Ефективні вправи для живота і боків в домашніх умовах

Ефективні вправи для живота і боків в домашніх умовах

Кожен з нас хоче виглядати ідеально, не мати зайвих кілограмів, і вже тим більше жирових складок живота або боків. В першу чергу необхідно розібратися в їх появі, наприклад, така статура може утворитися після пологів, або передатися генетично, а у багатьох просто з-за стресових ситуацій. Адже відомо, що при стресах не рідко людина починає поглинати багато солодкого, або просто часто відчувати почуття голоду з-за чого починається звичайне переїдання. У зв’язку з тією чи іншою ситуацією кілограми приходять само собою.

Не рідко люди, що ведуть малоактивний спосіб життя страждають не малою вагою, прибрати який важко, для цього вони використовують ефективні вправи для живота і боків в домашніх умовах. Адже проблемні місця є практично у кожного, усунути які можна не вдаючись до тренажерним залами. Складена програма вправ займає зазвичай близько півгодини як мінімум.

Але не можна не відзначити й того, що раціон харчування доведеться переглянути, адже це зіграє велику роль у схудненні. Комбіновані вправи в сукупності з підібраним харчуванням допоможуть швидше прибрати зайві кілограми. Для того щоб досягти поставленої мети в схудненні слід займатися не менше 3-х разів на тиждень. При виконанні вправ обов’язковим вважається правильне дихання, так як це суттєво позначиться на схудненні в області живота і боків.

Отже, дихати слід рівномірно, при накачуванні преса і напрузі м’язів робиться вдих, при розслабленні м’язів робиться видих. Як відомо область живота має верхні, нижні і центральні м’язи. Тому вправи повинні мати навантаження на всі ці області. Для тренування м’язів верхніх слід лягти на підлогу, на спину, ноги зігнути в колінах, п’ятами впертися в підлогу, руки підкласти під потиличну частину голови і повільними рухами намагатися якомога більше відірватися від підлоги доторкнувшись до зігнутих колін.

Для тренування нижніх м’язів живота слід лягти на спину. Руками впираємося в зігнуті коліна (стопи паралельно підлозі), піднімаючи корпус якомога вище від підлоги. Кожне з вправ слід повторити по 10 – 15 разів. Тренуючи верхні центральні м’язи разом, можна робити наступну вправу. Встаньте рівно, трохи розведіть ноги в сторони і зігніть в колінах як навприсядки, але не до кінця. Руки, на боках, висуваючи таз вперед і напружувати сідничні м’язи. Потім повертаємося у вихідне положення.

Бічні м’язи живота так само вимагають тренування, для цього необхідно лягти на підлогу, на спину, ноги зігнути в колінах паралельно підлозі, далі чергуючи заводити ноги, один за одного, і навпаки. Руки можна тримати або паралельно тілу, або занести за голову. Ноги тримати в одному положенні і не опускати їх на підлогу. Після чого піднімаємо корпус і нахиляємося спочатку вправо, потім вліво.

Слід зазначити, що багато жінок після пологів виснажують себе фізичними навантаженнями, щоб привести свою фігуру в колишній вигляд. Але перш, ніж приступити до правильним вправ, необхідно обміркувати свій стан, тому, що у годуючих грудьми жінок при сильних навантаженнях може пропасти грудне молоко. Так само після пологів багато матусі скаржаться на больові відчуття в області попереку, тому від вправ, які дають сильний упор в цій області тіла слід відмовитися, щоб не нашкодити самому собі.

Деякі хочуть прибрати живіт і боки за кілька днів і вдаються до різних методів, до різкого очищенню організму, до препаратів, але слід зазначити, що такі варіанти підходять не кожному і в процесі такого застосування можна сильно нашкодити своєму здоров’ю. Звичайно, і безперечно це є неможливо, просто швидкий спосіб скинути пару кілограм доступний тим, у кого є всього пару зайвих сантиметрів, а от іншим мають більшу кількість небажаних кілограм доводиться над собою працювати.

Терміни, за які можна скинути зайву вагу, різноманітні. Ніякий тренер не може сказати точний час, адже кожен організм індивідуальний і до нього потрібен свій особистий підхід. Деяким дівчатам достатньо тримати правильну поставу, пряму спину і живіт втягнутий, які в процесі життєдіяльності допомагають тримати фігуру в нормі, але, звичайно, це тільки ті, у яких є мінімальна кількість зайвої ваги.

Багато ефективні вправи для живота і боків в домашніх умовах відгуки говорять про те, що скинути зайву вагу, можливо, тільки при правильно підібраному харчуванні. Раціон повинен виключити жирні і калорійні продукти. Порції краще трохи зменшити. Харчування слід проводити дрібно, і не їсти перед сном хоча б за кілька годин.

Слід зазначити, що самим щільним повинен бути сніданок, тому що якщо він буде насиченим і калорійним ранкові години допоможуть насититися організму на тривалий час. До того ж отримані ранкові калорії допоможуть організму збагатитися необхідною енергією, і виключити часті перекуси протягом дня, які і є якраз накопичувальної частиною небажаних кілограмів. Але якщо все-таки долає голод, тоді краще з’їсти трохи горіхів або сухофруктів.

Дуже часто перед сном хочеться їсти. Для того щоб не набирати зайвої ваги слід на вечерю вживати в своєму раціоні кисломолочні продукти, тоді травлення не буде страждати, а організм не набере зайву вагу. До того ж кисломолочні продукти поліпшать правильний обмін речовин всередині організму, який часто у багатьох людей неправильний, а це ще одна причина, яка призводить до накопичення зайвої ваги, і навіть до деяких захворювань.

Виходячи з того, що людина починає стежити за своєю вагою, правильно і грамотно харчуватися, вживаючи, наприклад, дієтичні рецепти з гарбузом, він починає втрачати зайві кілограми. Відразу поліпшується самопочуття, йде лінь, зникає сонливість і нездужання, а правильно виконані вправи допомагають усувати складки боків і приводять м’язи живота в пружний стан.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (76 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *