Голковколювання для схуднення

Ефективність голковколювання для схуднення: міф чи реальність?

Всі жінки, які страждають надмірною вагою і мріють про ідеальних формах, використовують безліч способів для корекції власної ваги. Як правило, не залишається ні однієї дієти і жодного чаю для схуднення, що б вони не перепробували, а масажі, обгортання, крему і подібне дають лише тимчасовий ефект. До того ж, це не так дешево. Тому все частіше представниці прекрасної статі звертаються до так званої «нетрадиційної» або, краще сказати, – альтернативній медицині.

Одним з нових напрямів в схудненні є голковколювання. Але як вплив на акупунктурні точки може сприяти позбавленню від зайвих сентиментів? Спробуємо розібратися.

Голковколювання відноситься до знань східної медицини, яка знайома своїми маніпуляціями біологічно активними точками нашого тіла — саме в них відбувається циркуляція життєвої енергії Ци. Вплив на них дає можливість вплинути на функціонування внутрішніх органів організму людини, причому певна точка відповідає за роботу того чи іншого органу. Велика кількість акупунктурних точок зосереджено на вушних раковинах.

Ефект від процедур голковколювання для схуднення в більшості випадків залежить від кваліфікованого фахівця— рефлексотерапевта. Він повинен провести попередню діагностику причин виникнення надмірної ваги і порекомендувати певний режим харчування. Разом з тим, важливо розуміти, що акупунктура сама по собі не може сприяти швидкому зниженню ваги. Процедури акупунктури слід доповнити правильним харчуванням і фізичними навантаженнями.

Впливаючи на акупунктурні точки, налагоджується травлення, організм очищається від шкідливих речовин, поліпшується настрій і гормональна діяльність.

Як же відбувається процедура голковколювання для схуднення?

Для хорошого результату знадобиться не менше десяти сеансів. Ця процедура безболісна. Для неї використовуються спеціальні стерильні довгі і тонкі голки, вони легко проникають крізь шкіру людини, добираючись до потрібних нервових закінчень. Лікар-рефлексотерапевт може змінювати комбінацію голок, регулювати кут їх нахилу, глибину проникнення. У цей час у пацієнта може виникнути відчуття печіння, дискомфорту, поколювання, але болю бути не повинно. Голки залишаються для впливу на тілі людини від декількох хвилин до години.

У зв’язку з тим, що велика кількість акупунктурних точок розміщено в зоні вушної раковини, то це місце широко використовується для впливу. Існує навіть особлива методика, відповідно до якої в область вуха на кілька місяців вводиться голка, яка буде впливати на точки, купирующие почуття голоду. Вважається, що саме ці точки відповідають за зниження апетиту і прискорення насичення. Голковколювання в області живота впливає на функціонування печінки, травної системи, нирок, підшлункової залози.

Вплив на акупунктурні точки в поєднанні з рекомендацій дієтолога та лікаря-рефлексотерапевта сприяє ефективному схудненню і зміцненню здоров’я. Разом з тим, не варто забувати про те, що метод голковколювання має протипоказання: захворювання серцевої системи, цукровий діабет, ниркова недостатність, булімія, вагітність, анорексія.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (56 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *