Голодування для схуднення в домашніх умовах, інструкції

Голодування для схуднення в домашніх умовах, інструкції

Шлях до гарної фігури іноді складний і тернистий. Виявивши у себе зайві кілограми, перше, що приходить в голову – це відмова від їжі. Вдавшись до голодування, ми отримуємо масу інших проблем. Причини – неграмотний підхід і необізнаність. Пропонуємо ознайомитися з таким способом схуднення, як голодування. Він, безумовно, має масу переваг, але є й досить мінусів, здатних перекреслити будь-яку користь. Ваше завдання – все тверезо зважити і вибрати для себе єдиний правильний шлях. Голодування для схуднення в домашніх умовах, інструкції які ми пропонуємо вам вивчити, допоможуть розібратися в правильності цього методу схуднення.

Для початку хотілося б розглянути всю користь голодування як методу схуднення. Отже, приступимо.

Плюси голодування

1. Голодування – це, насамперед, очищення. Голодування допоможе вам повністю перезавантажити організм і змусити його працювати з новими силами.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

2. Тривалий відмова від їжі дозволить організму відпочити. Травлення – це процес, що вимагає витрат великої кількості енергії. Постійно перебуває в роботі організм зношується, а голодування дозволить організму відпочити.

3. Голодування ефективно використовувати як метод схуднення. Зайві кілограми йдуть відразу, в деяких випадках навіть по 2 кг в день. Потім настає пауза, і організм йде на відпочинок. Організм очищається, відновлюється, знищуючи все відкладення у вигляді накопиченого жиру, шлаків, продуктів розпаду.

4. Давно відомий і не є секретним той факт, що утримання від їжі омолоджує організм. Адже він перестає переробляти їжу, більше перебуває в стані відпочинку і витрачає енергію на очищення й оздоровлення. Постійна практика щотижневих голодувань дозволяє організму залишатися здоровим і відпочилим, а ви, в свою чергу, будете виглядати молодше на декілька років.

5. Голодування має цілющим ефектом. Є достатня кількість випадків, як за допомогою нього люди позбувалися від серйозних хвороб, у тому числі і раку.

6. Відмова від їжі допомагає формувати силу волі. Адже хто ми і що можемо являти собою без твердого стрижня всередині. Практика голодувань дозволяє сформувати себе як особистість, тренувати силу волі, прищеплювати собі ці потрібні якості і риси характеру.

Але серед таких вагомих плюсів і великої користі у голодування як способу схуднення та оздоровлення є свої мінуси. І якщо з ними ознайомитися і врахувати, то, швидше за все, вам вдасться передбачити побічні ефекти і отримати від голодування максимальну користь.

Мінуси голодування

1. Серед перших мінусів голодування – це наслідки втрати психологічного настрою. Дуже важливо протягом усього відведеного вами часу на обмеження в їжі пронести іскорку мотивації. Втратите мотивацію – отримаєте зрив і перечеркнете всі докладені зусилля.

2. Зрив на великому терміні голодування загрожує летальним результатом. Це не жарти і не вигадки. Організм під час голодування йде в режим відпочинку, і виходити з нього треба плавно і поступово. Шлунок не зможе переварити важку їжу, яку ви напихаете собі в рот після голодування. Так-так, голодування. Голод і мор голодом − це абсолютно різні речі. Ось чому сьогодні ми говоримо саме про грамотному голодуванні. Якщо ви відчуваєте, що не зможете без їжі, то краще не починайте, ви не отримаєте від цього абсолютно ніякої користі, а навпаки, тільки шкоду.

3. Вихід з голодування повинен бути плавним і обережним, так як є ризик не тільки повернути кілограми назад, але й підірвати здоров’я. Організм після відпочинку захоче повернутися у звичний, нормальний для нього вагу і режим харчування. Вивчіть, як правильно вийти з цього періоду і яку дієту необхідно дотримуватися надалі.

4. Якщо підійти до голодування безвідповідально, то є ризик померти від інтоксикації задовго до виснаження. Під час голодування треба багато часу проводити на свіжому повітрі, пити воду і постійно проводити чищення. Для цього є спеціальні навчальні програми, книги і статті. Тому голодування необхідно починати, тільки озброївшись знаннями.

Як приступити до голодування

Ось ви вирішили вдатися до такого методу, як голодування. Як ви вже встигли зрозуміти, що будь-яке втручання в організм чревате наслідками і дуже часто негативними. Щоб їх уникнути, треба проявити уважність і відповідальність. Перше, з чим треба розібратися, чи так це з настроєм. Ви загорілися, впевнені, що у вас вийде. Але це не допоможе уникнути зриву. Будьте готові, що вам захочеться все припинити вже після першого дня. Голодування – це важка праця. Особливо нелегко, якщо ви проживаєте з кимось, тому що близьких людей, що звикли до іншої культури харчування буде складно переконати. Вас будуть вмовляти все припинити, тиснути на вас і нав’язувати свою думку.

Обміркуйте заздалегідь ці ситуації і свою реакцію на них. По можливості намагайтеся ні з ким не ділитися своїм рішенням, адже близькі малоймовірно, що розділять з вами ваш настрій і вашу мету.

Далі вам треба ознайомитися з програмами голодування. Одна з найвідоміших – методика Поля Брегга. У неї є свої прихильники і свої противники. Тим не менш, його книга під назвою «Чудо голодування» несе потужну мотивацію і переконання. Правда, його методика, як і всі інші, не зовсім ідеальна. Підберіть свою програму голодування і по можливості проконсультуйтеся з лікарем.
Голодування може бути трьох видів: голодування на воді, на травах і сухе. Під час цього періоду виключається прийом будь-яких лікарських препаратів. Готуйтеся до того, що перші дні вам буде дуже важко. Вас будуть супроводжувати головні болі і ломка. Наберіться терпіння і настройте себе, щоб все це подолати. Потім буде легше, правда можуть наступати моменти страшних нападів голоду, які теж треба буде пересилювати. Скільки часу буде проходити ваше голодування, ви вирішите самі, детальніше ознайомившись з програмами і вибравши для себе єдино правильну.

Що робити при зриві

Важливо відзначити, що якщо є ймовірність зірватися, то краще не починати. Але якщо все-таки ви з якихось причин не можете продовжувати голодування, то поступово виходьте з нього і вибирайте інший метод схуднення і очищення.

Якщо ви зірвалися і навантажили себе важкою їжею, тут важливий психологічний аспект. Не впадайте у відчай, адже ніхто не позбавляв вас можливості спробувати ще раз, враховуючи всі зроблені помилки. Перш ніж тіло почне слухатися розум, буде докладено чимало зусиль. Не все можна досягти ідеально з першого разу.

Протипоказання до голодування

Перед тим, як почати голодування, проконсультуйтеся з лікарем. У вас можуть бути індивідуальні причини і особливості вашого організму, за яким голодування може завдати вам непоправної шкоди.

Голодування, знову ж, небезпечно загрозою зриву. Для організму зрив під час голодування – величезний стрес і удар.
Для людей з постійно низьким тиском голодування особливо небезпечно, так як від відсутності їжі артеріальний тиск опускається ще більше.

Під час голодування важливо вміти відсікати думки про їжу на початковому етапі їх виникнення, інакше шлунок буде виділяти шлунковий сік і вам загрожує це гастрит або виразку шлунка.

Наостанок хотілося б відзначити, що, незважаючи на те, що голодування – це небезпечний спосіб схуднення, але якщо поставитися до цього відповідально і розумно, вас чекає маса приємних сюрпризів. Після закінчення терміну голодування ви познайомитеся з собою зовсім з іншого боку. Ви відчуєте себе здоровими, молодше і, звичайно, стрункішою. За час цього періоду ви переглянете свої звички харчування і раціон, і, швидше за все, у вас з’явиться бажання практикувати голодування частіше. Але якщо цей метод схуднення вам не підійшов – не впадайте у відчай, є безліч інших методів, які можна використовувати, наприклад, можна просто харчуватися дієтичними стравами, приготовані в мультиварці.

Водяне і сухе голодування: допоможе схуднути

В даному матеріалі вже згадувалося, що лікувальне голодування в домашніх умовах для схуднення може бути різних видів. Будь-який з видів такої стресової процедури потрібно практикувати тільки під контролем лікаря, попередньо здавши відповідні аналізи. Фахівець визначить, через скільки днів голодування закінчувати і наскільки результати будуть відповідати очікуванням. Найбільш поширені підходи до лікувального голодування — це сухий або водний. Розглянемо два різновиди як може проводитися лікувальне голодування для схуднення.

Сухе голодування для схуднення

З назви цього способу зрозуміло, що для зниження ваги доведеться відмовитися від вживання води протягом певного періоду часу. Тобто, відбувається відмова від їжі повністю, і від води. Як спосіб почати голодувати такий варіант варто вибирати в тому випадку, якщо є впевненість у своїх силах. Тому що, доведеться докласти великі вольові зусилля, щоб хоча б протягом дня настільки суворо дотримуватися графіка харчування, а точніше, повної його відсутності.


На скільки кілограмів можна схуднути при голодуванні такого типу? Дієтологи наголошують, що це варіант швидкого зниження ваги, кілограми ідучи швидко, плюс до всього організм очищається від шлаків і токсинів.

Одночасне відсутність води і рідини призводить до того, що жири розщеплюються швидше, тому що потрібно покрити потреби не тільки енергії, але також в рідині. Продуктом розпаду жиру в організмі є волога. Але ту дуже достовірно потрібно розуміти про правильному способі цього типу голодування, щоб схуднути. Тому що є конкретний шкоду голодування цього типу.

Цікаво! Не тільки треба голодувати щоб схуднути. Якщо правильно голодувати в сухій формі методу, то це вкрай корисно при гіпертонії перших двох стадій, на ранній стадії розвитку атеросклерозу, при ішемічній хворобі серця та бронхіальній астмі. Але, не втомимося це повторювати, важливо всі свої дії обов’язково узгоджувати з лікарем, інакше можна нашкодити собі.

Протипоказання, коли і чому не можна голодувати для схуднення:
* Злоякісні новоутворення.
* Активна форма туберкульозу.
* Серйозні проблеми з ендокринною системою.
* Гепатит.
* Цироз печінки.
* Печінкова недостатність, рівно як і ниркова недостатність.

Щоб отримати максимум у справі схуднення з допомогою голодування потрібно обов’язково суворо дотримуватися всіх лікарських рекомендацій і прислухатися до стану свого організму. Проводиться такий вид голодування тільки протягом одного дня не частіше, ніж раз на місяць. Вкрай важливий правильний вихід із цього періоду — протягом наступних діб почати пити воду, а потім вже переходити до рослинної їжі.

Водне голодування

Починається голодування на воді для схуднення з правильного входу в цей стан. Краще відвести на процедури вихідні дні, щоб організм не отримував додаткового стресу. За тиждень до початку голодування виключити з раціону тваринні жири, солодкі і солоні, гострі продукти. Протягом кожного дня підготовки вживати в день літр чистої води.

При такому вигляді схуднення про активної втрати ваги при голодуванні можна говорити вже на наступну добу. Процес починається з того, що вранці після сну випити дві склянки води і пити воду протягом дня, коли цього вимагатиме організм, але нічого не їсти. Закінчити голодування в 20.00, з’ївши свіже яблучно. Вранці наступного дня їсти вівсянку на воді, можна ввести в раціон банани. Можна практикувати голодування через день, а можна дотримуватися такого режиму харчування протягом трьох днів поспіль, що забезпечить активне очищення організму.


Є різні відгуки, допомагає такий спосіб харчування схуднути. Якщо дотримуватися всі рекомендації лікарів як схуднути на голодуванні, то можна за день скинути до трьох кілограмів, а за тиждень суворого режиму харчування піде до восьми кілограмів. Чи можна схуднути на такому мізерному раціоні і не нашкодити здоров’ю? Так, якщо проводити всі заходи, погодивши їх з дієтологом і терапевтом.

А зараз залишається побажати вам успіхів та приємних сюрпризів на вашому нелегкому шляху до стрункості і здоров’я!