Хулахуп для схуднення: як правильно займатися, відгуки, результати

Як правильно займатися хулахуп, щоб схуднути (відгуки і результати)


Хулахуп для схуднення – як правильно займатися, відгуки, результати худнуть дівчат і де можна придбати цей диво-обруч, все це ми розберемо в новій статті.

Якщо ви хочете схуднути без дієти і прибрати живіт, то вважається, що хула-хуп в цьому дуже допомагає, причому досить ефективно. Он скільки статей про нього написано! Обруч дешевий, знайомий нам з дитинства, більшість вміє з ним звертатися, чого не скажеш про штанзі і гантелях. Займатися з хулахуп можна, дивлячись улюблений серіал або слухаючи аудиокнижку. Деякі умільці примудряються ще й читати під час тренування.

Чи ефективний хулахуп для схуднення, щоб прибрати живіт і боки

Прибирання боків і животів на мові професіоналів називається загальним зниженням жирового прошарку. Ця мета досягається лише:
• створенням енергетичного дефіциту, як за допомогою харчування, так і за допомогою тренувань;
• формуванням достатньо комфортного режиму, щоб цей дефіцит відчувався мінімально, і людина міг продовжувати своє схуднення стільки, скільки буде потрібно для досягнення результату в реальності.

Люди зазвичай думають по-іншому. Їм здається, що працює той, що б’є їх по проблемній зоні фізично, є вправою на проблемну зону або кимось в інтернеті називається продуктом для схуднення від цієї зони.

З хулахуп можна схуднути, якщо:
• є менше, ніж витрачаєш. Тренування з обручем в середньому темпі і з звичайною аматорської амплітудою — це близько 50-100 ккал в мінусі (можете самі перевірити, одягнувши кардіомонітор, це самий низкоинтенсивный вид аеробіки після перетаптывания на місці);
• робити це досить довго для видимого ефекту.

Чому ж люди пишуть в інтернеті, що обручі — просто свято якесь?

Хулахуп для схуднення – відгуки та результати від користувачів

Дівчина, 25 років


Обруч — просто супервещь! Я купила «Торнео», кручу його вже п’ять років. Можу сказати, що за цей час загубилося лише кілька масажних насадок з обруча, в іншому він цілий. Крутити просто, легко і зручно, я дивлюся серіали, коли кручу. Зазвичай роблять по півгодини в день. Додатково ще займаюся різними видеопрограммам Джилліан Майклс, Валері Турпин. Обруч допоміг зробити мені непогану талію, він зміцнив мене м’язи живота і зробив прес.

Дівчина, 35 років

Моє схуднення зайняло близько 9 місяців. У загальній складності я скинула з 75 до 56 кг Це багато. І не можу сказати, що це заслуга обруча. Взагалі, мені здається, що він придуманий для лентяек. Для схуднення я збільшила кількість білка в раціоні, повністю відмовилася від усієї смачною, солодкою і борошняної їжі, і їла, загалом, тільки грудки, овочі, рибу і гречку, а також сир іноді. Можу сказати, що купила обруч, поведясь на рекламу. Там сказано, що 4 ккал витрачається в хвилину. Правда, я взагалі не втомлювалася, коли його крутила. Я спочатку робила тренування під відео, під час якої обливалася потом, а потім включала сериальчик, і крутила обруч. Так от я мріяла зробити талію їм, але нічого не сталося. Немає у мене талії як у Гурченко, просто жиру стало менше, і я скрізь стала вже — і в талії і стегнах. А ще у мене з’явилися синці від цього чудо – обруча, і якісь дивні «нарости» на випирають тазових кістках. Тепер обруч стоїть у кутку і збирає пил, поки я обходжуся здоровим харчуванням і звичайним фітнесом для втримання ваги.

Дівчина, 32 роки

Після вагітності живіт залишився і жир на боках. Як працювати з цим я не знала, качати не хотілося, так талія тільки ширше стає. Я читала різні відгуки, і в підсумку купила хулахуп в цьому магазині – http://hulahup.pokupkins.ru/.

Можу сказати, що я використовую різні способи догляду за собою. Я роблю обгортання, масаж, займаюся звичайним фітнесом. Можу сказати, що мій живіт пішов і я дуже задоволена своїм хулахуп для схуднення.

Чого спільного у всіх відгуках

Читайте між рядків. Автор першого відкликання, взагалі-то, поєднувала обруч з тренуваннями, півгодини з якими спалюють до 300 ккал. Це дуже багато. Крім того, згадана Джилліан Майклс дає поєднання стрибкових і аеробних вправ, що при рівні підготовки далекому від спортивному може працювати на прискорення метаболізму. А ще автор просто молода, і ніяких проблем з віковою втратою м’язів у неї ще бути не може. В такому віці працює все — від просто перестати їсти булки, до ходьби пішки, обручів та інших не дуже інтенсивних речей.

Другий відгук досить правдивий сам по собі, і вказує на те, як саме працюють над собою фанатки обручів. Вони роблять щось інше і обмежують харчування. Від цього, звичайно, і живіт з боками прибирається. А ось саме обертання задіює м’язи мінімально.

З приводу прибирання живота після вагітності теж хочеться зауважити, що при поверненні в життя спортивного режиму, і появі купи додаткової активності (прогулянки і догляд — це більш активне життя, ніж офіс і звіти), жінки худнуть самі собою, якщо не починають заїдати стрес солодощами. Так що обручам є місце в комплексних програмах, та й то, якщо до їх використання немає протипоказань. А до них відносяться травми хребта, гінекологічні захворювання, запальні процеси в тазостегнових і колінних суглобах, підвищена схильність до утворення синців.
Більш детальну інформацію про плюси і мінуси використання хулахуп, про те, як його правильно вибрати для схуднення читайте в нашій статті тут.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (75 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *