Глюкофаж лонг 500 для схуднення: відгуки, форум, ціна

Глюкофаж лонг 500 для схуднення: відгуки, результати

«лонг» це значення препарату з особливою лікарською формою, у якій більш тривалий вплив в порівнянні із звичайним. Глюкофаж Лонг частіше випускають у зручних таблетках, де дозування або 500, або 850 мг. Вони повільно всмоктуються, тому варто приймати їх не частіше разу на добу і тільки в момент їжі і при цьому не потрібно сидіти на безглютенової дієті. Інструкція із застосування вкладається в кожну з коробок препарату.

Як працює?

Схуднути на 24 кг за місяць: думка лікарів-дієтологів

Популярна думка про те, що схуднути швидко і на багато неможливо - міцно засіло в головах сучасних людей. І хоча це твердження застаріло ще на початку 2000-х років, більшість досі вірить, що для схуднення не існує інших способів крім дієт і позамежних фізичних навантажень.

Але дослідження в області зниження ваги не стоять на місці. Одне з глобальних відкриттів останніх років - Eco Slim, дійсно творить справжні чудеса!

Редакція опитала 8 лікарів дієтологів з багаторічним досвідом і всі в один голос заявили, що вже давно рекомендують Eco Slim як безпечний засіб для самостійного зниження ваги.

Ємельяненко М.Ю. Дієтолог-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Вплив сучасної масової культури зобов'язує жінок добре виглядати. Лікарі, в свою чергу, підтверджують - повнота не є нормальним станом здорового організму. Худнути треба, і якщо немає до того особливих показань, ви цілком можете худнути самостійно, без участі дієтолога. Сучасні препарати для схуднення повністю безпечні для домашнього застосування, і при цьому мають високу ефективність.

Я рекомендую своїм клієнтам Еco Slim, він настільки прискорює процеси метаболізму, що пацієнти буквально худнуть на очах. Кілька років тому були закінчені клінічні випробування і остаточно підтверджено, що Eco Slim не має жодного побічного ефекту.

Осипова Е.М. Жіночий Лікар-дієтолог
(Досвід роботи: 11 років)

Найбільший ефект Eco Slim діє на жінок старше 30-32 років. Спорт і дієти в цьому віці вже не дають відчутного результату або цей результат не постійний.

Щоденний прийом Eco Slim активізує всі обмінні процеси організму і дозволяє жінкам худнути до 7-10 кг за тиждень.

Гавриленко О.А. Лікар-ендокринолог
(Досвід роботи: більше 30 років)

Те що Eco Slim дозволяє швидко худнути, на 7-10 кг в тиждень, уже давно доведений факт. Але зовсім недавно було зроблено ще одне відкриття. Виявилося, що цей засіб є відмінною профілактикою захворювань шлунково-кишкового тракту і чудово очищає організм від токсичних речовин, негативний вплив яких краде у нас молодість, красу і здоров'я. Це дуже актуальна проблема для жителів міст.

На питання "Чи реально схуднути на 20 кг за місяць, використовуючи Eco Slim?" всі лікарі відповіли однозначно: "ТАК, реально."

У практиці доктора Ємельяненко були випадки схуднення на 30 і більше кілограм за місяць!

Eco Slim - це найпотужніший жиросжигатель на сьогоднішній день.

Ефект: - 7-23 кг за 30 днів

Мінуси: немає

Спосіб застосування Eco Slim:
1 таблетку розвести в склянці чистої води. Приймати 3-4 рази на день за півгодини до їди.

На нашому сайті представлений справжній Eco Slim для схуднення і профілактики ожиріння у жінок. Цей продукт має всі необхідні сертифікати і перевірений на ефективність. За місяць використання можна схуднути на 7-23 кг.

Сподіваємося тепер Ви не будете жертвами стереотипів, а будете крокувати в ногу з часом і використовувати найсучасніші методи для схуднення.

 

 

Ліки можна віднести до групи особливих бигуанидов. Створювалося воно для швидкого і безпечного зниження цукру в межах крові. Безпека Глюкофаж Лонга – знижуючи цукор, він не виклик гіпоглікемію, не збільшить вироблення внутрішнього інсуліну і для здорових людей нешкідливий.

Препарат діє на рецептори, прискорюючи переробку цукру клітинами мускулатури. Також ліки впливає і на печінку, знижуючи депонування глюкози. Тоді органи травлення менше засвоюють вуглеводів. Позитивно його вплив і на природний жировий обмін: знижує тригліцериди, з ними холестерин і кількість ліпопротеїнів.


Близько 50% становить загальна біодоступність препарату. Його максимальну кількість можна виявити вже через 2-2,5 години після прийому. Активні речовини швидко поширюються всередині по всьому організму, не реагуючи на клітини крові. Його практично не впливає на печінку і виконавши завдання, ліки спокійно йде з організму з сечею. Якщо функції нирок знижені, препарат може затриматися довше.

Коли призначають людям Глюкофаж Лог

• Які страждають від важкого ожиріння;
• У кого цукровий діабет (саме 2 типу, з’єднаний з инсулинотерапией лише особам, хто старше 18);
• Коли організм не реагує взагалі до інсуліну;
• Які страждають від цукрового діабету дітям, підліткам. Можуть призначити або на самоті, або в парі з інсуліном.


Протипоказання

Кому не можна використовувати препарат.

1. Страждають від прекоми, кетоацидозу, також коми або діабетикам (тільки з призначення лікаря);
2. У кого ниркова недостатність;
3. Переживають гострі стани, що негативно позначаються на загальній роботі нирок: наприклад, зневоднення, блювання або діарея, також лихоманка, перебіг важких інфекцій, можливий недолік кисню;
4. Кліренс у креатиніну становив менше 60мл/хв;
5. Серцева, також легенева недостатність;
6. У кого гостра стадія від інфаркту міокарда;
7. Хто страждає важкими захворюваннями печінки;
8. Страждають цукровим діабетом;
9. У кого алкоголізм або інтоксикація алкоголем;
10. Лактатацидоз (вважається і раніше перенесений);
11. Вагітним, також годуючим;
12. Тримає дієти з менш 1000 кКал (добу);
13. У кого індивідуальна непереносимість;
14. Не варто ризикувати людям, хто старше 60 років, також працюють щодня на важкій (фізично) роботі.

Побічні ефекти

Зазвичай інструкція по застосуванню буде включати список можливих побічних ефектів. Як може реагувати ШКТ: іноді проявляється нудота або блювота, нерідкий пронос або діарея, можливий метеоризм, навіть присмак чогось металевого у роті. Якщо діарея з нудотою стали постійними, то потрібно мінімізувати споживання вуглеводної їжі (менше цукру, мучного). Більш стійкі симптоми допоможуть ліквідувати спазмолітики. Знімуть коліки, приберуть газоутворення.


Іноді побічні ефекти можна спостерігати з початком курсу лікування. Зазвичай зникають не вимагаючи впливу.

Як може відбитися на метаболізмі – дисбаланс внутрішньої вироблення молочної кислоти, як наслідок ослабленого виділення деяких органічних сполук. Легка форма можливого порушення проявиться виділенням або ацетону, або ацетооцтової кислоти (у сечі). Важка – можливим коматозним станом. Якщо Глюкофаж лонг безконтрольно приймати, може порушитися загальна засвоюваність у вітаміну В 12.

Лактацидоз – вкрай рідкісне, але небезпечне явище. Зустрічатися може коли є ниркова дисфункція. Небезпечні симптоми, при яких слід негайно припинити прийняття Глюкофаж Лонга: м’язові болі, також ацидотическая задишка, часте почастішання дихання, швидке зниження температури у тіла, трапляється несподівана кома, також спостерігається сплутаність свідомості або його втрата.

На кровотворенні:

• Мегалобластна анемія (вкрай рідкісне, практично не зустрічається явище).
• Алергія.

Склад

Допоміжних речовин поряд з основними у нього 5:

• Повідон;
• Гіпромелоза;
• Натрію кармеллоза;
• Також магнію стеарат.

Головний компонент – метформіну гідрохлорид, якого 500 мг на кожну з таблеток Глюкофаж лонг 500. Це білі, двоопуклі таблетки, з вибитим «500» на своїй поверхні.


Особливості та протипоказання

Щоб запобігти всі можливі негативні симптоми, особливо по частині ШКТ, можна допомагати собі спазмолітиками, також атропіном або антацидними препаратами.

Важливо: будь-препарат для схуднення варто використовувати тільки після консультації лікаря. Помітивши будь-дивний або страшний симптом з початком курсу лікування Глюкофаж Лонг, потрібно обов’язково вапна спеціаліста.

Лікарі радять щоразу приймати Глюкофаж тільки в момент прийняття їжі, тоді ймовірність появи яких-небудь побічних ефектів буде мінімізована. Якщо неприємні порушення ШКТ тривають, краще перервати курс.

Весь курс лікування пацієнти здають аналізи, щоб лікарі відстежували стан нирок, печінки.


Заборонено споживання алкоголю, будь-яких ліків, які мають у своєму змісті спирт. Слід уважно вивчати склад кожного, навіть самого простого препарату.

Не можна використовувати Глюкофаж Лонг вагітним, а також жінкам, що годують. Небажано і вагітніти, поки не закінчиться курс лікування. Якщо ж вагітність несподівано настала, варто обов’язково повідомити лікаря. Достовірних результатів, доводять шкідливість препарату жінкам, що годують, немає, але ризикувати не слід.

Як він взаємодіє з іншими препаратами?

Не можна поєднувати його з:

1. Даназолом;
2. Будь нейролептиками;
3. Этанолосодержащими засобами (якими);
4. Також петльовими діуретиками;
5. Хлоппромазином, якщо у нього дозування буде 100мг (добу) і вище;
6. Глюкокортикостероїдами;
7. Бета2 плюс симпатоміметиками;
8. Також йодовмісними речовинами.

Якщо ви вже тримаєте курс прийому Глюкофаж, про це варто повідомляти кожного разу, відвідуючи будь-якого лікаря. Нехай він прописує лише препарати, здатні взаємодіяти з ним.


Збільшення ефективності за небезпечного зниження рівня глюкози було помічено, коли препарат був у поєднанні:

• Інсуліном (тому їх іноді призначають разом);
• Аскарбозой, сульфонілсечовиною;
• Саліцилатами.

Глюкофаж лонг і схуднення

Ясно, що цей препарат цілком серйозне ліки, яке лікарі використовують для допомоги діабетикам. Але як він ефективний для тих, що худнуть?

Глюкофаж лонг хороший в активізації окислення у жирних кислот, також він зменшує загальну переробку вуглеводів, які надходять щодня з їжею. Препарат може посилювати сприйнятливість самого організму до виробництва інсуліну. Його кількість зменшується, що добре впливає на процес природного схуднення, адже саме інсулін перетворює калорії в жирові «запаси».

Особливо страждають люди з абдомінальним типом свого ожиріння. Варто поїсти, як рівень цукру починає швидко рости. Підшлункова залоза у відповідь виробляє інсулін, він і перетворює надлишки цукру в неприємний жир.


Такий механізм варто враховувати всім бажаючим схуднути. Тому в різних дієтах спочатку виключають всі продукти, які за різке збільшення загального цукру в межах крові. Це джерела «швидких вуглеводів». Інсулін також відповідає за відчуття голоду, а Глюкофаж Лонг заглушає позиви, худнути з ним дійсно простіше.

Цікаво, як впливає загальна кислотність на ефективність препарату. Щоб Глюкофаж Лонг нормально працював, деяким активістам радять знизити свої щоденні тренування, поки йде курс лікування, щоб не збільшувалася вироблення молочної кислоти. Але більшість вчених виступають проти. Загальна кислотність у крові не страждає від наявності або відсутності звичних фізичних навантажень. Тому любителі спорту можуть зітхати спокійно.

Дієта і Глюкофаж лонг

Практично доведено безпеку препарату у плані впливу на здоров’я, особливо якщо приймати його як прописав лікар, витримуючи дозування і часовий проміжок. Він правда працює над поступовим зниженням у маси тіла, правда, щоб результат вийшов більш вираженим, потрібно одночасно з курсом лікування виключити зі свого меню всі джерела «швидких вуглеводів».

Щодня їжте страви з грубими натуральними рослинними волокнами: овочі, також цільне зерно, можна квасоля або горох. Приберіть тимчасово: інжир, банани, також фініки, мед, улюблений виноград і сухофрукти, не можна картоплю, соки (покупні, у них завжди є цукор).


Якщо відчувається розлад ШКТ, значить в меню залишилося ще багато вуглеводів. Якщо відчуваєте нудоту, варто тимчасово зменшити вдвічі Глюкофаж лонг (до відвідування лікаря). Практики радять також аеробні техніки, вони допоможуть швидше схуднути.
У складанні грамотної, збалансованої дієти може допомогти будь-дієтолог. Не можна перетворювати дієту категорична відмова від якого-небудь виду їжі.

Адже з їжею надходять необхідні мінерали, різноманітні вітаміни, джерело енергії. Лікарі підкреслюють важливість саме режиму харчування. Мовляв саме з нього починаються багато хронічні захворювання, найчастіше – ожиріння. Бажаючим з Глюкофаж Лонг саме схуднути, варто уважніше поставитися до свого щоденного меню.

Щоб після закінчення курсу вага знову не повернувся, варто дотримуватися порад дієтолога в правильному, дієтичного харчування. Інакше всі витрачені зусилля, курс лікування підуть в нікуди. Адже важко не саме схуднути, більшість відгуків практиків доводять це. А утримати отриманий дієтами, вправами, навіть голодуванням вагу.


Важливо: тривалість будь-якого курсу лікування зазвичай не перевищує 2,5-3 тижні. Перерва після повинен бути 4-8 тижнів.
Щоб з’ясувати зніманню застосування, досить вивчити інструкцію або запитати лікаря. Там заявлено: 10-20 днів і перерва 1-2 місяці. За необхідності, витримавши перерву, курс повторюють. Зловживати ж Глюкофажем не можна, швидко проявляється ефект звикання, метформін втрачає свою здатність до повноцінного спалювання в ліпідів.

Розрахунок дозування – завдання лікаря, зазвичай ендокринолога, який дивиться і загальний стан свого пацієнта, і вік, вагу. Мінімальний обсяг Глюкофаж у Лонг – зазначені на його упаковці 500мг. Але зустрічаються і випадки подвійного вживання препарату. Зазвичай в обід, а другу – ввечері. Але будь-яку дозування з частотою застосування повинен призначати лікар.

Максимальний обсяг не може перевищувати 3000 мг (це в добу). Якщо фахівець вирішив написати саме 3000, то краще взяти Глюкофаж Лонг, різновид 1000, тоді 3 рази буде по 1 таблетці. Якщо збільшувати кількість метформіну, це благотворно позначиться на системі травлення – вона навчиться сприймати його спокійно.

Рекомендуємо:Препарат Чарівні боби для схуднення: відгуки


Важливо: вирішивши застосувати Глюкофаж лонг слід заздалегідь проконсультуватися у лікаря, здати аналізи. Хоч безпека препарату та доведено дослідженнями, він є лікарським засобом, застосовувати яка безконтрольно загрожує багатьма наслідками. Лише лікар може знати вплив препарату, призначати безпечну дозу і тимчасові проміжки для її прийняття.

Відгуки

Катя

«Маю «злісну звичку постійно і швидко набирати вагу. Тому доводиться постійно займатися тренуваннями, у фітнес-залі вже завсідник. Про Глюкофаж лонг дізналася з форумів. Прочитавши склад, не побачила нічого небезпечного і вирішила придбати його, щоб підсилити ефект схуднення. Ціна середня, не занадто дешево, але хороший препарат повинен коштувати пристойно. Почала його пити, з’єднуючи курс лікування з тренуваннями. Підсумок: мінус 4 кг, це за місяць. Звичайно, може трохи, зате стабільно. Пігулка за вечерею на ніч. Побічних ефектів не було»

Інеса

«Пройшла 4-х тижневий повний курс від Глюкофаж лонг і результат мій «-5 кг». Правда я люблю солоденьке, але вага від цього не додається, що дуже радує. Раніше брала різні дієти, але ефекту від них не відчувала. З Глюкофаж лонгом вирішила поєднати дієтичний стіл. Щодо лікарського контролю так, мені його і призначив лікар, сама навряд чи зважилася б пити настільки серйозне ліки. Результатом цілком задоволена. Тепер потрібно витримати 2 місяці для перерви і продовжити. Адже 65 кг, мій сьогоднішній вага, забагато при низькому зростанні»


Олександр

«Мені Глюкофаж Лонг сам призначив ендокринолог. Спочатку була підозра що є цукровий діабет, тому, не зволікаючи, пішов до потрібного лікаря. Аналізи дійсно показали підвищений цукор. Тоді я думав лише про лікування, зайва вага не хвилювало.
Коли пішло кілька кілограмів після курсу лікування, для мене це стало приємним, додатковим бонусом. Про такий здатності препарату я потім дізнався, прочитавши тематичний форум. Мої результат: в місяць мінус 4,8 кг Рекомендую Глюкофаж лонг, але тільки після згоди лікаря»

Дар’я

«Глюкофаж лонг особисто мені дуже допоміг. Тільки хороший відгук! Ціна його, до речі, приємно здивувала для такого серйозного ліки. Пила регулярно, десь 3 місяці. Вдалося скинути приблизно 10кг. Щоправда тимчасово відмовилася від сосисок, також ковбаси. Їла овочі. Але ось як-то в грудні ще до Нового року перестала приймати і дочекалася місяць. На жаль, вага незабаром повернувся, я почала переїдати. Можливо, доведеться знову повернутися до Глюкофажу»

Думки лікарів

Наталя, дієтолог

«Як дієтолог, причому з досвідом, я відразу кажу, що сподіватися лише на чудодійні препарати не варто. Потрібно прикладати свої і досить великі зусилля, щоб отримати фігуру мрії. Навіть якщо, начитавшись хороших відгуків, ви вирішили скупити Глюкофаж лонг, не забувайте про комплексному підході. Таблетки не стануть діяти без дієти, фізичних вправ. Активність ще нікому крім тяжкохворих не приносила шкоди. Саме в ній криється ключ до оздоровлення та схуднення»


Тетяна, ендокринолог

«Наважуючись пити саме Глюкофаж лонг, потрібна обов’язкова консультація лікаря. Особливо коли ви не хворі на діабет. Лише фахівець може визначити схему для курсу лікування. І після виписки інструкцій, слідуйте їм без поблажок. Самостійно ж ковтати пігулки загрожує побічними ефектами. Особливо, якщо ви ще не ознайомилися зі складом Глюкофаж лонг, його протипоказаннями, адже перш за все, даний препарат розроблений для хворих на діабет. Відповідає за зниження цукру. Ефект схуднення – вторинний, не більше, ніж супутнє вплив. Варто заради нього приймати новий для себе препарат, особливо безконтрольно?»

Рекомендуємо: Фіто спрей для схуднення, відгуки реальних покупців


Анастасія, ендокринолог

«Як фахівець я навпаки, рішуче проти використання медичних регуляторів у цукру всередині крові для схуднення. Одна справа, коли після консультації лікаря діабетик приймає Глюкофаж Лонг. Їм ефект схуднення стає додатковим приємним бонусом. Однак цей факт деякі з моїх колег навпаки, розглядають як побічний ефект, адже ліки не призначений як препарат проти зайвої ваги. Головне завдання для нього – лікування людини саме від цукрового діабету, стабілізація стану. Худнути краще, застосовуючи щадні дієти, спочатку з’ясувавши власне, причину ожиріння. Адже будь-ожиріння, особливо його запущена форма – хвороба. У будь-хвороби є причина виникнення. Беручи Глюкофаж лонг у боротьбі з обридлим зайвою вагою, людина усуває тільки прояв хвороби, не причину. Лише лікарський огляд здатний виявити точні джерела виникнення ожиріння. Тому я раджу не ставити якихось експериментів, а спочатку відвідати лікаря. Дієтолога або ендокринолога. Здати аналізи. Потім вже з фахівцем вирішити проблему ожиріння»

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (62 оцінок, середня: 4,97 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *