Голковколювання для схуднення

Ефективність голковколювання для схуднення: міф чи реальність?

Всі жінки, які страждають надмірною вагою і мріють про ідеальних формах, використовують безліч способів для корекції власної ваги. Як правило, не залишається ні однієї дієти і жодного чаю для схуднення, що б вони не перепробували, а масажі, обгортання, крему і подібне дають лише тимчасовий ефект. До того ж, це не так дешево. Тому все частіше представниці прекрасної статі звертаються до так званої «нетрадиційної» або, краще сказати, – альтернативній медицині.

Одним з нових напрямів в схудненні є голковколювання. Але як вплив на акупунктурні точки може сприяти позбавленню від зайвих сентиментів? Спробуємо розібратися.

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Еco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Голковколювання відноситься до знань східної медицини, яка знайома своїми маніпуляціями біологічно активними точками нашого тіла — саме в них відбувається циркуляція життєвої енергії Ци. Вплив на них дає можливість вплинути на функціонування внутрішніх органів організму людини, причому певна точка відповідає за роботу того чи іншого органу. Велика кількість акупунктурних точок зосереджено на вушних раковинах.

Ефект від процедур голковколювання для схуднення в більшості випадків залежить від кваліфікованого фахівця— рефлексотерапевта. Він повинен провести попередню діагностику причин виникнення надмірної ваги і порекомендувати певний режим харчування. Разом з тим, важливо розуміти, що акупунктура сама по собі не може сприяти швидкому зниженню ваги. Процедури акупунктури слід доповнити правильним харчуванням і фізичними навантаженнями.

Впливаючи на акупунктурні точки, налагоджується травлення, організм очищається від шкідливих речовин, поліпшується настрій і гормональна діяльність.

Як же відбувається процедура голковколювання для схуднення?

Для хорошого результату знадобиться не менше десяти сеансів. Ця процедура безболісна. Для неї використовуються спеціальні стерильні довгі і тонкі голки, вони легко проникають крізь шкіру людини, добираючись до потрібних нервових закінчень. Лікар-рефлексотерапевт може змінювати комбінацію голок, регулювати кут їх нахилу, глибину проникнення. У цей час у пацієнта може виникнути відчуття печіння, дискомфорту, поколювання, але болю бути не повинно. Голки залишаються для впливу на тілі людини від декількох хвилин до години.

У зв’язку з тим, що велика кількість акупунктурних точок розміщено в зоні вушної раковини, то це місце широко використовується для впливу. Існує навіть особлива методика, відповідно до якої в область вуха на кілька місяців вводиться голка, яка буде впливати на точки, купирующие почуття голоду. Вважається, що саме ці точки відповідають за зниження апетиту і прискорення насичення. Голковколювання в області живота впливає на функціонування печінки, травної системи, нирок, підшлункової залози.

Вплив на акупунктурні точки в поєднанні з рекомендацій дієтолога та лікаря-рефлексотерапевта сприяє ефективному схудненню і зміцненню здоров’я. Разом з тим, не варто забувати про те, що метод голковколювання має протипоказання: захворювання серцевої системи, цукровий діабет, ниркова недостатність, булімія, вагітність, анорексія.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (56 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *