи швидко відновляться, шкіра підтягнеться при виконанні вправ 3-4 рази в тиждень. Повноцінне тренування буде більше 40 хвилин.

Щоб не завдати шкоди здоров’ю, постійно контролювати пульс і серцебиття. Перші результати оцінити не раніше, ніж через місяць після початку занять.

Заручіться підтримкою сім’ї


Важлива не тільки моральна підтримка, але і на ділі. Особливо якщо скидання ваги триває довго. Люди із зайвою вагою не задоволені своєю зовнішністю, їм важко усвідомити і почати працювати над своєю проблемою.

Не провокувати другу половинку, уплітаючи перед нею шматок торта або ароматний пиріжок — зробити це в її відсутність. Людині, що відчуває турботу, допомогу оточуючих, простіше справлятися з проблемами. Щоб не зірватися, попросити про допомогу своїх оточуючих.

Підтримка близьких і рідних поверне віру в себе, допоможе йти вперед до мети. Актуально буде тим, у кого комплекс неповноцінності з приводу зайвої ваги. Рідні повинні знати, це не тільки естетична проблема, але і проблеми зі здоров’ям. Людина, у якого і внутрішня мотивація, і підтримка рідних готовий йти до кінця.

Позбавлення від зайвої ваги – важка робота, що вимагає часу, витримки і комплексного підходу: регулювання харчування, фізична активність, психологічна підготовка. Самостійно це зробити не вдається — звернутися до фахівців.

Приступаючи до схуднення, зрозуміти, що варто почати зараз. Життя йде, а зайва вага забирає наш дорогоцінний час.

Відгуки

Відгуки тих, хто зміг себе змотивувати і схуд:

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (55 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *